سنا, در شب جمعه, دقت را رد کرد و حرکت به تماس جدید شاهد در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه هموار کردن راه برای یک رأی به تبرئه رئیس جمهور هفته آینده.

در یک 51-49 رای سنا را شکست داد و یک فشار توسط دموکرات ها به عزل سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون و دیگر شاهدان در دانش خود را از اوکراین رسوایی که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

دو خواهان — سوزان کالینز از مین و میت رامنی از یوتا — پیوست تمام 47 سنا دموکرات ها در رای گیری برای حرکت. دو بالقوه ایران نوسان آرا دیابت لامار الکساندر تنسی و لیزا Murkowski از آلاسکا گیر با حزب خود اطمینان دموکرات ها شکست خوردند.

رای به نمایندگی از یک پیروزی بزرگ برای رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) و مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو از آنها را خواستار شده است برای جمهوری خواهان به رد حرکت و حرکت به سوی پایان دادن به محاکمه.

Murkowski منتشر شد بیانیه ای در روز جمعه گفت او نمی خواهد حمایت شنوایی جدید شهادت شهود در حالی که الکساندر اعلام کرد که اواخر شنبه شب که او نمی خواهد حمایت دموکرات به رهبری تلاش برای شهود.

تصمیم Murkowski نیز تبرئه قاضی جان رابرتز از نیاز به تصمیم گیری که آیا برای شکستن یک کراوات بحث برانگیز اقدام هایی است که می توانست با صدای بلند شکایت از کنار از دست دادن.

“خانه تصمیم به ارسال مقالات از استیضاح که با عجله و ناقص. من به دقت در نظر گرفته شود نیاز به اضافی شهود و اسناد و مدارک برای درمان کاستی های آن روند اما در نهایت تصمیم گرفت که من را برابر رای با توجه به حرکت به حکم,” آلاسکا جمهوری خواه در بیانیه ای گفت.

سناتور. راب پورتمن که نیز تا به حال به صورت عمومی فاش نیت خود را نشان داد او رای خواهد داد در برابر شاهدان نیز هست.

“من اعتقاد ندارم که اضافی شاهدان مورد نیاز” پورتمن در بیانیه ای گفت. اوهایو جمهوری خواه گفت: برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات در اوکراین رسوایی “در اشتباه بودند و نامناسب” اما افزود: “من باور نمی کنم که رئیس جمهور اقدامات افزایش به سطح از بین بردن بموقع-رئیس جمهور منتخب از دفتر و گرفتن او را به رای گیری در وسط از یک انتخابات است.”

حتی پس از نتیجه آشکار شد آمریکا پیگرد قانونی استیضاح مورد ساخته شده آخرین درخواست در طبقه سنا برای شهود و اسناد و مدارک. تشکر. آدام شیف (D-کالیفرنیا.) سرب استیضاح مدیر گفت: امتناع از درخواست خود را “غارت این کشور از یک محاکمه عادلانه” و سابقه تنظیم خواهد شد که به آنها استناد آینده قضات و روسای جمهور است. او همچنین هشدار داد که سناتور شواهد جدید خواهد آمد.

“مهم نیست که چه شما تصمیم به انجام در اینجا آیا شما تصمیم به شنیدن شاهدان و مربوط به شهادت حقایق در خواهد آمد در پایان,” او گفت:. “حتی در طی این آزمایش ما را دیده اند بسیاری از اضافی حقایق به نور آمده است. حقایق خواهد آمد. وجود دارد بیشتر اسناد دادگاه و مهلت تحت قانون آزادی اطلاعات. شاهدان را در داستان های خود را در آینده کنگره جلسات.”

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل جی Sekulow رد این تصور که جدید شاهد لازم بودند و گفت: اگر سنا در را باز کرد تهمت تیم به دنبال عبور-بررسی تمام از 17 شاهدان آمریکا به نام خود در استیضاح تحقیقات — از سابق شورای امنیت ملی رسمی فیونا هیل سفیر سابق آمریکا به اوکراین ماری Yovanovitch.

در حالی که نتیجه مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه شده است هرگز در شک در ایران-کنترل سنا چگونه رسیدگی نهایی هنوز مشخص نیست.

مک کانل حد انتظار بوده است به فشار برای تبرئه زیر در روز جمعه شاهد رای دادن. اما مقامات کاخ سفید خواسته اند برای تاخیر هل دادن نتیجه به احتمال زیاد تا اواسط هفته آینده.

آیووا قفقاز هستند در روز دوشنبه و چند تن از سناتورهای دموکرات که در حال اجرا برای رئیس جمهور می خواهد در حضور یک لجستیکی مشکل که مانع سنا از پایان رسیدگی به آن روز.

این تاخیر نیز به معنی تهمت می تواند به خود دولت از آدرس اتحادیه روز سه شنبه در حالی که دادگاه هنوز ادامه دارد و دیگری موازی با رئیس جمهور سابق بیل کلینتون که همان در فوریه 1999.

در حالی که Murkowski را مخالفت با شاهدان حیاتی بود برای حصول اطمینان از رای نمی end در یک کراوات آن را الکساندر بود که به طور موثر محکوم تلاش اواخر پنج شنبه شب هنگامی که او اعلام کرد مخالفت خود را.

اگرچه الکساندر گفت به اعتقاد او مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شد — و این که دموکرات بود “اثبات” این پرونده علیه او — او گفت: شنیدن از اضافی شاهد نمی خواهد تغییر مشخصات خود را که تهمت مرتکب نشده impeachable جرائم.

اظهارات الکساندر و Portman نشان می دهد که ممکن است اکثریت سنا حتی با قبول این خانه که مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات نسبت به اوکراین شد, نامناسب, اگر چه آنها در مورد اینکه آیا تهمت باید با حذف از دفتر.

بلندی شکست در تلاش دموکرات امتیاز نسبت به تبرئه رای گیری هفته آینده احتمالا با برخی از حمایت هر دو حزب. وجود دارد باقی می ماند برخی از عدم اطمینان در مورد آخرین لحظه تلاش دموکرات ها به زور رای اضافی به اعتراف شواهد جدید و یا شاید حتی ارائه سرزنش قطعنامه هر چند آنان با شکست مواجه خواهد شد اگر مک کانل قادر است به دور تا حداقل 51 اوباما رای.

تبرئه رای سقوط خواهد کرد و تا حد زیادی در امتداد خط حزب به خوبی از اکثریت دو سوم آن را به خلاص شدن از مغلوب ساختن پیشی جستن. تعداد کمی از حزب دموکرات نیز ممکن است پیوستن به جمهوریخواهان در مخالفت با حداقل یکی از مقالات از استیضاح یک تصمیم که تهمت قطعا دست گرفتن به عنوان نمادین دو حزبی تبرئه.

“من کشیدن تمام یادداشت ها و قرار دادن آن در کنار هم و دوباره پخش آنچه که من می دانم و شواهد” گفت: سناتور. داگ جونز (D-Ala.), یکی از red-دولت دموکرات ها هنوز هم وزن خود رای بدهند. “شما گرایش تمام وقت شما بروید جلو و عقب و من کشیدن آن همه با هم. من که تمام شب گذشته و برای گذشته چند شب. من در میانهی شب خواب بسیار است.”

خانه استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در دسامبر. 18 بیش از یک اتهام که او مورد آزار قرار گرفته قدرت خود را زمانی که او نکردن آمریکا کمک نظامی به اوکراین و تحت فشار این کشور به بررسی دموکراتیک رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. خط یک حزب رای های حزب دموکرات به رهبری خانه نیز متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از مانع کنگره بررسی این موضوع است.

در طول سنا محاکمه دموکرات استدلال آنها تا به حال شواهد برای اثبات اتهامات علیه مغلوب ساختن پیشی جستن — از جمله حجیم شهادت شهود که به مبارزه طلبیده مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات در برابر همکاری با پرس و جو.

اما دموکرات ها اشاره کرد که خود تصمیم به stonewall تحقیقات چپ آنها را بدون حیاتی شهادت را از سطح بالا شاهدان که می تواند با ارائه شواهد اضافی. خانه تصمیم گرفتند در برابر subpoenaing این شاهدان با این استدلال که طولانی دادگاه مبارزه اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به اجرا ساعت و فرار از پاسخگویی.

یکی از این شاهدان بالقوه سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون نشان داد در اوایل این ماه که او را مطابق با سنا احضاریه به دنبال شهادت او. و نیویورک تایمز این هفته گزارش مفصل بولتون ادعا مشخص شده و در آینده کتاب که تهمت به او گفت که کمک های نظامی به اوکراین باقی خواهد ماند در انتظار نگه داشته تا زمانی که این کشور کمک های خود را فشار برای کسب اطلاعات در بایدن.

بورگس اورت و ماریان Levine کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im