جمهوری خواهان صاف کردن رد تهمت پیشنهاد برای به تاخیر انداختن انتخابات

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه مواجه توجهی جهانی نزدیک مخالفت جمهوری خواهان به پیشنهاد او که نوامبر انتخابات باید به تعویق افتاد به دلیل ادعاهای بی اساس از پست الکترونیکی-در تقلب انتخابات.

مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد قدرت به طور یک جانبه به عقب براند تاریخ Nov. 3 انتخابات; تنها کنگره دارای اقتدار که تحت قانون اساسی است. قانونگذاران از هر دو طرف روز پنجشنبه گفت: آنها در مخالفت با به تاخیر انداختن انتخابات و بسیاری از جمهوری خواهان در خصوص تبلیغ محاسن رای گیری از طریق پست در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“او می تواند نشان می دهد هر چه او می خواهد. قانون است و آنچه در آن است. ما در حال رفتن به یک انتخابات که مشروع آن را برای رفتن به معتبر آن را به همان است که ما همیشه آن را انجام داده” سناتور. مارکو روبیو (R-Fla.), رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا به خبرنگاران گفت:.

در دو حزبی عمومی, گزارش کمیته اطلاعات مجلس سنا تاکید کرد که مقامات آمریکایی از جمله رئیس جمهور نباید به دنبال تضعیف ایمان در انتخابات آمریکا با این استدلال که چنین اظهاراتی کمک بدگویی تلاش کشورهای خارجی برای دخالت در مبارزات.

“من آرزو می کنم او تا به حال گفت که. اما آن را نمی خواهید به تغییر” روبیو اضافه شده است. “ما در حال رفتن به یک انتخابات در ماه نوامبر. و مردم باید اعتماد به نفس در آن است.”

سناتور. چاک Grassley (R-Iowa) که در خط جانشینی برای ریاست جمهوری به عنوان رئیس جمهور pro tempore سنا را رد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر به عنوان تنها نظر یک فرد اشاره کرد که آن را یک عمل کنگره برای تغییر تاریخ فدرال انتخابات.

“مهم نیست که چه فردی در این کشور می گوید:” Grassley گفت. “ما هنوز هم یک کشور مبتنی بر حکومت قانون است. و ما باید به دنبال قانون تا زمانی که قانون اساسی تغییر کرده است و یا تا زمانی که قانون تغییر کرده است.”

خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) به طور مشابه گفت که او مخالف عقب هل دادن تاریخ از انتخابات. “به هیچ وجه ما باید همیشه و نه برگزاری انتخابات در روز است که ما آن را” مک کارتی به خبرنگاران گفت:.

رئیس جمهور جیر ناشی از طولانی خود را-در حال اجرا اتهامات بدون مدرک که پست الکترونیکی-در رای گیری غیر قابل اعتماد است و سرند با تقلب. آن را نیز می آید به عنوان او انتهایی به طور قابل توجهی در پای صندوق های رای به presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن که در آوریل پیش بینی کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال عقب راندن تاریخ انتخابات.

“با جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری (نه رای گیری غایب است خوب) 2020 خواهد بود که نادرست و جعلی انتخابات در تاریخ است. از آن خواهد شد یک خجالت بزرگ برای ایالات متحده آمریکا و” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت. “تاخیر انتخابات تا زمانی که مردم می توانند به درستی امن و با خیال راحت رای???”

چندین آمریکا در پاسخ به تهمت پیشنهاد unprompted.

“حرکت در روز انتخابات به طور جدی به خطر اندازد مشروعیت انتخابات” کنگره گرد و خاکی Johnson, یک محافظه کار مجلس جمهوری خواه از داکوتای جنوبی در توییتر نوشت. “فدرال و ایالتی و مقامات محلی نیاز به ادامه به کار سخت برای اطمینان حاصل شود که آمریکایی ها می توانید با خیال راحت از اینکه با رای گیری زود هنگام و یا در تاریخ 3 نوامبر.”

تشکر. آدم Kinzinger (R-بیمار است.), گاه به گاه مغلوب ساختن پیشی جستن منتقد نوشت: “یادآوری: انتخابات در تاریخ تعیین شده توسط کنگره است. و من را در مخالفت با هر گونه تلاش برای به تاخیر انداختن #2020Election.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) کاهش یافته است به پاسخ به سوالات خبرنگاران در مورد تهمت را صدای جیر جیر اما او عزاداری WNKY در کنتاکی است که انتخابات در سنگ.

دموکرات ها گفت رئیس جمهور پیشنهاد نمایندگی شواهد بیشتر از تمایل خود برای تضعیف اعتماد در آمریکا موسسات و آنها panned آن را به عنوان یک حواس پرتی از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر.

“او همیشه در تلاش برای منحرف کردن توجه از قریب به اتفاق خود را شکست Covid,” رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) گفت: در یک مصاحبه کوتاه. “و آن را به اتفاق می افتد.”

ملانی Zanona و حداکثر کوهن کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>