جمهوری خواه آور منجر به شکست در همه گیر کمک

Category: پلیتیکو Comments: No comments

جمهوری خواهان مجلس سنا و کاخ سفید تلف یک هفته در بدترین زمان ممکن.

در میان یک سری از بحران — با 30 میلیون آمریکایی بیکار و coronavirus موارد خونتان در سراسر کشور — مقامات کاخ سفید و سنا توافق رهبران حتی نمی تواند به یک توافق میان خود بر روی یک نقطه شروع برای یک بسته امداد اجازه دهید به تنهایی شروع مذاکرات دو حزبی با دموکراتها.

آنها درگیر شدند و بیش از یک حقوق و دستمزد کاهش مالیات پول بیشتر برای تست مزایای بیمه بیکاری و قایق از دیگر اقدامات برای مقابله با رکود اقتصادی بی سابقه ای. برنامه ریزی شده پرده برداری از جدید $1 تریلیون لایحه تاخیر کردم و دوباره به تعویق افتاد. با روز انتخابات تنها 103 روز دور, این آخرین چیزی است که یک بحرانزده رئیس جمهور و سنا اکثریت نیاز به اتفاق می افتد.

اوباما اذعان کرد مجادله حتی به عنوان آنها سعی در تطهیر این قسمت.

“ما باید به حل و فصل برخی از اختلافات با دولت. آنها نقل مکان کرد و در جهت ما.” گفت: سناتور. تهم Tillis (R-N. C.) که چهره یک مسابقه دشوار در ماه نوامبر. “این یک بخش طبیعی از کارخانه سوسیس.”

“هیچ چیز شگفتی من در این کشور ایالات متحده آمریکا” اضافه شده سن. جان کندی (R-لا.).

اما بخش خصوصی ایران قانونگذاران بودند مات و مبهوت که آنها به احتمال زیاد باید صبر کنید تا هفته آینده به پرده حتی پیشنهاد اولیه.

“شما فقط کردم به چیزی در خارج وجود دارد” شکایت یک سناتور جمهوری خواه. “این خواهد بود کافی برای این کار اما حداقل آن را شروع بحث.”

چه بدتر برای رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع — بازیکنان کلیدی در این درام — بود و آنها قرار بود به آماده شود برای این لحظه.

سنا بود آینده دو هفته تعطیلی که در طی آن زمان ایران با رهبران کمیته صندلی و مقامات کاخ سفید بخش خصوصی شناور طرح را به یکدیگر ترسیم آنچه آنها می خواستند برای برخی از عناصر خود را پیشنهاد. جمهوری خواهان و کاخ سفید مشتاق بودند برای تولید یک طرح مشترک است که آنها را قوی مذاکره موقعیت به عنوان یک مرحله نهایی مسابقات با بلندگو نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) و رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.).

اما کاخ سفید را رد کرد و مجلس سنا اوباما خواسته برای دهها میلیاردها دلار از هزینه های جدید به گوشت گاو تا coronavirus تست در سطح دولت و پس از آن “صفر کردن” درخواست برای بیشتر پنتاگون و بهداشت جهانی پول است. کاخ سفید نیز تحت فشار قرار دادند برای حیوان خانگی از جمله پروژه های 250 میلیون دلار برای بازسازی ساختمان FBI.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به فشار برای حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد که بسیاری از جمهوری خواهان به مدت طولانی مخالف بیشتر وضعیت پیچیده. در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن در داد که یکی. دوباره.

پس از آن وجود دارد کمک های بیکاری. با 600 $در هر هفته فدرال پرداخت به میلیون ها نفر از تازگی بیکار آمریکایی انقضای تا پایان ماه وجود دارد ضرورت برای پیدا کردن یک مصالحه.

در عین حال برخی از جمهوری خواهان مجلس سنا می خواستم هیچ اضافی فدرال حمایت از کار گفت: صاحبان کسب و کار به شکایت که آنها نمی توانند به استخدام افراد به دلیل بیکار را بیشتر ماندن در خانه. دیگر اوباما می خواستم مدرج-بازگشت پرداخت. هنوز هم یک گروه دیگر می خواستم به گسترش کنونی پرداخت. رهبران جمهوری خواه ایجاد یک برنامه است که اجازه دهید فردی متحده خیاط خود پرداخت و در عین حال کاخ سفید را رد کرد که به عنوان ناکافی است.

با وجود برخی از آخرین لحظه شاتل دیپلماسی توسط مراتع و Mnuchin این هفته یک معامله بالقوه سقوط از هم جدا. تاخیر در انتشار بسته به دموکرات ها آسان فرصت را به شدت بهم زدن تهمت و رهبران جمهوری خواه برای انفعال و آنها آن را در زمان.

“نیویورک… شده اند بنابراین تقسیم شده به طوری آشفته بنابراین آمادگی که آنها تلاش کرده اند و حتی پیش نویس یک حزبی پیشنهاد در خود کنفرانس” رهبر اقلیت چاک شومر (D-n. y.) گفت.

برخی از اوباما و دستیاران ابراز سرخوردگی بخش خصوصی — و تا حد زیادی مقصر کاخ سفید — هر چند خود را در نظرات عمومی تر بودند آشتی جویانه گفت: شکست همه بخشی از نمونه های قانونی روند.

“من انجام شده است این در حالی که برای, و این است که در خارج از هنجار. همه چیز همیشه طول می کشد طولانی تر از شما فکر می کنم آن را مگر اینکه آن اتفاق می افتد بلافاصله گفت:” سناتور. Roy Blunt (R-Mo.). “من شگفت زده شده توسط این. من می خواهم دوست داشته واز امروز انجام می شود و یا حتی در آنجا ماند و بدست ما پایه لایحه ثبت فردا, اما من فکر نمی کنم چیزی وجود دارد فوق العاده ای در مورد آن در تمام.”

ایران را به تلاش برای یکی شدن در اطراف یک مذاکره موقعیت است تنها آغاز یک تقلا نسبت به گرفتن هر نوع معامله قبل از کنگره برگ برای زنگ تفریح اوت. مک کانل چهره بخش های درون خود را حزبی بیش از هزینه و او حتی شروع مذاکرات با پلوسی و شومر.

“که متاسفانه یک الگوی ما می بینیم بسیاری,” شکایت بهداشت ، تد کروز (R-تگزاس) بیرون آمدن از یک مهمانی ناهار در روز پنج شنبه. “صورتحساب پیش نویس در پشت درهای بسته و سپس فنر در این کنفرانس در تاریخ و زمان آخرین دقیقه. من فکر می کنم هر کس انتظار می رود که الگوی به دنبال داشته باشد در اینجا به عنوان به خوبی.”

مخاطرات نمی تواند بالاتر برای جمهوری خواهان مجلس سنا با مغلوب ساختن پیشی جستن در حال غرق شدن در پای صندوق های رای و خواه کنترل مجلس سنا در شک و تردید. در عین حال حتی به عنوان آنها به سمت چپ برای آخر هفته بحث بین رهبری جمهوری خواه و کاخ سفید ادامه دارد.

“این می تواند به راحتی از طریق لغزش به آخر هفته” گفت: اکثریت سنا شلاق جان Thune (R-S. D.). “من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از بحث های جدی در جریان است. آن را فقط طول می کشد در حالی که هنگامی که شما کردم که بسیاری از قطعات در حال حرکت را امتحان کنید و رسیدن به یک توافق نهایی”

Thune افزود: “من فکر می کنم بسیاری از اعضای ما بسیار بیمار است.”

پلوسی و شومر در حال هل دادن برای عبور از 3 تریلیون دلار, تصویب توسط مجلس شناخته شده به عنوان قهرمانان عمل می کنند. مک کانل و مقامات کاخ سفید با این حال می خواهید برای دیدن برچسب قیمت نزدیک به $1 تریلیون.

دموکرات ها نیز خواستار یک فرمت پر از 600 دلار افزایش مزایای بیکاری از آوریل مراقبت بسته که جمهوری خواهان استدلال می کنند فراهم می کند یک عامل بازدارنده برای بازگشت به کار. جمهوری خواهان مجلس سنا با توجه به موقت, تخت, پرداخت افزایش مزایای بیمه بیکاری که طی دو ماه تا states تنظیم سیستم های خود را, اما روشن نیست که مذاکرات به پایان خواهد رسید.

یکی دیگر از برجسته موضوع پول برای دولت های ایالتی و محلی. دموکرات ها می خواهند به ارائه صدها میلیارد دلار در کمک های جدید در حالی که جمهوری خواهان انتظار می رود به ارائه متحده تنها انعطاف پذیری بیشتری در استفاده از وجوه موجود.

اما نه هر کس می بیند یک فاجعه در به تاخیر بیاندازد.

“من نمی خواهم یک توافق پیشنهاد که شامل رفتن به وزارت امور خارجه ایالات متحده آمریکا در واشنگتن گفت:” سناتور. ریک اسکات (R-Fla.) “هر روز برای آنها صبر کنید یک روز خوب برای کشور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>