گزارش: یادبود اجازه می دهد تا طرفداران و استفاده از فن آوری برای اطمینان اجتماعی فاصله

مردم در این دوره به دلایل طول یادبود مسابقات در دوبلین اوهایو در این تابستان خواهد بود پوشیدن مدالها مجهز به فن آوری تراشه برای اطمینان اجتماعی فاصله.

که با توجه به مسابقات, مدیر اجرایی, Dan Sullivan, که در یک جلسه آنلاین برگزار می شد و بیشتر کلمبوس ورزشی کمیسیون با گلف خلاصه گزارش نظرات خود را.

یادبود برنامه ریزی شده بود را به جای ژوئن 4-7 اما به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. آن را نقل مکان کرد به جولای 16-19.

سالیوان گفت: این مسابقات مسئولان نسبت به اقدامات آنها به عنوان آماده سازی برای بازی با تعداد محدودی از طرفداران در گالری. وجود خواهد داشت نه هر grandstands کارکنان و داوطلبان باید چهره خود را پوشش داده شده با دست-ضد عفونی کننده ایستگاه اضافه خواهد شد و هیچ نقدی خواهد شد پذیرفته شده در سایت در طول مسابقات. هر کسی که وارد این اساس باید خود را متوسط گرفته شده بیش از حد.

سالیوان گفت: این مدالها را با استفاده از RFID (شناسایی فرکانس رادیویی) تراشه به شناسایی که در آن مردم در حال جمع آوری در Muirfield ایجاد کرد باشگاه گلف. نام مردم را نمی توان شناخته شده — فقط در محل خود.

“در هر زمان ما می دانیم در اطراف زمین گلف چگونه بسیاری از مردم در حال جمع آوری در یک منطقه خاص” سالیوان گفت. “ما در حال رفتن به استفاده از این فن آوری را به مطمئن شوید که ما در حال محافظت از هر کس در اطراف ما حفاظت از مردمی که در داخل آن سالن های مختلف و مطمئن شوید که ما در حال نظارت موثر و تولید یک مسابقه است که هر کس می تواند راحت با.”

او گفت: برخی از مسابقات مارشال قادر خواهد بود به شرح زیر تراشه های RFID و کار به سرعت به انتشار هر جمعیت.

PGA Tour شده در مکث از اواسط ماه مارس و به از سرگیری برنامه های 11 ژوئن در چارلز شواب چالش در استعمار کشور باشگاه در فورت ورث ، این شواب و پس از آن در سه تورنمنت — RBC میراث مسافران قهرمانی و موشک وام مسکن کلاسیک — نمی خواهد اجازه می دهد تا تماشاگر.

آن مردد است که آیا جان دیر کلاسیک در سیلویس بیمار., برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 9-12 خواهد شد که طرفداران در این دوره است.

“این یک تصور غلط رایج بر اساس اخبار اولیه آزادی که این حوادث داشتن طرفداران … اما واقعا هرگز گفت: ما رویداد است که به طرفداران گفت:” دیری مدیر مسابقات کلیر پترسون در هر گلف هضم است. “ما در حال تلاش برای کار را از طریق همه آشکار ملاحظات است که شامل تمام ایلینوی محدودیت. آنها بسیار جدی در مورد آنچه که آنها در حال تخمگذاری برای بقیه تابستان, بنابراین ما در حال اقامت در بالا از آن مطمئن شوید که ما در حال پیروی از قوانین.

“کسی چه می داند ؟ یادبود می تواند این رویداد برای اولین بار با طرفداران اگر ما آنها را ندارد اما آنها در همان موقعیت دقیق نمی دانستند چه خواهد بود ؟ اما آنها باید به هر سازی ممکن است به عنوان ما هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر