خواهان تشویق به Trumpist قاضی راه اندازی جنگ مقدس علیه دولت

Category: دیلی بیست Comments: No comments

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان در حال تبدیل شدن نبرد در برابر coronavirus به یک فرهنگ جنگ با این ادعا که اجتماعی-دورى قوانین یک دولت حمله در مسیحیت.

وزارت دادگستری اعلام کرد دادستان کل ویلیام Barr آماده است برای شکایت آمده است که محدود کردن توانایی parishioners به دعا با هم در میان این همه گیر. تعدادی از فرمانداران جمهوریخواه از جمله فلوریدا ران DeSantis را معاف خدمات مذهبی از تمام یا بعضی از کشورهای خود را’ اجتماعی-دورى قوانین.

و یک قاضی به تازگی منصوب به فدرال نیمکت که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است نظافت برای دادگاه عالی نامزدی است در حال حاضر حمله شدید اجتماعی-دورى قوانین به عنوان یک ظاهرا دردناک “تهدید” به مسیحی “مؤمنان.”

جاستین واکر 38 ساله سابق کارمند قانون به برت Kavanaugh است این محصول از جوان بسیار محافظه کار وکلا تهمت نصب شده در فدرال نیمکت. در حالی که کانون وکلای آمریکا امتیاز واکر “واجد شرایط” از آنجا که او تا به حال کمتر از 12 سال تجربه به عنوان یک وکیل تمرین که جلوگیری نمی کند اوباما از تایید او سال گذشته است. در 13 مارس میچ مک کانل تعطیل سنا در بحبوحه مذاکرات برای اولین coronavirus-امداد بیل و سفر به کنتاکی برای حضور در یک جشن واکر سرمایه گذاری به عنوان یک قاضی فدرال; Kavanaugh ریاست این رویداد است. پس در این ماه ناروا نامزد واکر به خدمت در سی مدار دادگاه استیناف که در آن Kavanaugh قبلا نشسته و مکرر منبع دیوان عالی کشور نامزد.

واکر بازپرداخت است که ایمان در کار خود را در هفته گذشته در یک مورد به ارمغان آورد در آتش سوزی مرکز مسیحی در برابر شهر لوییویل و آن شهردار توسط حاکم است که کلیسا باید مجاز به انجام یک درایو در, خدمات در نقض این شهر اقامت در خانه سفارش دهید.

این مورد در واقع much ado about nothing, زیرا, به عنوان تخته سنگ مارک جوزف استرن گزارش لویی به هیچ وجه قصد اجرای منظور خود را در برابر کلیسا. نه پلیس صرفا دستور به دست کردن اطلاعات در مورد خطرات بهداشتی برای حضور در محله های کشیش نشین و به رکورد مجوز-صفحه اعداد به انجام تماس-ردیابی در صورتی که هر یک از شرکت کنندگان بعد از آن بیمار شد.

اما واکر که آیا ارائه این شهرستان با یک فرصت برای ارائه آن طرف قضیه بود علاقه کمی به حقایق است. بلکه او می خواست با صدای بسیار بلند در بیانیه ای که او در نظر او که باز با یک اعلامیه که “در روز پنج شنبه مقدس, آمریکا شهردار جرم جمعی جشن عید پاک است.”

آنچه به دنبال آن بود فوق العاده tendentious درد دل که در آن واکر توصیف شهر بهداشت عمومی مقررات به عنوان خاطره انگیز از یک dystopian رمان. قاضی در مقایسه لویی شهردار به زبان انگلیسی شکنجه گران از زائران و همچنین به جنوب کشت و زرع صاحبان که “شلاق برده برای حضور در جلسات نماز.” واکر همچنین موفق به سقط جنین و بارداری به صورت decrying “دولت” تلاش برای “نیروی مذهبی صاحبان کسب و کار به خرید دارو در نظر آنها سقط جنین القا” و “وظيفه[ing] راهبه به ارائه کنترل تولد است.”

ارتباط این مسائل به لویی تلاش برای جلوگیری از شهروندان از آلوده کردن خود و دیگران با یک ویروس مرگبار بود به حداقل می گویند معلوم نیست; اما این منابع در خدمت واکر آشکار هدف از گرفتن آب از جناح راست مذهبی فعالان جریان است. واکر بسته نظر خود را با پیشنهاد او vindicating حقوق “مؤمنان” به جشن شور و شوق است که به دنبال “دولت-حمایت قتل پسر تنها خدا”; مفهوم این است که این شهر حمایت اجتماعی-دورى قوانین کار به یک نوع مشابه از بد روشن بود.

مک کانل ستایش واکر تصمیم و رند کنتاکی ظاهرا آزادیخواه junior سناتور declaimed: “خدا را شکر برای یک قاضی که درک متمم اول قانون اساسی مانع دولت از منع رایگان دولت در ورزش از دین است.”

Barr ضمنا می گوید که DOJ خواهد شد نگه داشتن یک “زندگی” در قوانین بر رعایت مذهبی. این هفته یک دادگستری سخنگوی توییتی که “AG بر نظارت دولت مقررات مذهبی خدمات” و گفت که این کشور باید “انتظار اقدام از DOJ هفته آینده!” به نظر می رسد که دولت فدرال ممکن است به زودی رفتن به دادگاه به چالش متحده’ اجرای بسیار اجتماعی-فاصله دستورالعمل که رئیس جمهور خواسته است آنها را به اتخاذ و انجام این کار بر این اساس است که کسانی که اقدامات دولت به مقدار غیر قانونی و حمله به مؤمنان مسیحی.

البته برگ برنده خود را در حال حاضر آشکارا نقشه برای تضعیف خود اجتماعی-فاصله راهنمایی. او اعلام کرد که او قدرت را به زور متحده به بازی شیر یا خط کردن اجتماعی خود را-فاصله گرفتن قوانین به طور کامل و “باز کردن.” در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن مطلقا هیچ کنترل بیش از چنین قوانین ایالتی و محلی, مگر اینکه آنها تجاوز در قانون فدرال یا قانون اساسی درست است. بر این اساس به نظر می رسد مجزا امکان پذیر است که برگ برنده خود را آغاز خواهد شد به ادعا می کنند که اجتماعی-دورى قوانین حملات در مسیحیت به عنوان با صدای بلند و بی پروا به عنوان قاضی واکر.

یک رئیس جمهور که مراقبت در مورد سلامت عمومی فکر می کنم دو بار در مورد دامن زدن به شعله های فرهنگی و مذهبی جنگ در میان یک تاریخی بهداشت و درمان اضطراری. اما رئیس جمهور ما است و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک مرد که به سختی می تواند انتظار می رود به یک فرصت برای پندر را به یکی از کلیدی حوزه هاي انتخاباتي حتی اگر آنها را می کشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>