جمهوری خواهان یکی از آخرین شانس برای جلوگیری از به دنبال مانند کل Patsies

Category: دیلی بیست Comments: No comments

جمهوری خواهان را خوار خود را با انتخاب خود را اجازه می دهد شاهد به شهادت طول سنا استیضاح محاکمه, اما هنوز هم وجود دارد یک راه که آنها می توانند از تکمیل patsies: می توانید آنها را سرزنش تهمت خود را برای سوء استفاده از قدرت و به طور رسمی به او هشدار می دهند نیست به آن را دوباره.

Joe Manchin غرب ویرجینیا از حزب دموکرات که می خواهم در نظر گرفته شده است یکی از معدود اعضای حزب است که می تواند رای در برابر رئیس جمهور مقالات از استیضاح خواهان یک قطعنامه به سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه. در نظر من وجود دارد حداقل سه دلیل برای جمهوری خواهان به معرفی و رای حمایت خود را از قطعنامه انجام درست آن.

آن است که سازگار با شعارهای بسیاری نوروزی. در نظر بگیرید برای مثال این بیانیه از لامار الکساندر بازنشستگی سناتور که رای در برابر شاهدان ساخته مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه یک عمل انجام شده. “[T]در اینجا این است که بدون نیاز به شواهد بیشتری برای اثبات چیزی است که در حال حاضر ثابت شده است که برآورده نمی کند, قانون اساسی ایالات متحده را در نوار بالا برای یک impeachable جرم او گفت:” در این بیانیه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>