جمهوری خواه به رهبری سنا پنل اجازه احضاریه در هانتر بایدن پروب

Category: پلیتیکو Comments: No comments

یک کمیته مجلس سنا رای دادند در روز چهارشنبه به اجازه یک حکم به عنوان بخشی از یک جمهوری خواه به رهبری بررسی هدف سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن پسر شکارچی.

حزب خط رای در سنا امنیت داخلی و امور دولتی کمیته آمد در میان اعتراض شدید از حزب دموکرات که متهم خود را GOP همتایان کمک روسیه دروغ تلاش و نادرست با استفاده از سنا منابع برای تقویت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاسی و اقبال.

روز چهارشنبه رای اجازه این کمیته رئیس بهداشت ، ران جانسون (R-Wis.) به حکم ستاره آبی, استراتژی های دموکراتیک روابط عمومی شرکت که کار مشاوره Burisma یک انرژی اوکراین شرکت که هیئت مدیره هانتر بایدن نشست. جانسون پروب بر اتهامات که ستاره آبی استراتژی به دنبال اهرم بایدن موقعیت در هیئت مدیره به منظور تاثیر مسائل در اوباما-دوران وزارت امور خارجه.

“سوال من بپرسید این است که آیا همه نگران در مورد؟” جانسون گفت. “اگر هیچ چیز وجود دارد, ما به شما در پیدا کردن وجود دارد هیچ چیز وجود دارد. اما اگر چیزی وجود دارد که مردم آمریکا باید بدانند که.”

این احضاریه به دنبال اسناد و مدارک از شرکت در علاوه بر این به یک رسوب برای آن مدیر عامل شرکت کارن Tramontano.

Tramontano با ارسال نامه ای به جانسون صبح روز چهارشنبه تصریح می کند که این شرکت تا به حال بیان یک “تمایل به همکاری.”

“در هیچ زمان ما تا کنون اعلام کرد یا نشان داد در هر راه که ما نمی خواهد همکاری” Tramontano گفت که او “گیج” در این کمیته تصمیم به ادامه با رای دادن.

یک سخنگوی جانسون موقع توجه کرد کسانی که ادعا می کند گفت: شرکت “تاخیر در تلاش های ما برای بیش از پنج ماه و حتی حاضر به اجازه دهید کارکنان ما صحبت می کنند به وکیل خود را تا هفته گذشته است.” سخنگوی اضافه شده است که ستاره آبی استراتژی تنها نشانه تمایل به همکاری بعد از پنل اعلام کرد حکم رای هفته گذشته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و آشکارا را تشویق سنا را بررسی و در سال گذشته او استیضاح توسط مجلس اتهام که او نامناسب تحت فشار رئيس جمهور اوکراین اعلام رسیدگی به Bidens بیش از هانتر بایدن کار برای Burisma. رئیس جمهور بود و بعد تبرئه توسط سنا.

دموکرات ها باید گفت: کمیته رسیدگی به هانتر بایدن تهدید یکپارچگی 2020 انتخابات و تضعیف آمریکا و امنیت ملی این استدلال که آن می تواند کمک های اطلاعاتی روسیه و کرملین دروغ تلاش.

برخی از جمهوری خواهان ابراز نگرانی های مشابه بیش از منبع اتهامات در مورد Bidens هر چند اکثریت قریب به اتفاق اوباما در هفته های اخیر تایید این کمیته شد.

ایران با رهبری تلاش می آید به عنوان رئیس جمهور و متحدان خود را تشدید موشکافی خود را از دموکرات ها و دولت اوباما ادعا می کند که بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن و همکارانش بودند نادرست هدفمند توسط خروجی اوباما در کاخ سفید.

که مبارزات انتخاباتی شامل انتشار لیست محرمانه هفته گذشته که شامل نام بالا-سطح مقامات دولت اوباما که ممکن است درگیر شده اند و در تلاش است که “آشکار” سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین از جمله جو بایدن. ملی مقامات امنیتی می توانید بپرسید به فاش کردن نام افراد درگیر در مکالمات موضوع را به دولت نظارت مشترک عمل شناخته شده به عنوان “دریدن.”

دموکرات ها به شدت اعتراض رای گیری روز چهارشنبه با این استدلال که امنیت داخلی پنل باید به جای تمرکز بر روی بیشتر چالش های فوری مانند بیماری همه گیر کوروناویروس.

“در زمانی که آمریکایی ها به ما نیاز به کار با هم, این بسیار حزبی تحقیقات کشیدن است ما از هم جدا” گفت: میشیگان ایالت گری پیترز نماینده دموکرات در کمیته. “این جدی نیست دو حزبی تحقیقات در سنت این کمیته است. و من اعتقاد ندارم که ما باید برای رفتن به پایین این جاده خطرناک است.”

رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) بود و حتی شدیدتر در انتقاد کرد و گفت که جمهوری خواهان مجلس سنا “می خواهم به شیرجه رفتن عمیق ترین سرگین از جناح راست توطئه به اختراع سپر بلا برای رئیس جمهور برای استفاده در خود را دوباره انتخابات.”

پطرس و دیگر دموکرات ها در پنل درخواست کرده بود دفاعی جلسات از اف بی آی و جامعه اطلاعاتی پیش از رای دادن. در طول چهار جلسه کمیته رد پیترز’ حرکت برای به تاخیر انداختن حکم رای تا زمانی که سناتور دریافت این جلسات.

در ماه مارس FBI خارجی تاثیر نیروی کار در جریان کمیته مشاوران در هدف اولیه احضاریه, Andrii Telizhenko سابق اوکراین دیپلمات بود که یک مشاور برای ستاره آبی استراتژی. پس از آن جلسه جانسون در نهایت تغییر هدف از احضاریه به شرکت خود را در میان نگرانی های گسترده در مورد Telizhenko اعتبار.

Telizhenko آمده است تحت بررسی بیش از ادعاهای بی اساس هماهنگی بین دولت اوکراین و کمیته ملی حزب دموکرات در سال 2016.

که همان ماه مجلس درگیر شدند و بیش از این کمیته بایدن بررسی در طول یک طبقه بندی همه-سناتور جلسه با تمرکز بر تامین امنیت انتخابات. به گفته منابع آشنا با این جلسه چندین سناتور دموکرات فشرده جانسون در بایدن تحقیقات و او را متهم کرد از کمک روسیه دروغ تلاش.

جانسون گفت که او قصد دارد به انتشار یک گزارش موقت خود را در پانل بایدن بررسی بیش تابستان پیشرو به اتهامات او است که به دنبال تاثیر گذاری در انتخابات ریاست جمهوری در مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع. جانسون را رد کرده است کسانی که ادعا می کند و روز چهارشنبه او را متهم دموکرات “عضو کمیته نیروهای مسلح سنا.”

اندرو بیتس سخنگوی جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری را متهم کرد که مجلس سنا جمهوری خواهان به دنبال به اجرا سیاسی “ماموریت” برای رئیس جمهور.

“سناتور جانسون باید کار اضافه کاری برای نجات آمریکا زندگی می کند — اما به جای او فقط در تلاش برای نجات رئیس جمهور کار” Bates گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>