این رجینا فرهنگی شورای لغو موزاییک: جشنواره فرهنگ در تلاش برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19.

این سازمان در حال برنامه ریزی برای برگزاری این رویداد در ماه اوت اما روز جمعه اعلام کرد 2020 رویداد خواهد بود را لغو و به جای آن.

این رویداد برگزار می شود هر ماه ژوئن و جذب هزاران نفر از مردم را به غرفه های مختلف فرهنگی در سراسر شهرستان.

ادامه مطلب: ساسکاچوان حوادث تابستان در انتظار رسمی تصمیم گیری در COVID-19 جمعیت محدودیت

“در حالی که این دلخراش است برای بسیاری از جمله موزاییک کمیته شرکت کنندگان غرفه هزاران نفر از داوطلبان همکاران و جامعه ما — تمرکز ما در این زمان است که برای اطمینان از سلامت و ایمنی رجینا ساکنان و کسانی که در جوامع اطراف آن گفت:” نیش Prasad, رئیس, موزاییک, در بیانیه ای.

پراساد وعده رویداد سال آینده خواهد بود فقط “به عنوان پر جنب و جوش و هیجان انگیز به عنوان قبل از.” او گفت: حوادث در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای مارس 27 تا 29 مه 2021.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این ساسکاچوان دولت در حال حرکت به جلو در کاهش برخی از محدودیت ها با برخی از کسب و کار مجموعه ای برای باز کردن در روز دوشنبه.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

اما هیچ جدول زمانی قطعی برای زمانی که محدودیت در تجمعات 10 نفر یا کمتر — مناسب فیزیکی, فاصله — برداشته خواهد شد.

“همایش بزرگ یک منطقه در معرض خطر بالا برای گسترش COVID-19. ثابت شده است که وقت و زمان دوباره گفت:” نخست وزیر اسکات وزارت معارف در یک کنفرانس مطبوعاتی در 27 آوریل.

“ما ساخته شده است یک تصمیم بزرگ و حوادث در ماه های آینده; اما شاید آن را به ارزش یک بحث است.”

ادامه مطلب: Coronavirus: در حال حاضر مراکز موجود در استان را دوباره باز طرح

برتر گفت: این بحث نیاز به شامل تعدادی از سازمان دهندگان این رویداد از جمله میزبان کمیته برای سال 2020 خاکستری در جام حذفی برنامه ریزی شده برای اواخر نوامبر است.

دیگر حوادث در مقیاس بزرگ برنامه به پیش بروید. این هفته غربی کانادا Agribition گفت: آن رویداد را پیش بروید در ماه نوامبر.

“برای کوتاه مدت آن وقایع نیست فقط ممکن است کوتاه مدت بودن زن و شوهر بعد برای چند ماه” معارف گفت.

“پس از آن من در واقع تبدیل شدن به کمتر مثبت است که ما قادر خواهد بود برای جمع آوری در بسیاری از این هزاران نفر از مردم است.”

روز کانادا و حوادث تابستان در سراسر استان نیز ممکن است تحت تاثیر قرار. کشور Thunder جشنواره موسیقی است که هنوز هم برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 9 تا 12 در ترسو, Sask.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“هیچ تصمیمی هنوز در کشور, رعد و برق, Saskatchewan یا ویسکانسین در این زمان گفت:” جری Krochak این جشنواره’ مدیر بازاریابی و روابط رسانه ای در روز سه شنبه.

با فایل های از Daniella Ponticelli.

مشاهده link ”

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر