سلطنت ادعا چشمگیر پیروزی بر میزبان Royals حسن نیت ارائه میدهد زمان توقف برنده از Balcer

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Bethany Balcer به ثمر رساند در زمان توقف و OL سلطنت را شکست داد یوتا Royals 1-0 در لیگ ملی فوتبال زنان لیگ چالش مسابقات جام.

آن سلطنت را به اولین پیروزی در سه گروه-چالش مرحله مسابقات جام جهانی بدون طرفداران در Zions بانک ورزشگاه.

Balcer هدر آمد کردن نیکول Momiki را نیز قرار داده شده عبور در 91 دقیقه. Royals دروازه بان نیکول Barnhart به نظر می رسد برای به دست آوردن یک دست بر روی توپ, اما او نمی تواند نگه داشتن آن از شبکه است. Barnhart شروع شد برای یوتا پس از ابی اسمیت آغاز شده و در این تیم دو بازی اول.

سلطنت به حال میشل Betos در هدف برای اولین بار در این مسابقات است. این بود که او اولین بازی خود را پس از مجروح شدن او تاندون آشیل در فصل گذشته. او در آزمایش اولیه دفع دو خوب یوتا شانس در اول 12 دقیقه.

The Royals در حال بازی بدون مهاجم تعمید مطبوعات که تصمیم گرفتند از این مسابقات است.

Balcer آخرین فصل NWSL Rookie از سال تا به حال یک فرصت خوب را از راه دور در دقیقه 71 پس از آمدن به زمین اما Barnhart کبوتر به آن فشار را کنار بگذارند.

سازمان دیده بان | بتنی Balcer نمرات چشمگیر برنده برای OL سلطنت:

Bethany Balcer گل در 91 دقیقه به عنوان OL سلطنت ضرب و شتم یوتا Royals 1-0 در زنان ملی فوتبال در لیگ چالش مسابقات جام. 1:20

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>