شادابی دونده مت هیوز ponders دو برابر تا توکیو در المپیک

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

مت هیوز تعجب اگر آن روز از رسیدن به بالاترین سطح در مسیر بودند ،

اوایل تابستان گذشته کانادا اسبدوانی و دونده از راه دور به سمت چپ جری شوماخر و Bowerman آهنگ باشگاه در پرتلند سنگ., بازگشت به آموزش تمام وقت در تورنتو پس از دو سال مبارزه با آسیب ها و underwhelming نتایج مسابقه.

شش بار کانادا قهرمان هیوز از دست داده بود آتش به رقابت گفت: ورزش و کار او تا به حال تبدیل به یک کار سخت و طاقت فرسا.

“من متوجه شده ام که پس از بسیاری از انعکاس من افتاد از عشق با در حال اجرا,” او نوشت: در یک Instagram post. “من پیدا کردم خودم به دنبال شادی از طریق اجرای تفکر است که در حال اجرا سریع و یا برنده شدن در یک مسابقه خاص در نهایت من را خوشحال اما من یاد گرفته ام که نه راه آن کار می کند.”

قبل از توکیو المپیک به تعویق افتاد و ماه گذشته تا ژوئیه سال 2021 با توجه به کروناویروس همه گیر هیوز فکر این تابستان بازی – دوم خود و به احتمال زیاد آخرین خواهد بود که ابتدا به “کاوش در فصل بعدی در زندگی من است.”

اما در اواخر فوریه 30 ساله بومی Oshawa, Ont., ملاقات توکیو مقدماتی استاندارد از 13 ساعت 13.50 ثانیه در مردان 5000 متر بعد از چند قوی هفته از ارتفاع در حال اجرا در فلاگستاف Ariz.

داخلی PB در 5,000 متر

“این نوع در پشت ذهن من است که من می تواند آن را ضربه. من شده است با کمی حفظ به فکر می کنم که در چند سال گذشته گفت:” هیوز که در زمان 13:13.38 در بوستون آخرین فرصت دیدار با شخصی است-بهترین ها در داخل خانه. او 13:19.56, هوای آزاد, PB شد مجموعه, آوریل 2 2015 در Payton اردن دعوتی در پالو آلتو ، “من ماندم با سرب و آن را به پایان رسید که واقعا خوب مسابقه.

“آن را به من نشان داد و نشان داد من [جدید] مربی [دیو رید] که شاید بهترین روز پشت نیست من اما درست در مقابل من. این به من اعتماد به نفس و از همه مهمتر اعتقاد به این که من فکر می کنم من هنوز هم می تواند در رقابت با بهترین ها در جهان در بهترین روز است.”

در توکیو, او ممکن است این فرصت را برای دو برابر کردن و کسب سومین و آخرین نقطه در تیم کانادا در 5,000 مردان جانبی – Moh احمد و Justyn شوالیه باید واجد شرایط – باید هیچ کس دیگری اجرای استاندارد و دیدار با معیارهای مقدماتی قبل از 30 ژوئن 2021.

“من نمی خواهم به سرقت یک نقطه در 5K از بالا و آمدن کسی که به حق آن را به دست آورده و آن را اولین بازی های المپیک گفت:” هیوز کانادا و دارنده رکورد در 3000 متر اسبدوانی که به پایان رسید 10th, در بازی های المپیک 2016 در ریو. “اگر آن را با این نسخهها کار در سال آینده است که در یک نقطه باز و دو و میدانی کانادا جایزه من نقطه من فکر می کنم در مورد آن.

“آموزشی را تغییر نمی دهد آنجا که من می توانم در یک مقدار زیادی از 5K آموزش با آماده سازی برای برج کلیسا به عنوان حوادث مشابه سرعت ساختار. اما تمرکز من همیشه برج کلیسا.”

هیوز ملاقات 8:22.00 استاندارد در اسبدوانی با 8:17.26 تلاش ژوئیه گذشته و رفت 8:13.12 در گرم در جهان است. او همچنین به دست آوردن ورود بر او جاری 17-محل ایستادن در رتبه بندی جهان.

آن را سرگرم کننده خواهد بود برای اجرای یک قهرمان جهان (در آمریکای شمالی) که در آن دوستان و خانواده می تواند … ببینید من نژاد در صحنه جهانی است.— کانادا دونده مت هیوز در رقابت در سال 2022 قهرمانی جهان در یوجین سنگ.

در روز سه شنبه جهان در دو و میدانی به حالت تعلیق در المپیک صلاحیت تا دسامبر. 1 با دوره جدید تمدید از طریق 29 ژوئن سال آینده است.

هیوز برنامه های بهتر و قوی تر و سریع تر در ماه های آینده و تقویت هر جنبه ای از آموزش های خود را.

چهارشنبه تغییر زمان از سال آینده دو و میدانی قهرمانی جهان به جولای سال 2022 در یوجین سنگ., اتحاد هیوز بدونم که اگر کار خود را می تواند گسترش بیشتر به عنوان پاریس المپیک را دو سال بعد.

“این امر می تواند سرگرم کننده برای اجرای یک قهرمان جهان [در آمریکای شمالی] که در آن دوستان و خانواده می تواند سفر و دیدن من نژاد در صحنه جهانی گفت:” هیوز که قرارداد با نایک منقضی می شود در پایان این سال است.

“اگر به بازی های المپیک خوب پیش رفت و من احساس من می تواند رقابتی یک سال بعد, من فکر می کنم آن را انجام می دهند. من قاضی که من در نظر جسمی و ذهنی پس از آن برای دیدن اگر من می تواند مقاومت در برابر یکی دیگر از [اصلی قهرمانی] ساخت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>