به یاد کوکتل پادشاه خیابان بوربن

تیاو آخرین بار من تو را دیدم ارل برنارد او نشسته بود در یک مجلل کرافت نوار کوکتل نیمه مسدود کردن خیابان بوربن در نیواورلئان با او شریک کسب و کار Pam Fortner. آنها جرعه جرعه می نوشد و به دنبال در اطراف و گرفتن همه چیز در مانند بازدید گردشگران از اوماها (روباز انتخابی). این اولین بار خود را در اینجا به من گفتند. آنها می خواستند به آن را بررسی کنید و ببینید چه چیزی جدید همسایه بودند تا به.

بود که نزدیک به دو سال پیش است. برنارد درگذشت در ماه دسامبر گذشته در سن 80. او پشت یک همسر و سه دختر خود را شریک کسب و کار و پنج میله در بوربن سنت او همچنین سمت چپ در پشت و نزدیک به چهار دهه دوران یکی است که می تواند منطقی بود به نام برنارد عصر بوربن سنت آن زمان مشخص شده توسط عجیب تقریبا کارتونی کوکتل یک beachbar پرنیان و پیوسته Jimmy-بوفه-الهام گرفته از موسیقی است. نه به ذکر است توجه به جزئیات است که بی نظیر بود. ارل برنارد مخالف بود از یک غایب نوار مالک.

این معمول است برای شنیدن بوربن سنت به عنوان “آبخوری دیزنی لند.” اما این فقط اشتباه—هر فوت مربع از دیزنی لند با وسواس طراحی شده و طراحی شده با یک شرکت هدف در ذهن است. بوربن سنت اتفاق افتاده است به طور طبیعی و بدون طرح در طول قرن ها. آن است برنارد گفته ریچارد Campanella نویسنده خیابان بوربن: تاریخ “بزرگترین آشفته خیابان در کل کشور است.”

در زیر نئون و “گنده, کون, آبجو” نشانه ها و پیاده رو redolent از اختلال گوارشی, بوربن سنت است که یک پدیده unplanning. “گیج کننده پر سر و صدا مصنوع ما امروز می بینیم منشأ ارگانیک بدون مخترع یا یک چشم انداز یا قانونی عمل” Campanella نوشت. “وجود دارد هیچ Bourbon Street, لوگو, بدون دفتر مرکزی مدیره هیچ بازدیدکنندگان مرکز هیچ بروشور و یا حتی یک وب سایت است. زندگی شبانه ساخته شده است که خیابان معروف—پس از دو صد سال از مطلق عادی—ایجاد شد خود به خود توسط بازیگران محلی شخصیت های که در یک ناهماهنگ تلاش برای ساختن یک زندگی به صورت جداگانه موفق شد در مجموع.”

در میان برجسته ترین از کسانی که شخصیت بود ارل برنارد.

برنارد بزرگ در می سی سی پی آغاز شده و کار خود را به عنوان یک خبرنگار رادیو برای یونایتد پرس بین المللی پوشش جنبش حقوق مدنی. (او به طول انجامید تا خصمانه اوباش بدبختانه اتومبیل خود را و آن را در آتش در حالی که او در آن است. “زمانی که من در بر داشت [یک] پرداخت تلفن و نام یونایتد پرس در جکسون و گفت:” این Earl برنارد. من ترک.'”

او خریداری یک سهم از یک ایستگاه رادیویی در زادگاه خود از کومو و مشغول به کار به عنوان یک DJ ریسندگی کشور غربی و آهنگ. پس از یک ربع قرن در رادیو برنارد شروع اسکن برای خروج در اوایل دهه 1980 زمانی که مقررات زدایی roiled صنعت است.

که زمانی که یک دوست پیشنهاد آنها برای درخواست یک امتیازی ایستاده در آینده 1984 نمایشگاه جهانی در نیواورلئان. آنها پذیرفته شد و ساخته شده یک هشت ضلعی ساحل-کلبه سبک ساختمان تحت مونوریل ایستگاه. آن را به نام بهشت گرمسیری و تا به حال هشت نوشیدنی و ایستگاه های تجاری, ماشین مخصوص مخلوط کردن هر اجرا توسط متصدی بار (و آنها را به نام “ریسندگی”) whirring تا نوشیدنی های ساخته شده با مشروب بستنی و میوه های تازه.

“مردم منتظر خط در 100 درجه آب و هوا تا یک ساعت به مونوریل,” برنارد به یاد می آورد در یک تاریخ شفاهی وارد شده در 2015 توسط Rien Fertel برای betadeltasigmas داد (SFA). “زمانی که آنها خاموش کردم…آنها آمد از سمت راست توسط یک نوشیدنی منجمد امتیازی و آن را مانند ساخته شده است در موفقیت است.”

هنگامی که این نمایشگاه توقیف, برنارد در زمان خود سود و سرمایه گذاری در یک محل چند مرحله خاموش بوربن سنت او به ارمغان آورد به همراه یکی از ریسندگی یک زن از نشویل به نام پم Fortner که او شریک است. خود را در مکان جدید افتتاح شد و در دسامبر 1984. آن را به نام جزیره گرمسیری.

اما این نبود ورود به یک مونوریل و آن را ساخته شده است در موفقیت است. کسب و کار پر از لکه و barroom بود که اغلب خالی از کامل است. طولانی نیست پس از باز برنارد پرسید پزشک افسون به نام مرغ به در آمده و تقدیس نوار خود را برای بهبود ثروت خود را. او نقاشی صلیب کوچک با مرغ خون بر در و دیوار و پنهان یک talismanic کیسه در تیر.

و به زودی پس از برنارد و Fortner ساخته شده یک اتفاقی کشف.

آنها در یک Mardi Gras عرضه فروشگاه را انتخاب کنید تا هشت اینچ backscratchers که استفاده می شود به تازگی همزن در یک نوشیدنی به نام گرمسیری خارش است. و Fortner به طور اتفاقی متوجه یک سطل کوچک, ابزار جنسی, نارنجک دستی به عنوان آنها قدم از طریق. “اوه, عجب ما باید به یک نوشیدنی برای رفتن با آن است,” او گفت:.

برنارد و Fortner تا به حال شده است در جستجوی یک نوشیدنی است که می تواند در رقابت با کوکتل T-rex از بوربن سنت: طوفان فروخته شده توسط tankerful در پت اوبراین بار فقط یک بلوک دور. به طوری که آنها در مورد concocting. “ما تصمیم گرفتیم ما می خواستیم آن را به یک خربزه طعم” برنارد ضررى به یک خبرنگار روزنامه “و ما می خواستیم آن را به قوی باشد.”

در اواخر 1980s بوربن سنت در اواخر فاز اصلی شخصیت را تغییر دهید. پس از جنگ جهانی اول خیابان شده بود خانه را به کاباره ها و کافه ها برخوردار از درجات مختلف از classiness. اکثر باشگاه ها بودند که به سمت داخل با تمرکز—شما می خواهم به خرید یک بلیط خود را بررسی کنید کت و لذت بردن از نوشیدنی و نشان می دهد.

اما با شروع در اواخر 1960s, بوربن سنت تبدیل داخل به خارج; نشان می دهد در حال حاضر در محل در خیابان. (دلایل این چند شد: این شهرستان تصویب قوانین نیاز به درب باز گذاشته شود به پلیس اجازه می دهد به تماشای برای مبارزه با مواد مخدر-برخورد و گربه-فروش; go-جام احکام منتقل شد که قانونی آشامیدنی در خیابان; و هیپی و دیگر counterculturists, وارد, که خوار و کاباره ها به عنوان مکان هایی برای میادین و ترجیح حلق آویز در خیابان.)

با جذب حرکت از باشگاه به محدود برنارد و Fortner دیدم یک فرصت برای ایجاد هر, نوشیدن یک پیاده روی تبلیغات. آنها کار می کرد تا یکی دیگر از معجون به نام حمله کوسه. آنها می خواهم دیده می شود یک نوار محلی در خدمت یک نوشیدنی که نام آن برجسته پلاستیکی کوچک کوسه به عنوان یک چاشنی زدن. “خدای ما می تواند بهبود بخشد و آن را چشمگیر چیز” برنارد گفت. “و ما انجام دادیم.”

کوسه حمله شد نوار بالای تئاتر و خدمت کرده بود در میان clanging, زنگ چراغ چشمک زن و تم موسیقی از فک. هر بار یک دستور داده شد یک متصدی بار منفجر سوت و فریاد زد: برای همه را از آب خارج کنید و سپس فرو توخالی گل میخک پر از پلاستیک کوسه به آبی Collins-مانند نوشیدن. خون رز را به سطح. همه تشویق مهمتر از هر کسی که در خیابان راه می رفت تحمل یک جام با هشت اینچ کوسه دم در حال ظهور از آن پرداخت نشده بیلبورد برای گرمسیری جزیره.

بنابراین بیش از حد با نارنجک دست—که در نهایت در خدمت غیر ممکن است به دست شب تاب پلاستیکی و نارنجک به شکل عینک است. برنارد نیز به اندازه کافی باهوش به علامت تجاری آن را به طوری که هیچ کس دیگری می تواند آن را به فروش برساند با این نام. او پیشنهاد 250 فضل به snitches که گزارش نارنجک دستی به فروش می رسد در جای دیگر در کشور و ادعا می فرستاده اند “صدها نفر” از بس-و-دست برداشتن نامه به متخلفان و 250 دلار چک به خبرچینان. “در واقع ما در یک کت و شلوار قانون در حال حاضر با یک شرکت است که سعی در به در به نام نارنجک و آنها آن را به نام ‘gurrnade,’,” او گفت: SFA در سال 2015.

برنارد و Fortner خود را از دست داد اجاره در اولین گرمسیری جزیره سال پیش اما پس از آن تا به حال به ان برای راه اندازی فروشگاه در سمت راست بوربن سنت سراسر از جایی که آنها آغاز شده است. آنها در نهایت باز دو بیشتر جزایر گرمسیری همراه با دو حجم بالا میله در خیابان بوربن

و ارائه یک پلت فرم برای کمی دیگر از شهودی برنارد درخشندگی: تبدیل شدن به پدرخوانده Trop-سنگ.

در سال 1980 جیمی بافت ساحل-slacker تصنیف پر از امواج رادیو و تلویزیون. این خواننده همراه شد با کلید غرب اما کار خود را آغاز کرد busking در بوربن سنت وجود دارد و طولانی علاقه. برنارد شده بود آزمون گروههای هنگامی که یکی به ریاست Al میلر آمد از طریق. میلر می دانستم که هر آهنگ در بافت کانن همراه با بسیاری دیگر از آهنگ های برخوردار از یک twangy حزب ساحل حساسیت. برنارد امضا Al میلر و اواخر خود را به عنوان معمول گروه به طور منظم گیگ.

“من فکر می کنم او به رسمیت شناخته شده است که مردم به نیواورلئان برای فرار و گرمسیری موضوع نهایی فرار می گوید:” جری دیاز که تاسیس یکی از اصلی Parrothead باشگاه در هوستون و در طول سال بوده است یک بازدید کننده مکرر به برنارد میله.

با برنارد را تشویق دیاز راه اندازی Pardi گراس در سال 1992 در اصل به عنوان یک گردهمایی برای بافت قبیله با رژه و کنسرت در بوربن سنت در طول زمان تکامل یافته از بافت متحرک به یک جشن عمومی از trop-راک که Earl یک بار به عنوان “مثل جیمی بوفه و رپ و رگی و کشور به نوعی همه با هم مخلوط شده.”

دیاز اعتبارات برنارد برای روشنایی آتش زیر نوع ترویج آن را پیوسته در خود باشگاه است. “او شروع به trop-موسیقی راک اگر شما از من بپرسید” دیاز می گوید. “آن را نمی خواهد اتفاق افتاده اند و بدون او.”

مورخ ریچارد Campanella همچنین اعتبارات برنارد برای محبوب این شهر ساحلی پرنیان در بوربن سنت—با وجود این واقعیت است که هیچ کس اما گلاب به چالش کشیده خواهد در نظر رفتن پابرهنه در اینجا. “در روند اواز یا موسیقی دو نفری بازسازی غالب بوربن سنت موضوعی موتیف از یک شبانه jazziness به beachy موضوعیت و کارائیب فرار از واقعیات,” Campanella نوشت.

“بوربن سنت است از یک نوع تحول چیز” برنارد گفت Campanella. “هرگز از آن باقی می ماند همان. گاهی اوقات شما رو بیش از حد بسیاری از تی شرت مغازه چیزی که بعد از شما می دانید که شما رو بیش از حد بسیاری از Daiquiri مغازه ها; در حال حاضر ما بیش از حد بسیاری از باشگاه های نوار.”

مدت کوتاهی قبل از مرگش برنارد و Fortner مجدد بد بو دزدان دریایی خود را blues-on-the-beach bar به خیابان بوربن Honky Tonk اولین honky-ٹونک-style bar در خیابان مباهات یک خیابان وسیع در نشویل پرنیان اگر چه هنوز هم با نارنجک دستی.

اگر بوربن سنت شروع می شود pivoting دور از ساحل و به سمت سالن رقص تعقیب پس از گسترده سنت را با موفقیت آن را به نظر می رسد به نحوی مناسب است که آغاز پایان ارل برنارد-عصر در خیابان بوربن بود آغاز شده توسط ارل برنارد خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید