بازگشایی کانادا-آمریکا مرز ؟ کانادایی ها می گویند اما هیچ با تشکر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

قانونگذاران ایالات متحده در حال اعمال فشار در اتاوا و واشنگتن به سهولت محدودیت در کانادا و امریکا, مرز, اما تعداد کمی از کانادایی ها می خواهند به استقبال آمریکایی خود همسایگان هر زمان به زودی.

یک گروه کر در حال رشد است و برای مهیج کانادا و ایالات متحده آمریکا برای نرم کردن قوانین در اطراف “ضروری” مسافران حتی به عنوان coronavirus موارد به موشک وار رفتن در ایالات متحده و مقامات دولتی بالا آماده به فشار این موضوع برای یک ماه دیگر. صنعت مسافرت مرز جوامع و اعضای کنگره می خواهم برای دیدن و معیارهای آن است که مقامات مرزی می تواند با استفاده از اجازه می دهد تا مسافران بیشتری را به هر کشور در حالی که همچنان به محافظت در برابر مرزی گسترش Covid-19.

دو کشور بسته مرز مارس 21, اجازه می دهد تجارت و کسب و کار سفر به ادامه در حالی که نهی از لذت سفر است. این محدودیت باید پس از تمدید شده است سه بار در 30 روز افزایش است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال برنامه ریزی برای گسترش محدودیت دوباره — حداقل تا اواخر ماه اوت سه نفر آشنا با برنامه های گفته شده سیاسی.

مرزی کارشناسان دیوانه وار در حال کار بر روی اصول دو کشور می تواند با استفاده از راهنمای آینده مرز تصمیم گیری در مدیریت تا زمانی که عملی درمان یا واکسن برای ویروس به بازار آمده است. آنها می گویند مرز جوامع اقتصادی خراب از بسته شدن طولانی مدت به شخصی و کسب و کار خاصی در طول سفر چه تبدیل به بزرگترین مرز اختلال پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات تروریستی.

“به مرز بسته نامحدود است ویرانگر به هر دو اقتصاد” گفت: Maryscott Greenwood, یک دیپلمات سابق آمریکا در اتاوا که منجر به کانادا-آمریکا شورای کسب و کار.

شهروندان یک کشور که اموال خود را در دیگر منع شده اند از چک کردن در خانه های خود. شهرهای مرزی عادت به استقبال مرزی بازدید کنندگان خود را به رستوران ها و فروشگاه ها را دیده اند تلفظ کاهش در کسب و کار از اواسط ماه مارس.

دو حزبی co-صندلی از خانه در ایالات متحده مرز شمالی حزبی در نامه ای در اوایل این ماه به بالا مقامات هر کشور را به مرز سازمان ترغیب آنها به “بلافاصله سادگی یک چارچوب جامع برای مرحله به مرحله بازگشایی مرز بر اساس هدف و معیارهای حسابداری برای شرایط متنوع در سراسر مناطق مرزی.”

29 نمایندگان مجلس — رهبری نیویورک مظنونان حمله به دانشگاه برایان هیگینز یک دموکرات و الیز Stefanik یک جمهوری خواه نیز خواسته وزارت امنیت داخلی و سازمان خدمات مرزی کانادا به در نظر گرفتن تسهیلات در این فاصله برای اعضای خانواده و صاحبان املاک.

DHS سخنگوی الکسی Woltornist گفت: این بخش در تماس نزدیک با کانادا و مکزیک که در آن محدودیت های مشابه نیز در جای خود است اما “بدون هیچ تغییری به اعلام” در حال حاضر.

“ما در بررسی پتانسیل دسته بندی برای گسترش بهداشت عمومی شرایط اجازه,” او گفت:.

یک سخنگوی سازمان خدمات مرزی کانادا کاهش یافته است به نظر در این بحث.

کانادایی ها — و برخی از برجسته ترین رهبران سیاسی — در حال قاطعانه مخالف به میزبانی آمریکا بازدید کنندگان در حالی که آمریکا معافیت سوابق در تایید Covid-19 عفونت به صورت روزانه. انتاریو برتر داگ فورد هشدار داد هفته پیش در برابر بازگشایی مرز و بریتیش کلمبیا مقامات بهداشتی را منتشر کرده اند نشان داده است که سهم بزرگی از ویروس, گونه های شناسایی شده وجود دارد سرچشمه در واشنگتن است.

نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته توسط چرتکه داده ها نشان می دهد که 89 درصد از کانادایی ها می خواهند برای دیدن مرز بسته ماندن طولانی تر است. هنوز هم برخی از کانادایی ها گرفته اند با استفاده از یک راه گریز است که اجازه می دهد تا آنها را به پرواز به آمریکا تا حد زیادی آزادانه هر چند آنها باید قرنطینه به مدت دو هفته پس از بازگشت به کانادا. بسیاری از کانادایی ها بازدید عزیزان در یک پارک در B. C.-واشنگتن مرز است که این استان را تعطیل آن طرف فضا.

مرزی کارشناسان در حال توسعه طرح های پیشنهادی برای اتاوا و واشنگتن که اذعان جدید عادی در حالی که اجازه می دهد برای برخی از سرگیری سفر شخصی.

آینده مرزهای ائتلاف که متشکل از binational حمل و نقل و کسب و کار گروه و تدارکات شرکت ها در حال مطالعه نحوه پیاده سازی یک “سلامت preclearance” برنامه در ایالات متحده و کانادا برای به حداقل رساندن خطر از مسافران خطوط هوایی در حال گسترش و ابتلا به ويروس جديد.

پس از عملیاتی منطقه از پایانه های منقبض شده میان حفره حفره تقاضا فرودگاه می تواند ایجاد یک “biosafe منطقه” و انجام سریع Covid آزمون برای ورود مسافران گفت: Gerry Bruno معاون رئیس جمهور دولت فدرال امور در فرودگاه ونکوور اقتدار و ائتلاف مدیر اجرایی.

اگر هر کس وارد مناطق امن است منفی ها برای این ویروس گفت: فرودگاه مغازه ها و رستوران ها می تواند کار به طور معمول شرکت های هواپیمایی و می دانم که هواپیما خود را در حال Covid-رایگان. هدف این است که برای دریافت یک برنامه آزمایشی و در حال اجرا در شش تا هشت ماه در سه یا چهار آمریکا و کانادا به فرودگاه.

“این چیزی است که ما را از رفتن و مجبور به قفل کردن اگر شما را برای چند سال آینده اگر که چه مدت آن طول می کشد” برونو گفت.

اما برای این طرح به کار Covid تست دقت به بهبود و دولت باید مایل به سرمایه گذاری در این پروژه آن طرفداران می گویند. فقط به عنوان 9/11 شکل سفر به تاکید امنیت آنها استدلال می کنند که همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد نیاز به بهداشت عمومی به فرض بزرگتر تمرکز تجربه سفر.

“اگر ما کشف کردن راه برای موفقیت در ترکیب بهداشت عمومی نگرانی های خود را با امنیت و بهره وری وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا ما نمی حفظ این نوع غربالگری گفت:” لوری Trautman مدیر دانشگاه غربی واشنگتن مرز سیاست موسسه تحقیقات.

موضوع دیگر این است که بدانند که در داخل کشور’ border سیستم های امنیتی خواهد آزمون مسافران به آنها وارد فرودگاه است. “هیچ کس می خواهد به خود گفت:” مت Morrison, مدیر اجرایی, از شمال غربی اقیانوس آرام اقتصادی منطقه عمومی-خصوصی غیر انتفاعی با تمرکز بر توسعه اقتصادی در این منطقه است.

به عنوان عبور از محدودیت ادامه به اواسط تابستان مرز جوامع در حال دیدن اقتصادی خود را در اثر.

خدمات کشتی بین سیاتل و, Victoria, B. C., جمعه اعلام کرد آن را گسترش تعلیق عملیات طریق مارس سال 2021 با استناد مداوم محدودیت و کانادا اجباری 14 روز دوره قرنطینه برای ورود مسافران از خارج از کشور.

“از دست دادن هر تابستان عملیات باعث می شود در طول سال عملیات [برای ویکتوریا] گیر در سال 2020 غیر واقعی” این شرکت اعلام کرد.

مایک Cuffe, یک جمهوریخواه دولت سناتور در مونتانا گفت: کسب و کار در نزدیکی خانه اش در شهرستان لینکلن که چنین بریتیش کلمبیا داخلی در حال مبارزه به عنوان کانادایی که به طور معمول به آنجا سفر برای گردشگری نمی توانید ببینید. یک ماه اوت خودرو نشان می دهد و سپتامبر با اره برقی کنده کاری مسابقه به طور معمول بزرگ می کشاند.

“ما بسیار نزدیک به نقطه که در آن من می توانید شروع به نگه داشتن چوب خط حساب کردن چگونه بسیاری از مردم به من بگویید که آنها در حال رفتن به ورشکسته در یک ماه,” او گفت:.

Cuffe, که همچنین PNWER رئيس جمهور التماس مورد او در تماس با مقامات کاخ سفید چند هفته پیش نیز به دفاتر مونتانا هیئت نمایندگان کنگره. او و موریسون با اشاره به آلاسکا رویکرد به مدیریت در خارج از کشور, گردشگری, مسافران به موجب آن باید آزمایش Covid-19 برای جلوگیری از دو هفته قرنطینه نیاز به عنوان مثال از یک راه حل عملی.

“شما باید یک فرایند به رفتن را از طریق به دست آوردن وجود دارد با خیال راحت و بدون قرار دادن دیگر کشور در معرض خطر” موریسون گفت. “ما به اندازه کافی هوشمند به انجام این کار است.”

ایران Rep. پیت Stauber که نشان دهنده یک منطقه مرزی در مینه سوتا ملاقات با ترکیبات جمعه که از ترس طولانی مدت از مرز محدودیت خواهد تلفات خود را در کسب و کارهای محلی که بسیاری از تکیه بر گردشگری تابستان به گذشته از طریق ماه های زمستان.

“ما فصل کوتاه به اندازه کافی به خاطر ما و جغرافیا در شمال مینه سوتا به طوری که آنها در حال از دست دادن این فرصت را به از نو خلق کردن, به, ماهی, و, که, که ما,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>