مستاجرها بریس برای اخراج به عنوان مهلت قانونی به پایان می رسد

Category: پلیتیکو Comments: No comments

کلمبوس, اوهایو تبدیل شده و بخشی از آن مرکز کنوانسیون به اخراج دادگاه. دنور در حال ایجاد یک تعداد انگشت شماری از تعیین campsites برای افراد بی خانمان. و میلواکی دیدم 17 درصد افزایش اخراج براده ماه گذشته پس از یک دولت ممنوعیت منقضی.

شهرستانها در سراسر کشور در حال نیروبخش برای افزایش اخراج به عنوان چهار ماه فدرال توقف است که محافظت میلیون ها نفر از مستاجران از دست دادن خانه های خود را در وسط این همه گیر منقضی جمعه در نیمه شب با بدون امداد در چشم از کنگره است.

این ممنوعیت در حال پایان یافتن است فقط به عنوان یک دولت فدرال به افزایش مزایای بیکاری — 600-یک-هفته افزایش است که کمک کرده است تا بسیاری از گذاشته شدن مستاجران پرداخت حداقل برخی از آنها اجاره — نیز ساقط آخر این هفته. برآورد تعداد افرادی که ایستاده به از دست دادن خانه های خود خشن هستند با توجه به درهم آمیخته از دولت های محلی و ممنوعیت اخراج بسیاری از آن ها نیز انقضای. اما آنها در محدوده میلیون ها نفر و سهم نامتناسب از آنها افرادی هستند که در رنگ.

“موج اخراج در حال حاضر آغاز شده و در حال حاضر کنگره نیاز به عمل به جلوگیری از تبدیل شدن به یک سونامی” گفت: دایان Yentel, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی مسکن اقشار کم درآمد ائتلاف.

“اگر فدرال ممنوعیت تمدید نمی شود, اگر دولت محلی و اخراج moratoriums که برنامه ریزی شده به پایان می رسد در هفته های آینده انجام دهد و اگر هیچ اورژانس اجاره کمک ارائه شده است پس از پایان ماه اوت از طریق سقوط میلیون ها نفر از آمریکایی ها خواهد بود و اخراج از خانه های خود” Yentel گفت.

فدرال اخراج ممنوعیت شامل 2 تریلیون دلار مراقبت در عمل قوانین تصویب شده توسط کنگره در ماه مارس را پوشش می دهد تمام مستاجران زندگی در ساختمان های که وام تضمین شده توسط دولت ایالات متحده. آن را فراهم می کند نیست کمک به اکثر مستاجران که در ساختمان ها با بخش خصوصی با پشتوانه وام های رهنی.

در حالی که کشورهای تحمیل کرده اند خود را اخراج moratoriums 24 از آنها در حال حاضر اجازه موقت ممنوعیت به گذشت. که برگ جایی بین 19 میلیون و 23 میلیون نفر — حدود یک در پنج مستاجرها در ایالات متحده آمریکا — در معرض خطر اخراج و تا پایان سپتامبر اگر کنگره نتواند به گسترش هر دو فدرال ممنوعیت و تکمیلی مزایای بیکاری با توجه به برآورد توسط موسسه آسپن.

وضعیت وخیم بود حتی قبل از هر دو حمایت باسابقه: حدود 9.4 میلیون مستاجرها باید بدون اعتماد به نفس آنها خواهد بود قادر به ماه آینده پرداخت اجاره با توجه به آخرین هفتگی بررسی توسط سرشماری انجام شده در هفته دوم جولای. یکی دیگر از 14.3 میلیون فقط “اندکی” اعتماد به نفس آنها خواهد بود قادر به اجاره در ماه آینده.

دموکرات کنگره تحت فشار بوده اند برای اجاره امداد. این خانه در اواخر ماه گذشته به تصویب اضطراری و مسکن لایحه از خدمات مالی صندلی ماکسین واترز (D-کالیفرنیا.) که گسترش فدرال اخراج ban تا مارس سال 2021 و اختصاص 100 میلیارد دلار برای اجاره کمک. این لایحه شده بود بخشی از 3 تریلیون نجات بسته است که آمریکا گذرانده است.

در سنا Sherrod قهوه ای از اوهایو نماینده دموکرات کمیته بانکی معرفی یک همراه و همدم لایحه به آبهای قانون. و از سوی دیگر ، الیزابت وارن (D-جرم.) همچنین قانون پیشنهادی گسترش این ممنوعیت تا مارس سال 2021.

جمهوریخواهان کنترل سنا را گرفته تا هر یک از این لوایح است.

پس از مذاکره با کاخ سفید در بعد اقتصادی بسته نجات متوقف شده در پنجشنبه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: جمهوری خواهان انتشار پیشنهاد خود را برای قانون “در اوایل هفته آینده.” اما توافق قانونگذاران هنوز تقسیم بیش از مزایای بیکاری و رهبری ساخته شده است نه اجاره امداد یک اولویت است.

قهوه ای در روز پنج شنبه excoriated مک کانل در طبقه سنا برای اجازه دادن به خانه توقف لایحه “جمع آوری گرد و غبار” روی میز خود را.

“در حال حاضر میلیون ها نفر از آمریکایی ها در معرض خطر از دست دادن خانه های خود” براون گفت. “آخرین چیزی که ما نیاز داریم در وسط یک بحران بهداشت عمومی است که خانواده ها تبدیل شده در خیابان.”

سنا موکول ساعت بعد از آن اجازه می دهد که فدرال ممنوعیت — را پوشش می دهد که حدود 12 میلیون خانوار به پایان می رسد به عنوان برنامه ریزی شده در روز جمعه.

هنوز هم وجود دارد یک مهلت ، تحت مراقبت عمل صاحبخانه بودند که مشمول این ممنوعیت باید به مستاجران اطلاع 30 روز قبل از تشکیل پرونده اخراج مقالات در دادگاه.

“خانواده های برنده در واقع نمی توان تحت فشار قرار دادند از خانه های خود را تا پایان ماه اوت بنابراین هنوز هم وجود دارد همیشه در حال بسته شدن پنجره که در آن کنگره می تواند عمل” گفت: Yentel که رهبری یک ائتلاف مسکن گروه های فشار قانونگذاران برای اضافی امداد.

تلاش های امدادی تا کنون مانع چشمگیر افت در پرداخت اجاره بها با وجود ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها از دست دادن شغل خود: 91.3 درصد از آپارتمان خانواده ها تا به حال ساخته شده کامل یا جزئی اجاره پرداخت برای این ماه به عنوان ماه ژوئیه 20, با توجه به ملی مسکن چند شورای — پایین 2.1 درصد از این زمان در سال گذشته و تقریبا در خط با 92.2 درصد که تا به حال پرداخت شده توسط اواسط ماه ژوئن.

اما مطمئن است که برای تغییر سرعت اگر کنگره نتواند به برقراری 600 دلار در هر هفته مکمل بیکاری پس از آن ساقط.

با زمان مزایای فقط 3 درصد از خانوار مستاجر هستند “به شدت مسکن بر دوش” به معنی آنها پرداخت بیش از 50 درصد از درآمد خود را به سمت اجاره با توجه به Zillow تجزیه و تحلیل اجاره خانوارهای تحت تاثیر بحران روز پنجشنبه منتشر شد. از دست دادن فدرال بهره مند شوند حتی اگر دولت مزایای بیکاری را نگه دارید ثابت می تواند به شدت بر دوش به اشتراک گذاری از مستاجران به موشک وار رفتن به 41 درصد Zillow یافت.

“در حال حاضر ما در یک وضعیت که در آن مردم خواهد بود خارج از خانه های خود گفت:” مجلس نانسی پلوسی در یک MSNBC مصاحبه جمعه. “مردم را در کوچه و خیابان و مردم گرسنه هستند. این است که ایالات متحده آمریکا است. بنابراین اجازه دهید پیدا کردن چگونه ما می تواند با هم کار کنند برای رفتن به جلو.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>