تشکر. رائول Grijalva تست مثبت برای Covid-19

Category: پلیتیکو Comments: No comments

خانه منابع طبیعی صندلی Rep. رائول Grijalva روز شنبه اعلام کرد او آزمایش مثبت برای Covid-19 روز پس از ریاست یک جلسه که در آن Rep. کابل شرکت در طول.

Grijalva (D-Ariz.), که به نمایندگی از Tuscon-منطقه صندلی پس از سال 2003 73 و یک فرد سیگاری سنگین. او در بیانیه ای گفت او بدون علائم و در قرنطینه.

“در حالی که من نمی توانم کسی را به طور مستقیم برای این هفته نشان داده است که وجود دارد برخی از اعضای کنگره که موفق به این بحران جدی” او در بیانیه ای گفت. “متوقف کردن گسترش ویروس کشنده نباید حزبی مسئله است.”

آریزونا از حزب دموکرات اعلام کرد او را وارد قرنطینه در اوایل این هفته در مدت کوتاهی پس از Gohmert (R-تگزاس) نشان داد او مثبت آزمون در روز چهارشنبه.

هر دو مرد نشسته نزدیک به هم در طول یک شنبه جلسه در تهاجمی پاکسازی از زندگی ماده معترضین از پارک لافایت در تاریخ 1 ژوئن. Gohmert به حال دو دوره سوالات در جلسه ویژه پرسیدن که آیا عمده در سی گارد ملی که شهادت داد که او شاهد “عمیقا نگران کننده” حوادث تنها به نظر می رسد به دلایل سیاسی.

Gohmert عینک ماسک در طول آن جلسه به جز در حالی که پرسش از شهود به عنوان الاجرا توسط کمیته قوانین اغلب با وجود امتناع از انجام این کار در حالی که در کاپیتول هیل.

به طور جداگانه در شنبه Rep. جودی Hice (R-Ga.), که در خدمت به عنوان جمهوری خواه در این جلسه گفت: او پاک شده است به ترک شده است. او گفت که او تا به حال سه “مختصر تعامل” با Gohmert اما “حضور پزشک معتقد است کسانی که برخورد نمی دیدار با استاندارد خطر ابتلا به شایستگی قرنطینه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>