جمهوری خواهان مجلس سنا شروع به ترش در Christopher Wray.

آنها آماده به فشار برای FBI مدیر شلیک به عنوان برخی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرشورترین متحدان خواستار, اما آنها به دنبال سریعتر اقدام در مغلوب ساختن پیشی جستن را بخواهد به “پاک کردن” وزارت دادگستری.

“من خواستار [تهمت] را تغییر دهید, اما من فکر می کنم FBI نیاز به نشان می دهد بیشتر انرژی از نظر حل برخی از این مشکلات داخلی,” رئیس کمیته قضایی مجلس سنا لیندزی گراهام (R-S. C.) گفت: در یک مصاحبه کوتاه. “آنها نیاز به خود بازی.”

گراهام نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد ساخته شده و نظرات خود را قبل از DOJ خیره کننده برگشت پنج شنبه به رها کردن پرونده جنایی علیه سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین که دو بار التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی در مورد تماس های خود با روسیه را پس از آن-سفیر آمریکا

و فلین و آزادی از حقوقی معرض خطر می تواند ارائه ورای برخی از اتاق تنفس.

شدیدترین حملات که از محافظه کار رسانه ای چهره های نزدیک به تهمت که متهم ورای پوشش شواهد که تبرئه فلین. در روزهای اخیر وزارت دادگستری منتشر شد اسناد و مدارک از جمله دست نوشته توجه داشته باشید که فلین متحدان پیشنهاد اثبات شد که دولت در تلاش بود تا او را به دروغ گفتن. دیگر نشان داد که اف بی آی در ابتدا در نظر گرفته شده برای رها کردن تحقیقات خود را به فلین قبل از ژانویه 2017 ،

در اسناد دادگاه توضیح تصمیم خود برای رها کردن پرونده وزارت دادگستری ذکر شده “در نظر گرفته شده از بررسی تمام حقایق و شرایط این مورد از جمله به تازگی کشف و افشا اطلاعات است.”

اما حتی جدا از فلین حماسه یک سری از مصاحبه با اوباما تأکید نا امیدی با FBI را گسترده تر دست زدن به روسیه بررسی و آژانس پاسخ به نظارت خود را درخواست.

آنها همچنین می خواهید Wray به ماندن قرار داده و در حال حاضر با بسیاری از آنها به بخش خصوصی گفت: آنها می خواهند هیچ بخشی از سختی تایید مبارزه به جای او در انتخابات سال است. از همه مهمتر, آنها می گویند بسیاری از این اتهام نقض حقوق بشر در روسیه بررسی رخ داده است و قبل از ورای زمان تصدی.

“من نمی بپرسید برای او را به رفتن در حال حاضر” گفت: سناتور. چاک Grassley (R-Iowa) که feuded با عدالت رهبران گروه در سال های اخیر بیش از دسترسی به اسناد و مدارک. “من می خواهم او را به گرفتن برخی از اقدام. او مسئول آن است. او را مسئول همه چیز تغییر کرده است. [اما] من نمی خواهم بگویم او مسئول بسیاری از مسائل که اتفاق افتاد قبل از او وجود دارد.”

Grassley پیشنهاد کرد که Wray کار وضعیت بستگی دارد که آیا او طول می کشد اقدامات تنبیهی علیه مقامات FBI که گفته رفتار نادرست.

“من انتظار بسیار چشمگیر عمل است که ثابت می کند که آنها می دانند که چیزی به شدت اشتباه است و بیش از پنج یا شش سال” Grassley گفت. “و در اطراف این شهر تنها چیزی است که شما ارسال یک سیگنال به یکی از دو چیز: یا کسی اخراج می شود و یا آنها را تحت پیگرد قانونی قرار.”

فلین مورد بوده است فریاد حمایت طلبی برای محافظه کاران و متحدان رئیس جمهور بر این باورند که وزارت دادگستری بود weaponized در برابر تهمت و همواره به دنبال تضعیف او و همکارانش.

و در روزهای منتهی به تصمیم به رها کردن پرونده فلین چند تا از مغلوب ساختن پیشی جستن ترین آوازی بوستر در رسانه های محافظه کار جهان شد بی امان در انتقادات خود را از ورای این استدلال که فلین آیات منعکس کننده یک الگوی سوء استفاده که در حال حاضر FBI رهبری شکست خورده است را به آدرس. آنها همچنین whacked Wray برای تبدیل بیش از نه فلین اسناد دیر.

متحدان رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل ستایش Wray, در ثبت نام او هنوز هم تا به برخی از پشتوانه قوی بر روی تپه. سناتور. John Cornyn (R-تگزاس) گفت: Wray است “حق مرد برای تمیز کردن چه شکسته شد در اف بی آی است.” و اکثریت سنا شلاق جان Thune (R-S. D.) به نام Wray “بسیار توانا است.”

اما دیگر جمهوری خواهان گفت: آنها را راضی نمی با Wray پیشرفت تا کنون.

“من بسیار نگران فقدان واقعا اصلاحات در FBI و قطعا تبدیل بیش از نه نوع از اسناد و مدارک من فکر می کنم او باید تبدیل کردم به کنگره مدت ها پیش” سنا رئیس کمیته امنیت داخلی ران جانسون (R-Wis.) گفت. “بنابراین من بسیار نا امید در عملکرد خود است.”

“هستند بسیاری از سوالات است که باید پرسید دقیقا جایی که در سلسله مراتب FBI باک متوقف می شود” دیابت تهم Tillis (R-N. C.) یک عضو از قوه قضائیه کمیته هشدار داد. “بنابراین من نه به شکل رسمی, نظر, اما من فکر می کنم وجود دارد برخی از سوالات بر اساس پاسخ های است که می تواند به من در این جهت است.”

سناتور جمهوریخواه حمایت اولیه روسیه تحقیقات از جمله مشاور ویژه رابرت مولر را پروب اما پس از soured در predicates برای کسانی که تحقیقات از جمله نظارت سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور کارتر صفحه که روسیه روابط خود جلب کرد موشکافی از جامعه اطلاعاتی.

برخی از رئیس جمهور را از نزدیک ترین متحدان خواهید Wray برای پاسخگو مقامات آنها بر این باورند درمان تهمت و انتخابات ریاست جمهوری ناعادلانه در سال 2016.

“من رزرو قضاوت در مورد اینکه آیا او باید اخراج می شود اما من فکر می کنم او نیاز به انجام بیشتر برای خلاص شدن از شر افرادی که مرتکب این رئیس جمهور” گفت: سناتور. رند پل (R-Ky.).

سنا اکثریت را تایید کرد Wray منجر به آژانس انتخابات 92 به 5 با جمهوری خواهان رای گیری به نفع. اما بسیاری از همان کسانی که خواهان رشد کرده اند نگران آن است که ورای نیست که شفاف با کنگره به طور خاص در مورد چگونه FBI است که اجرای اصلاحات پس از یک تاول بازرس کل گزارش که نقض گسترده از نظارت دادگاه.

“من فکر می کنم او کمی بی سرپرست در بیشتر انطباق برای کمک به رسیدن به پایین از آنچه که بسیاری از ما نگران هستند با توضیح ، مایک براون (R-Ind.) گفت. “من فکر می کنم او نیاز به پر انرژی تر و بیشتر پاسخگو. و من فکر می کنم اگر او را نمی وجود دارد رفتن به افزایش فشار برای او شاید حرکت در پایین جاده. من نمی تواند خواستار آن خودم. اما من فکر می کنم او قرار می دهد تا خود را در یک نقطه که در آن او را آسیب پذیر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را در حال رشد است به طور فزاینده ای نا امید با Wray, اما او گفت: بخش خصوصی است که او نمی تواند متهم را از داشتن یک بحران قانون اساسی در دست او است و اجازه دادستان کل ویلیام Barr را با سرب در دست زدن به Wray, با توجه به یک فرد نزدیک به کاخ سفید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است “هرگز دوست Wray,” فرد گفت:, و اضافه کرد که “نگه داشتن شغل خود نیست در کارت برای او.”

در مصاحبه روز جمعه گذشته با محافظه مفسر دن richard shaw گفت که چه فلین مواجه شد “یک رسوایی” افزود: “یک راه یا دیگری او بی گناه است.” تهمت نیست پاسخ به سوالات در مورد سرنوشت FBI مدیر و اینکه آیا او باید اعتماد به تصویب اصلاحات.

به جای رئیس جمهور ستایش Barr و گفت: ما به دنبال این موضوع است.

“من به شما بگویم آنچه شما در حال رفتن به دیدن یک کار خوب او انجام” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من نمی درگیر من می گویم قبض شما را به انجام آنچه درست است. من می توانید درگیر در تئوری — من رئیس اجرای قانون, اما من فکر می کنم آن را بهتر از من نیست.”

رئیس جمهور است و به ندرت ابراز نگرانی های خود را با Wray publicly. اما در سال گذشته او به شدت انتقاد کرد در ورای پس از FBI مدیر حمایت بازرس کل وزارت دادگستری این نتیجه رسیدند که FBI در روسیه پروب بود مناسب راه اندازی شد. در زمان حمله داعش شتافت و به دفاع از ورای از رئیس جمهور حملات.

Wray امادگی گاهی اوقات باک رئیس جمهور است و مالیده مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان راه اشتباه, به ویژه هنگامی که می آید به انتخابات دخالت و ریشه های روسیه بررسی است.

“من فکر می کنم او نگرش او بسیار بی اعتنا نگرش زمانی که او شده است تا قبل از قوه قضائیه کمیته پرداختن به آن وضعیت از نگرانی عمیق به من گفت:” سناتور. جاش هاولی (R-Mo.), یک عضو که پنل. “بنابراین من فقط می گویند که من یک مقدار زیادی از نگرانی است.”

FBI به نظر می رسید به اذعان فشار Wray تحت اوایل این هفته بود که یک آژانس سخنگوی منتشر نادر بیانیه ای به دنبال فاصله Wray از فلین بحث قرار دادن تقصیر را به گردن “قبل از FBI رهبری است.”

“مدیر Wray بصورتی پایدار و محکم باقی می ماند متعهد به پرداختن به شکست های زیر قبل از FBI رهبری در حالی که حفظ اصول بنیادی از دقت عینیت و پاسخگویی و مالکیت در تحقق این دفتر ماموریت برای محافظت از مردم آمریکا و دفاع از قانون اساسی” سخنگوی گفت.

جمهوریخواهان مجلس رفته اند و حتی بیشتر از همتایان خود در مجلس سنا. اوهایو در کنگره جیم اردن بالا جمهوریخواه در کمیته قضایی مجلس با ارسال نامه ای به Wray در اوایل این هفته که در آن او پیشنهاد کرد که FBI مدیر بود محافظ آژانس اتهام سوء رفتار در فلین مورد.

“حتی بیشتر در مورد ما همچنان به یادگیری این جزئیات جدید از دادخواهی و تحقیقات — نه از شما” اردن نوشت. “آن را به خوبی زمان گذشته است که به شما نشان می دهد رهبری لازم را به FBI گذشته سوء استفاده از اوباما-بایدن عصر.”

Meridith McGraw کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر