Remdesivir کمک می کند تا coronavirus بیماران — اما در چه هزینه ؟

Category: پلیتیکو Comments: No comments

جلعاد پرورشی است را به آگاهی عمومی با یکی از امیدوار کننده ترین coronavirus درمان اما تاریخچه این شرکت از آسمان بالا قیمت گذاری دارو است رسم افزایش نظارت از کنگره در مورد چه مقدار از آن هزینه خواهد شد برای remdesivir و کسی که دسترسی خواهد داشت.

اما جلعاد رنج می برد که از طریق موجی از تبلیغات در سال 2015 برای شارژ $84,000 برای هپاتیت C دارو نیست فقط زیر آتش بیش از پتانسیل قیمت آن coronavirus درمان است. آن را تحت فشار وال استریت سرمایه گذاران برای جبران $1 میلیارد دلار سرمایه گذاری در remdesivir که ثابت شده است برای سرعت بخشیدن به بازیابی از coronavirus. چگونه جلعاد هدایت فشارهای مالی از سرمایه گذاران و فشارهای سیاسی از واشنگتن ممکن است به خوبی تعیین تولید انبوه و در دسترس بودن یکی از مهمترین coronavirus مواد مخدر در بازار است.

“یک unaffordable مواد مخدر به طور کامل بی اثر” دموکراتیک مظنونان حمله به دانشگاه لوید Doggett (تگزاس) و رزا DeLauro (Conn.) نوشت: به سلامت و خدمات انسانی وزیر الکس آذر هفته گذشته بالا بردن سوال در مورد remdesivir.

روشن نیست که دقیقا چه مقدار از مواد مخدر هزینه خواهد شد. برای بافت یک غیر انتفاعی است که با ارزیابی هزینه های مواد مخدر می گوید: این هزینه در حدود $9.32 به تولید یک دوره 10 روزه از remdesivir درمان برای یک بیمار است. محاسبه هزینه توسعه و مطالعات موسسه بالینی و اقتصادی بررسی می گوید جلعاد شارژ می تواند به عنوان کمی به عنوان $390 برای مواد مخدر است. اما وال استریت تحلیلگران بر یک به طور کامل صفحه های مختلف نشان می دهد قیمت بین 5000 تا 10,000 دلار منجر به میلیاردها دلار سود.

جلعاد مدیریت “مبهم باقی مانده است در برنامه های خود را برای جبران تولید و توزیع و هزینه های دادگاه — با استناد به یک تعادل بین دسترسی و پایداری” گفت: Brian ابراهیم یک تحلیلگر در بازارهای سرمایه RBC در اخیر سرمایه گذار توجه داشته باشید. این سکوت, “در کنار غیر قابل پیش بینی از آینده همه گیر/انباشت همچنان به مدلسازی تاثیر بالقوه آن به چالش کشیدن” او گفت:.

جلعاد شناخته شده است برای دستیابی به موفقیت در حال توسعه مواد مخدر از جمله Sovaldi, درمان هپاتيت C و Truvada بهتر شناخته شده به عنوان دبستان اول درمان است که می تواند به جلوگیری از انتقال اچ آی وی. هر دو از کسانی که مواد مخدر و مربوط به نسل دوم داروهای جلعاد توسعه یافته به طور گسترده دیده می شود توسط دانشمندان به عنوان اصل پیشرفت که صرفه جویی در زندگی.

Remdesivir نیست پانچ حذفی برای Covid-19. اما یک کارآزمایی بالینی توسط موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آژانس به ریاست Anthony Fauci نشان داد آن را lop چند روز زمان بهبودی برای بیماران به طور جدی بیمار شدن آنها از بیمارستان سریع تر و شاید کاهش تعداد مرگ و میر. دانشمندان هنوز در حال بررسی مواد مخدر و جستجو برای بهتر درمان همچنان ادامه دارد. در ضمن غذا و دارو به سرعت اعطا اضطراری با استفاده از مجوز برای remdesivir بنابراین پزشکان می توانید از آن استفاده کنید در حال حاضر.

دموکرات کنگره در حال حاضر بالا بردن سوال در مورد دارو هزینه — در بخشی به دلیل جلعاد دریافت حدود 70 میلیون دلار مالیات دهندگان و کمک از موسسه ملی بهداشت برای اجرای آزمایش های بالینی. مقامات اروپایی در حال توطئه احتمالی مراحل ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است یک “امریکا برای اولین بار” رویکرد و جلوگیری از هر کس دیگری از گرفتن دارو. یک بنگلادش-اساس عمومی داروسازی در حال حاضر در حال برنامه ریزی خاص خود را دارد نسخه از داروی ضد ویروسی تحت یک برنامه بین المللی است که اجازه می دهد تا بسیار فقیر کشور را به شرکتی از گران انحصاری مواد مخدر.

در حال حاضر جلعاد است دادن دور حدود 1.5 میلیون دوز و FEMA و HHS مسئول توزیع آنها. که احتمالا به اندازه کافی برای حدود 140,000 بیماران — اما تحلیلگران وال استریت انتظار عرضه به اجرا در اواخر ماه ژوئن و اگر نه پیش از آن. جلعاد نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر اما آن مدیر عامل دانیل o’day تصریح کرد: به سهامداران جمعه که شرکت “اهدا موجود ما منابع برای استفاده جهانی.”

O’day گفت که جلعاد بود فقط شروع به هضم نتایج حاصل از NIAID محاکمه و اعلام قیمت remdesivir در تاریخ بعد. “ما ارزیابی است که داده ها در طول دوره اهدای خواهد شد و در نظر گرفتن مسیر همه گیر و چه نقشی remdesivir می توانید بازی گفت:” سهامداران.

اولین coronavirus محرک قانون مراقبت عمل می گوید: مواد مخدر باید “منصفانه و معقول” قیمت وجود ندارد و اجرای ساز و قوی تر پیشنهاد زبان را قادر می سازد HHS برای کمک به تنظیم یک درمان قیمت کاهش یافته بود از این لایحه. جلعاد صرف $2.45 میلیون لابی سنا در سه ماهه اول سال 2020 بیش از آن تا به حال قبل از اینکه با توجه به باز کردن اسرار است.

مجلس نانسی پلوسی سخنگوی هنری کانلی گفت که “عادلانه و معقول” زبان به احتمال زیاد به درخواست remdesivir به دلیل NIH دخالت و از آنجا که دولت فدرال به احتمال زیاد به خرید و توزیع مقادیر زیادی از آن را و دیگر coronavirus دارو. چند جمهوری خواهان در سنا به نظر کاهش یافته و یا عدم پاسخ به یک درخواست برای نظر.

HHS نیست, پاسخ به سوالات در مورد آن ممکن است نقش مهمی در تنظیم و یا مذاکره remdesivir قیمت. “HHS و FEMA در حال کار با هم برای نهایی کردن فرایند به صورت عادلانه توزیع محدود دوز remdesivir اهدا شده توسط جلعاد برای رسیدن به بيماران در نقاط” این گروه در بیانیه ای گفت. “ما را تشویق به بسیاری از بخش خصوصی همکاران پله تا به کمک در کل-از-امریکا همه گیر پاسخ.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور کلی به سمت چپ بسیاری از بیماری همه گیر تهیه و قیمت مذاکره به آمریکا. در حالی که بسیاری از کشورها مذاکره قیمت مواد مخدر به ایالات متحده نیست. مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده است که برخی سابقه-تعیین معیار برای برخی بالا-هزینه دارو بر اساس آنچه در کشورهای دیگر پرداخت اما نه کاخ سفید و نه کنگره قرار داده است که برنامه ریزی به عمل است.

وجود سابقه برای دولت به دخالت در قیمت گذاری دارو با این حال: پس از حمله سیاه زخم در سال 2001 جورج دبلیو بوش خریداری مقادیر زیادی از آنتی بیوتیک Cipro و تحت فشار دارو ساز به کاهش قیمت آن است.

در حال حاضر بدون هیچ گونه ابزار واقعی برای کنترل چقدر جلعاد اتهامات remdesivir یک گروه از 10 دموکرات کنگره در حال نوشتن نامه به داروسازی و HHS.

“این یک لحظه بر خلاف ما تا کنون دیده ام” یکی از کسانی که قانونگذاران در کنگره Jan Schakowsky (D-بیمار) گفت: POLITICO. اگر شرکت های دارویی مجاز برای نگهداری عمومی “گروگان” از طریق قیمت های بالا و دولت پاسخ نمی “که کناره گیری از مسئولیت ما به عنوان دولت” او گفت:.

Gilead — است که درگیر برای سال در, جنجال در مورد هزینه آن هپاتیت درمان است و در دادگاه با HHS بیش از آن نقطه عطفی HIV/ایدز پیشگیری از مواد مخدر توسعه مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری کمک — در حال حاضر اب و هوای یک remdesivir اختلاف است.

این شرکت در اوایل سال جاری در ابتدا به دنبال یک “یتیم” تعیین مواد مخدر از FDA برای remdesivir. است که به یک شرکت داروسازی چند مشوق های مالی از جمله حفاظت اضافی در برابر رقابت. اما یتیم وضعیت دارو در نظر گرفته شده است برای تشویق توسعه درمان برای بیماری های نادر است که تاثیر کمتر از 200,000 ایالات متحده بیماران و ایالات متحده بیش از 1 میلیون و تایید coronavirus موارد است. در میان اعتراض جلعاد لغو درخواست خود را برای یتیم وضعیت در ماه مارس است.

وال استریت تحلیلگران شناور شماره های مختلف در مورد آنچه جلعاد اتهام ممکن است برای remdesivir و گروه سلامت مطرح اطلاعات در مورد آنچه آنها می گویند باید آن را شارژ. درآمد کل شرکت از مواد مخدر به راحتی می تواند بالا $10 یا 11 میلیارد دلار چند تحلیلگران می گویند.

موسسه بالینی و اقتصادی بررسی پیشنهاد coronavirus مواد مخدر باید در مورد هزینه $4,500, مگر اینکه بیشتر داده های بالینی نشان می دهد این به آن جلوگیری نمی کند و یا کاهش مرگ و میر — که در این صورت این گروه می گوید باید آن را در قیمت $390. اولین اطلاعات منتشر شده از NIAID دادگاه نشان می دهد که مواد مخدر کمک می کند تا برخی از بیماران مبتلا به نیروی تازه یافتن سریع تر است اما ممکن است تحت تاثیر قرار نمی به طور کلی مرگ و میر.

این گروه غیر انتفاعی, عمومی شهروند مکرر منتقد داروسازان است اصرار جلعاد به قیمت remdesivir در $1 با اشاره به مطالعات است که می گویند این دارو را می توان ساخته شده برای تنها $0.93 هر روز.

پیتر نویمان یک کارشناس در موسسه تحقیقات بالینی و مطالعات سیاستگذاری سلامت در مرکز پزشکی تافتز گفت: آمریکا همیشه پرداخت بیش از كشورها كمتر توسعه یافته برای دارو. اما با جلعاد تحت فشار در remdesivir او پیش بینی کرد این شرکت را سرپا ایستادن کردن با آن روابط عمومی تیم در نظر گرفتن عوامل رقابت مانند افکار عمومی ارزش و سهامداران خواسته است.

تحلیلگران سرمایه گذاری, در ضمن پیشنهاد قیمت می تواند حتی بالاتر از ICER هدف است. SunTrust تحلیلگر رابین Karnauskas گفت جلعاد می تواند شارژ 10 ، 000 دلار برای دارو را بیش از 5 میلیارد دلار بیش از سه سال است. به طور مشابه برنشتاین تحلیلگر تحقیقات Ronny گال تخمین زده است که جلعاد می تواند قیمت درمان در حدود 5000 $است که در تاریخ همتراز با سایر آنتی ویروسها و هنوز هم به 11 میلیارد دلار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>