گزارش: انگلستان به قطع Huawei دخالت در 5G شبکه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

نخست وزیر بوریس جانسون قصد دارد به منظور کاهش نقش Huawei در انگلستان 5G شبکه در پی coronavirus بحران, به گزارش گاردین و تلگراف.

جانسون دستور مقامات به پیش نویس طرح که کاهش Huawei دخالت در ساختمان و انگلستان 5G شبکه تلفن به صفر توسط 2023 تلگراف گزارش شده است.

این حرکت نشانه خروج از دولت انگلیس موقعیت قبلی. در ماه ژانویه جانسون گفت که او اجازه می دهد چینی ها فن آوری های غول پیکر برای ساخت تا 35 درصد از آن 5G شبکه تلفن اما جلوگیری از دسترسی به “حساس هسته ای” قطعات شبکه.

فشار برای برنامه های جدید می آید در حال رشد در میان واکنش در میان نمایندگان مجلس محافظه کار در برابر سرمایه گذاری چین و عدم شفافیت در اطراف پکن را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به تلگراف.

این مقاله همچنین گزارش جانسون امیدوار به سطح شیب دار تا تجارت ایران با ایالات متحده است که یکی از مهمترین منتقدان از انگلستان تصمیم به اجازه می دهد Huawei به بازار آن با استناد به نگرانی های امنیتی.

به گزارش “سادگی حس را ندارد” Huawei معاون رئیس جمهور ویکتور ژانگ در بیانیه ای گفت. “به عنوان یک شرکت خصوصی 100 درصد متعلق به کارکنان است که عمل در انگلستان برای 20 سال اولویت ما بوده است تا به کمک تلفن همراه و پهنای باند شرکت های نگه داشتن بریتانیا متصل است که در این زمان بحران بهداشتی بوده و حیاتی تر از همیشه است. این است که ما به اثبات رسیده و رکورد.”

خیابان داونینگ بلافاصله پاسخ سیاسی به درخواست برای اظهار نظر ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>