مشهور B. C. فوق ماراتون به اجرای 160 متر صعود تا 9000 متر در گاراژ

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

B. C. مرد شناخته شده برای وسواس خود را با یکی از سخت ترین پا نژادها در جهان خواهد شد و آزمون خود را در برابر یک ماشین در گاراژ خود را در روز شنبه به سعی کنید به جمع آوری پول برای B. C. جستجو و نجات انجمن.

Gary رابینز, 43, حال برنامه ریزی برای بازگشت به تنسی در پایان ماه مارس برای چهارمین تلاش در Barkley ماراتن — بدنام 160 کیلومتر نژاد شناخته شده برای آن 60 ساعت مستقیم از مجازات صعود و پا خرد خاردار — اما تا به حال به رها کردن رویای خود را از در نهایت در پایان این سال که این مسابقه لغو شد با توجه به COVID-19.

“این واقعا دلخراش تجربه,” او گفت: پس از آموزش در تمام زمستان برای مسابقه. “من تا به حال بسیار بالا امیدوار است.”

رابینز گفت: او رفت و به “funk” برای یک ماه پس از این مسابقه لغو شد. او همچنین مجبور به انصراف از نیم دوجین نژادها او سازماندهی در B. C. طریق شرکت خود را به ساحل, ديد کوه, دنباله در حال اجرا از جمله محبوب Squamish 50 مسابقه در ماه اوت است.

اما او گفت که او در نهایت او خود را از طریق ضعف.

“زندگی ادامه دارد و چیزهای بزرگتر در معرض خطر از یک نژاد,” او گفت:.

او بازگشت و به آموزش و در حال حاضر امید به کمک به دیگران با تحمل مجازات اجرا بر روی تردمیل در گاراژ خود را در چیللیوکک شروع در 9 a. m. PT در روز شنبه به جمع آوری پول برای B. C. جستجو و نجات انجمن که نشان دهنده نزدیک به 80 جستجو و نجات و لباس در استان است.

“من فکر کردم این امر می تواند سرگرم کننده برای تکرار یک کوه بر روی یک تردمیل,” او گفت: در حالی که اضافه کردن که عملیات جستجو و نجات در استان نیاز به بودجه.

سازمان دیده بان گری رابینز تلاش برای اجرای 160 کیلومتر در گاراژ خود را در روز شنبه, مارس 25 شروع در 9 a. m. PT:

ترین کوه یا دنباله مسابقات رابینز شرکت در حدود 100 مایل یا 160 کیلومتر و شامل حدود 30000 فوت یا حدود 9000 متر از بالا رفتن.

ماه پیش او خریداری لباس مخصوص تردمیل است که اجازه می دهد او را به بالا و پایین رفتن. در حالی که او تقریبا همه خود را در حال اجرا خارج از, او می گوید در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای آزمایش خود را در برابر دستگاه و خستگی نیست و در واقع در هر نقطه و یا دیدن هر کوه ها در حالی که او اجرا می شود.

“در حال حاضر با این واقعیت است که وجود دارد هیچ رویدادی در حال وقوع است و شما باید واقعا نمی توان ضلالت بیش از حد دور از خانه … من فکر کردم چه زمانی بهتر از اکنون برای این تلاش.”

رابینز می گوید او به طور معمول اهدا هزار دلار در سال به این انجمن از طریق مسابقه شرکت میزبانی وب. اما با لغو مسابقات این فصل او قادر است و امیدوار است دیگران را از او حمایت و انجمن.

او می گوید: او در حدود $1,000 ارزش جوایز را در طول اجرا خواهد شد که پخش بر روی صفحه یوتیوب خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>