نمایندگان از متوسطه مدارس برجسته دسترسی برای دانش آموزان با ناتوانی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

نمایندگان از متوسطه موسسات در حال بدست گرفتن بخشی در یک پانل بحث و گفتگو در پردیس در دسترس به عنوان بخشی از ملی AccessAbility هفته دیجیتال کنفرانس به میزبانی هالیفاکس مبتنی بر سازمان قابل دسترسی.

ادامه مطلب: هالیفاکس-بر اساس غیر انتفاعی می رود دیجیتال برای هفته کنفرانس دسترسی و ورود

دسترسی & گنجاندن در یک پست ثانویه محیط زیست است که در دو بخش بلندگو سری های نمایندگان از برخی از نوا اسکوشیا مهمترین متوسطه دانشگاه ها و کالج های: Nova Scotia کالج هنر و طراحی (NSCAD), Dalhousie University, کیپ برتون دانشگاه Acadia, دانشگاه, Nova Scotia, کالج (NSCC), Mount Saint Vincent دانشگاه و دانشگاه سنت مری.

سخنران سری مدیر و قابل دسترسی برنامه تسهیل دبرا چاه-Hopey آن را می بیند به عنوان یک فرصت عالی برای یادگیری آنچه در آن مانند به حضور متوسطه مدارس برای کسانی که شناسایی به عنوان زندگی با معلولیت و چه سوال بپرسید اگر برنامه ریزی برای حضور در.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این اولین بار در تمام این سال ایم که برگزاری رویدادهای NAAW که ما تا به حال یک اختصاص داده شده به طور خاص نسبت متوسطه آموزش و پرورش دسترسی و ورود می گوید:” چاه-Hopey. “این در اصل فقط برای رفتن به یک پنل اما این علاقه آنقدر بزرگ بود (و تعداد زیادی از مردم که می خواستم به شرکت) است که ما آن را تقسیم به دو.”

هر دو بخش را شامل یک نماینده دانشجویی که شناسایی به عنوان زندگی با معلولیت به درخشش نور در آنچه در آن است از دیدگاه های خود را در حال ثبت نام در یک موسسه متوسطه. اعضای پانل را نیز برجسته کردن خدمات و تکنولوژیهای کمکی موجود در مدارس خود و همچنین به عنوان چگونه دانش آموزان معلول می تواند بهتر از خود نگاه کنید و پیدا کردن افراد مناسب برای تکیه بر پشتیبانی.

“وجود دارد بسیاری از مردم در هر کدام از این پس نهادهای ثانویه است که به طور خاص وجود دارد برای کمک به شما در مرور و به شما کمک کند پاسخ به سوالات و به حمایت از طرف شما” چاه-Hopey می گوید. “اما اغلب مقدار زیادی از موانع در حال مردم نمی دانند که منابع وجود دارد… یا که برخی از این منابع نیاز به بهبود است.”

پیدا کردن یک سیستم پشتیبانی خوب چیزی است Nova Scotia 2020 NAAW سفیر و ناتوانی مدافع مارس هوبارد را تشویق می کند – نه تنها برای کسانی که زندگی با معلولیت اما برای همه.

هوبارد گفت: اخبار جهانی او می خواهد برای به چالش کشیدن جامعه را NAAW به عنوان یک مثال از این است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“به خصوص با COVID اتفاق می افتد در حال حاضر همه نوع از احساس این… انزوا که مردمی زندگی با معلولیت احساس در همه زمان ها. فکر می کنم در مورد خود امتیاز و پیدا کردن مردم در جامعه خود را; آنها صحبت کنید و بخواهید در مورد تجربه خود را و مطمئن شوید که آنها می دانند که آنها بخشی از جامعه و شما ببینید ارزش خود را و فکر می کنم در مورد تجربه خود را در حال حرکت پس از COVID.”

ادامه مطلب: ملی AccessAbility هفته سفیر می درخشد نور را در ناتوانی از طریق بلندگو سری

نوا اسکوشیا ملی AccessAbility هفته دیجیتال کنفرانس رایگان است و برای همه است. دسترسی & گنجاندن در یک پست ثانویه محیط قطعات 1 و 2 پخش خواهد شد از طریق قابل دسترسی Facebook صفحه. آن ثبت خواهد شد و در دسترس به تماشای هر زمان. بازدید از سایت قابل دسترسی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد NAAW.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>