Regina Beach ساکنان می گویند عدم washrooms منجر به فضولات انسانی’ در امتداد مسیرهای پیاده روی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

افرادی که زندگی و کار در رجاینا ساحل می گویند بازدید کنندگان به شهر رفت و آمد مکرر در حال پشت سر گذاشتن زباله از جمله مدفوع انسانی — چون مستراح عمومی امکانات بسته شده است.

این ساسکاچوان دولت بسته اند محبوب ساحل واقع در حدود 60 کیلومتری شمال غربی رجینا و مجاور washrooms عمومی و تغییر اتاق در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

آن باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی بسته است که ساکنان می گویند مجبور است بازدید کنندگان برای توسل به گزینه های دیگر.

“این واقعا مایه تاسف و واقعا واضح به خصوص توسط مسیرهای پیاده روی گفت:” دنی Joyal که زندگی و کار در رجاینا ساحل.

بوده است وجود دارد فضولات انسانی در سمت چپ وجود دارد را دیده ایم چیزهایی مانند استفاده از تامپون, کثیف پوشک — زباله های ما استفاده می شود به دلیل, دوباره, شده است وجود دارد هیچ facilties ها.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Coronavirus: Pandemic برجسته ، نیاز به توالت عمومی, کارشناسان می گویند

Joyal شریک مدیریت از اسکله ساحل نوار و جلو پنجره. او گفت: اخبار جهانی است که با وجود ساحل بسته شدن گروه از مردم شده اند در آینده به این دریاچه به تازگی برای لذت بردن از آب و هوای گرمتر.

او گفت که او را دیده می شود بازدید کنندگان نادیده گرفتن موانع و علائم و وارد بسته خدمات مرکز.

“که در آن اضطراب من می آید این است که وقتی ما بازگشایی در (8 ژوئن) با هیچ امکانات عمومی در, دریاچه, ما عملا تبدیل به مستراح عمومی برای آخرین, ديد کوه, دریاچه, که چیزی است که ما در حال راه اندازی و یا آماده برای,” او گفت:.

ادامه مطلب: Coronavirus: شب مانی در ساسکاچوان پارک ها و اردو مجاز دوشنبه

Joyal اضافه شده است که هنگامی که کسب و کار بازگشایی در 50 درصد ظرفیت اجتماعی, فاصله, قوانین, داشتن کسی مانیتور حمام برای عدم استفاده از مشتری نیست امکان پذیر است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“آنچه ما واقعا نیاز است که کسی از پارک های گروه یا باز کردن آن washrooms و آنها را در دسترس و یا انجام یک کار بهتر از اجرای بسته شدن از ساحل” Joyal گفت.

در یک ایمیل به بیانیه روز دوشنبه ساسکاچوان وزارت, پارک, فرهنگ و ورزش گفت: هر دو RCMP و حفاظت از افسران در حال انجام “دوره ای چک از سایت به آموزش در مورد اجباری بهداشت عمومی سفارشات.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شنا مشورتی صادر شده برای رجینا, ساحل

شنا مشورتی صادر شده برای رجینا, ساحل

این استان اضافه شده است که RCMP نیز در پاسخ به نگرانی ها و نقض اجباری بهداشت عمومی گزارش سفارشات از طریق تلفن رایگان COVID-19 تدریس خصوصی در خانه.

“هر انسانی نیاز به استفاده از یک مستراح از زمان به زمان و آیا این را حس را به انتظار بازدید کنندگان به آن را نگه دارید تا زمانی که آنها به خانه?

“همانطور که در دوباره باز ساسکاچوان طرح خدمات مرکز بودن مشترک تسهیلات نیاز به باقی می ماند تا اطلاع ثانوی بسته … در این زمان سواحل بسته هستند و ما درخواست همکاری از مردم در رعایت قوانین و این فضاهای عمومی کردند.”

“ما در حال حاضر علامت های سراسر تفریح و سرگرمی سایت و همچنین مشاوره های نوشته شده در وب سایت ما را برای اطلاع رسانی عمومی در مورد پارک-استفاده از محدودیت ها و پروتکل های جدید. کارکنان ما ادامه خواهد داد به خلاص شدن از بستر و خطرات دیگر در مکان های که در آن آن را بی خطر است برای انجام این کار است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

The province says this single-toilet bathroom near the Regina Beach Boat Launch will stay open 24 hours a day, seven days a week, and is receiving “enhanced cleaning” by park staff.
این استان می گوید: این تنها-توالت حمام در نزدیکی رجینا, ساحل, قایق, راه اندازی, باز خواهد ماند و در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته و دریافت “افزایش تمیز کردن” توسط کارکنان پارک. دانیلا Ponticelli / اخبار جهانی

در روز دوشنبه وجود دارد یک تک توالت حمام — که ساکنان آن به عنوان یک outhouse — باز در راه اندازی قایق پارکینگ.

استان اشاره کرد که تسهیلات باز خواهد ماند و در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته و دریافت “افزایش تمیز کردن” توسط کارکنان پارک.

در یک ایمیل به اخبار جهانی نفت برنت نمی تونم از نزدیکی روستای Beuna Vista گفت: یک مشکل بزرگ است که بازدید کننده نمی دانستند در مورد عدم مستراح امکانات.

ادامه مطلب: ساسکاچوان پارک های تعیین شده برای تابستان مشغول. در اینجا چیزی است که انتظار می رود

“شده است وجود دارد افزایش انسان مدفوع و کاغذ توالت در طول مسیر پیاده روی فقط غرب از اصلی اسکله پارکینگ و همچنین برخی از ساکنان که در واقع در بر داشت مدفوع انسانی در کشور همسایه متری” نمی گفت که او می خواهم برای دیدن اصلی washrooms بازگشایی حتی اگر ساحل باقی می ماند بسته شده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“آنها می تواند پست علائم نشان می دهد به استفاده از در معرض خطر خود و عمل اجتماعی فاصله در تمام زمانها. بلوک کردن تغییر اتاق و اتاق دوش. هر انسانی نیاز به استفاده از یک مستراح از زمان به زمان و آیا این را حس را به انتظار بازدید کنندگان به آن را نگه دارید تا زمانی که آنها خانه؟”

نمی تونم به ذکر است که پس از شهر رجینا ساحل و روستای بونا ویستا به طور کامل در سپتیک تانک اکثر کسب و کار اجازه نمی دهد غیر مشتری استفاده به عنوان آنها را مجبور به تحمل هزینه پمپاژ مخزن.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>