جمهوری خواهان مجلس سنا در حال حل و فصل خود را همه گیر پیام به عنوان آنها مبارزه برای نجات اکثریت خود را: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام یک کار فوق العاده ای.

Coronavirus کشته شدن بیش از 70 ، 000 آمریکایی چهار بار افزایش اقتصاد ایالات متحده را نشان می دهد و هیچ نشانه ای از فروکش. و مغلوب ساختن پیشی جستن را بی اثر رهبری این است که تا حد زیادی به سرزنش دموکرات ها می گویند که در حال رشد هستند خوش بین آنها می تواند تصاحب سنا پس از تنزل به اقلیت برای شش سال.

اما تقریبا تمام نوروزی در حال اجرا برای انتخاب مجدد تصمیم گرفته اند کمی وجود دارد ابزار در شکستن با رییس جمهور, به خصوص بعد از دیدن برخی از هموطنان خواهان سقوط در پای صندوقهای رای با چنین استراتژی است. و اگر اقتصاد بهبود یابد و ویروس ریزید با سقوط جمهوری خواهان می تواند به نفع چسبیده با مغلوب ساختن پیشی جستن.

این آخرین نشانه آن است که تهمت تقریبا کنترل کامل بر حزب خود را. و است که خواهان خود را ببینید سیاسی و اقبال وابسته به رئيس جمهور در میان جهانی و همه گیر است که تسلط بر هر دو انتخابات ریاست جمهوری و نبرد برای سنا در طول شش ماه آینده.

سناتور. تهم Tillis (R-N. C.) که مسابقه می تواند به راحتی تصمیم سنای آمریکا گفت: آمریکایی ها نخواهد بود و رای گیری با امروز drumbeat از 2000 تن در روز و بی پایان قرنطينه در ذهن است. او پیش بینی کرد در ماه اوت همه چیز را نگاه متفاوت است.

“ما انجام می شود میلیون ها و میلیون ها نفر از آزمون ما به شما آنتی بادی آزمایش ما باید گزارش های خوب, من فکر می کنم در آغاز پیشرفت اقتصادی” Tillis گفت. “و من فکر می کنم همه کسانی که همه چیز را به نفع رئیس جمهور و آنها را به نفع من است.”

درخواست یک جمهوری خواه در مورد تهمت پاسخ به شیوع بیماری به جای لبه دور از رئیس جمهور, شما به احتمال زیاد می شنوید که به سلامتی او تعطیل, سفر به چین اوایل و ستایش خود را برای تمرکز بر روی این بیماری است.

“به طور کلی من احساس می کنم [تهمت بزرگ را] انجام یک کار بسیار خوب” گفت: اوباما در ایالت جونی ارنست که چهره سخت انتخاب مجدد مسابقه در آیووا. “حق با او بود در آن از یک روز منع سفر از برخی کشورها و غیره. من فکر می کنم آن را درست انجام دهد.”

“او فوق العاده ای به نمایش گذاشته رهبری در کل این فرایند به دنبال افرادی است که کارشناسان و اقدام بر این اساس” اضافه شده است از سوی دیگر ، دیوید پردو (R-Ga.), که دولت به طور مداوم چشم توسط دموکرات ها به عنوان زمین های حاصلخیز.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب رتبه بندی شده اند نسبتا پایدار در طول coronavirus با گالوپ حتی نشان دادن او نزدیک به 50 درصد در یک نقطه این بهار. در عین حال سایر نظرسنجی ها نشان داده اند عمومی views هدایت او در طول coronavirus بحران به عنوان مضر است. و آخرین نظرسنجی ها در سنا میدانهای نقطه به نقطه معرض خطر جدی برای ایران با اکثریت.

در سال 2016 قوی جمهوریخواه امتیازهای مانند راب پورتمن و جان مک کین را شکست با رئیس جمهور پس از “Access Hollywood” تصویری پدید آمده و هنوز هم برنده گشتند. اما دیگر ایران نامزد بود و پس از آن-بهداشت ، کلی Ayotte از نیوهمشایر و سابق کنگره جو هک نوادا از دست داد و پس از فاصله گرفتن از مغلوب ساختن پیشی جستن. از آن پس نتایج جستجو برای جمهوری خواهان در حال اجرا به دور از تهمت نبوده است ،

و البته در برابر تهمت می تواند سوخت خشن عمومی یا خصوصی حملات از خود رئيس جمهور افزایش خطر برای ایران امتیازهای که سعی در پرورش مستقل تر تصویر.

“آنها می ترسند از فاصله گرفتن از رئیس جمهور به خاطر او کینه جو را پایه کینه جو که آنها صدمه دیده خود را در همه زمان ها گفت:” رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.).

پس از سیاسی گزارش داده است که نامزد دریافت یک یادداشت آموزش آنها را به سرزنش چین و نه دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus سنا اوباما در مبارزات انتخاباتی بازوی علنا رد استراتژی و روشن ساخته است که جمهوری خواهان چسبیده با رئیس جمهور.

هنوز ملی سناتوری جمهوری خواه رئیس کمیته تاد جوان (R-Ind.) گفت: او اصرار امتیازهای برجسته کار خود را تا آنجا که آنها می توانند.

“مردم آمریکا واقعا خوشحال با جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس” جوان گفت:. “این چیزی است که من انتظار می رود بسیاری از ما داوطلبان به اجرا در.”

وجود دارد تنها دو راهحل مشکلات مبارزه برای انتخاب مجدد در کشورهای مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و در میان آنها از سوی دیگر ، سوزان کالینز (R-مین) بوده است بیشتر مایل به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار کنفرانس ها و به طور کلی نامنظم پیام. او ردی او انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی خود را با نام تجاری نه مغلوب ساختن پیشی جستن.

کالینز تماس پاسخ خود را به ویروس “ناهموار” و هر گونه برنامه ریزی برای باد کردن coronavirus نیروی کار “و زودرس است.”

“او گام اولیه برای ممنوعیت سفر به چین مناسب بود و در عین حال او برای انتقاد از آن است. معلوم شد که درست” کالینز گفت. “از سوی دیگر زمانی که او veers به دادن توصیه های پزشکی و یا ارتقاء های مختلف درمان او ایجاد مشکلات و باید اقامت در خارج از آن.”

بهداشت ، کوری گاردنر (R-Colo.) به دنبال تحقیقات فدرال به تهمت و دولت را از دست داده و یک ملی ذخایر هواکش شده است و کمتر حاضر به پشته ستایش از رئیس جمهور داده وضعیت آبی رنگ است. هنوز هم او را نیز به میل و ارائه انتقاد و یا.

“این مهم است نه نگاه کنید و سعی کنید به ارائه برخی از نوع درجه” گاردنر گفت: در یک رویداد مجازی در اواخر ماه آوریل است. “من فکر می کنم آنچه مهم است تلاش برای انجام هر روز بهتر و بهتر.”

سناتور. مارتا McSally (R-Ariz.), که چهره سفت چالش از حزب دموکرات مارک کلی در پاییز است به طور مشابه کاهش یافته و به انگشت اشاره. خود دولت است که هدفمند توسط دموکرات ها هر دو در سطح ریاست جمهوری و مجلس سنا در نقشه و او را به طور کلی شده است حمایت از رئیس جمهور است.

McSally صرف شنبه در آریزونا ماسک کارخانه با تهمت و گفت: فاکس نیوز رئیس جمهور “بوده است cheerleading برای آمریکایی ها و Arizonans.”

دو دموکرات ها در حال اجرا هستند برای انتخاب مجدد در کشورهای مغلوب ساختن پیشی جستن برنده و نه ساخت انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ محور مبارزات انتخاباتی خود را. سناتور. گری پیترز (D-Mich.) گفت: این بیماری همه گیر خواهد شد “تسلط بر بحث” از هم اکنون از طریق نوامبر است اما دینگ ایران حریف جان جیمز بیش از ماده است. سناتور. داگ جونز (D-Ala.) به سوال چرا متحده در حال رقابت در برابر یکدیگر برای تامین.

برای بسیاری از جمهوری خواهان کمی وجود دارد امیدوارم که از بودن رای اگر تهمت نمی کند و خود را برنده بنفش یا قرمز متحده به هر حال. به طور مشابه, آنها استدلال می کنند وجود دارد به دلیل کمی انتقاد فدرال پاسخ است که در سمت چپ ایالات متحده با یک درهم آمیخته از منطقه ای مستند سیاست.

“بدیهی است که رئیس جمهور به مخالفان خود و هر چیزی که او می کند آنها را پیدا خواهد کرد به دلیل انتقاد از” گفت: سناتور. John Cornyn (R-تگزاس). “گاهی اوقات شما اشتباه است. هر یک از ما انجام دهد. و هیچ راهکار برای این. و من فکر می کنم قطعا او را با توجه به آن همه خود را, و من نمی دانم چه چیز دیگری بپرسید.”

“من فکر می کنم او یک کار خوب انجام داده من گفت:” جمهوری خواه ایالت استیو Daines که در یک چالش از لیبریا استیو بولاک در مونتانا. “رئیس جمهور آماده برای بدترین و خوشبختانه ما در حال شروع به دیدن کاهش در میزان عفونت و در حال حاضر وقت آن است برای شروع با خیال راحت باز شدن اقتصاد است.”

دموکرات ایالت جان تستر مونتانا برنده انتخاب مجدد در سال 2018 با تاکید بر همکاری خود را با تهمت و حتی در حالی که کمک به را خود امور جانبازان نامزد. یک رئیس سابق دموکرات در مبارزات انتخاباتی دست زبر و خشن مونتانا کشاورز در تمسخر گلگون ارزیابی توسط برنامه به طور بالقوه آسیب پذیر امتیازهای.

“رئیس جمهور گرفته شده نه این چیزی که توسط شاخ و درمان آن را مانند یک فاجعه طبیعی یا جنگ به عنوان او آن را قرار داده,” او گفت:. “حقیقت این است که این می تواند به کار گرفته شده جهنم خیلی بهتر با مراتب کمتری از مرگ و میر.”

ماریان LeVine کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر