جمهوری خواهان نژاد به سر کانزاس کابوس

Category: پلیتیکو Comments: No comments

پس از ماه ها از دیدن خود را نگه دارید در سنا لغزش جمهوری خواهان در حال حرکت برای جلوگیری از یک فاجعه بالقوه در ماه آینده کانزاس اولیه است که می تواند قرار داده و دیگری محافظه کار صندلی در بازی.

ایران با هدف خنثی کردن نامزدی کریس Kobach جنجالی وزیر سابق امور خارجه با تجمع در پشت Rep. راجر مارشال. سناتور. پت رابرتز که بازنشسته است و تا به حال متعهد به بی طرف باقی می ماند در اولیه معکوس دوره و تایید مارشال این هفته به عنوان مورد نظر خود را جانشین. یک روز بعد یک سوپر پک تراز وسط قرار دارد با میچ مک کانل رهبر اکثریت رزرو 1.2 میلیون دلار در تلویزیون به اجرای تبلیغات مثبت تقویت مارشال بین در حال حاضر و اولیه است.

اواخر مرحله تلاش می آید به عنوان بسیاری از جمهوری خواهان بر این باورند مارشال دارای یک رهبری در پای صندوق های رای و یک مزیت در شلوغ, 11-نامزد نژاد — اما نه یک غیر قابل عبور. Kobach که از دست داده فرمانداری نژاد در سال 2018 است تلاش برای جمع آوری پول و یا به دست آوردن کشش در ماه های اخیر. اما ایران زنگ خطر رشد پس از یک سوپر پک با لینک کلیک کنید برای دموکرات ها در هفته گذشته آغاز شد 3 میلیون دلار دولتی, آگهی, کمپین با هدف افزایش Kobach و آسیب رساندن مارشال.

کانزاس که نیست انتخاب یک سناتور دموکرات از سال 1930 است و بعید میدان نبرد. اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اسلاید در پای صندوق های رای و بالقوه Kobach نامزدی را دموکرات خود روشن ترین شات در یک صندلی وجود دارد در دهه — همه در یک زمان زمانی که جمهوری خواهان به طور فزاینده ای نگران امنیت خود را سه صندلی اکثریت در اتاق.

“یک Kobach پیروزی قطعا قرار دادن اکثریت جمهوریخواه در معرض خطر به دلیل آن که اضافه کردن یکی دیگر دولت است که نیاز جدی منابع” اسکات رید رئیس استراتژیست سیاسی برای ایالات متحده در اتاق بازرگانی در مصاحبه ای گفت:. او اضافه کرد که یک پیروزی برای مارشال در بازار اولیه خواهد یدکی حزب پول صرف بهتر در مسابقات مانند کارولینای شمالی مین یا آیووا, در میان دیگران.

“وجود دارد مقدار زیادی از نقشه ها وجود دارد و ما مطمئن شوید که نمی خواهید به اتلاف وقت در کانزاس در ماه سپتامبر و اکتبر” نی گفت.

برای هر دو طرف هزینه های بالقوه برای هر دو تاثیر اولیه و همچنین مجموعه صحنه را برای انتخابات عمومی. جمهوریخواهان نگران یک Kobach نامزدی اما می گویند آنها همچنین نگران است که حزب دموکرات صرف می تواند صدمه دیده مارشال تصویر در ابتدا از سقوط کمپین اگر او برنده اصلی.

استیون قانون رئیس جمهور آمریکا به رهبری صندوق در بیانیه ای گفت که او به دنبال افزایش مارشال در یک انتخابات عمومی ،

“آخرین آگهی از [چاک] شومر را کانزاس pop-up تایید شده نشان می دهد که آنها می خواهند برای شروع انتخابات عمومی زود رفتن پس از مارشال و ما در حال رفتن به اجازه دهید آنها را به پرش بر ما” گفت: قانون سابق دیرین مک کانل aide که هم زد ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته.

این SLF هزینه فقط بخشی از مجموعه کامل از تلویزیون تبلیغات در اصلی. آفتابگردان دولت دموکراتیک-داعش — نمی خواهد که به فاش کردن منبع از بودجه خود را تا پس از اوت. 4 اصلی — شده است بزرگترین spender, با بیش از 3 میلیون دلار در حال حاضر به سر برد یا در این کتاب بین در حال حاضر و اولیه با توجه به داده ها از تبلیغات تجزیه و تحلیل ترافیک.

دوم فوق العاده PAC — که توسط یک جمهوری خواه و در عمل نیز نمی خواهد پرونده مالی گزارش تا پس از اولیه است که در حال اجرا تبلیغات حمله به Kobach به طور خاص در تلاش برای تضعیف تصویر خود را. که به صرف بیش از $2 میلیون و فرار یک آگهی خواستار ظاهری دموکراتیک دخالت در تلاش برای بلانت تاثیر آن در مسابقه.

باب همیلتون محافظه کار یک تاجر است که خود بودجه بسیاری از مبارزات انتخاباتی خود را هوا بیش از 2 میلیون دلار ارزش از آگهی های تلویزیونی بسیاری از آنها با تمرکز بر پیام خود را به عنوان یک خارجی و تصویر شناخته شده از در حال اجرا یک کسب و کار لوله کشی. مارشال صرف نیمی از آنچه همیلتون است — اما هنوز هم نزدیک به شش برابر آنچه نقدی پور Kobach سپری کرده است.

اتاق بازرگانی متمرکز شده خود را طرفدار مارشال تبلیغات در Johnson County, با هدف کانزاس سیتی حومه که در آن مارشال که نشان دهنده یک منطقه وسیع از طرف دیگر دولت نیاز به رای بانک اما به خوبی شناخته شده است.

Kobach محکوم تبلیغاتی جدید از SLF در یک ایمیل فرستاده بیانیه اعتراض به دخالت متحدان درگیر شدن در اولیه و حتی تبلیغات خود را در حال رفتن به pro-مارشال و نه علیه او.

“ما شنیده ایم این داستان قبل از. هر زمان که یک محافظه کار است که در سرب در یک جمهوریخواه اولیه مک کانل جهش در حمایت از متوسط حریف” Kobach در بیانیه ای گفت:. “مک کانل می خواهد بله در سنا است. همه از رای گیری نشان می دهد که هر کس برنده این اولیه برنده انتخابات عمومی در حدود همین مقدار است. مک کانل باید از آن باقی بماند و اجازه رای دهندگان جمهوری خواه در کانزاس تا ذهن خود را.”

Kobach نیز نامیده می شود SLF صرف “واقعا ضعیف استفاده از حزب جمهوری خواه و همکاران “پول” گفت: این امر می تواند بهتر به سر برد و در مکان هایی مانند کلرادو آریزونا یا آیووا که در آن ایران با امتیازهای هستند در رقابتی مسابقه.

ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته ضمن محکوم Kobach سال گذشته و همچنان مخالف او است اما نه تایید و یا صرف منابع در مسابقه. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نیز حمایت از یک نامزد.

اریک Pahls سخنگوی مارشال, کمپین bashed Kobach برای انتقاد جمهوریخواهان صرف وجود ندارد اظهار نظر هفته گذشته در گزارش های خبری در مورد تبلیغات از دموکراتیک وابسته به گروه.

“[دموکراتیک] رهبر چاک شومر صرف میلیون ها نفر به افزایش Kobach مبارزات انتخاباتی و هنگامی که در مورد آن پرسید کریس است سکوت” Pahls گفت. “یک جمهوری خواه گروه صرف پول در جمهوریخواه اولیه و کریس پرتاب شده است هرگز. که کریس Kobach در ملخص کلام است.”

همیلتون کمپین همچنین با انتقاد از super PAC صرف. “سیاستمداران واشنگتن حمایت واشنگتن سیاستمدار تعجب گفت:” کیسی سوختگی سخنگوی مبارزات انتخاباتی خود.

معلوم نیست دقیقا که در آن مسابقه می ایستد در این نقطه است. رای گیری عمومی شده است پراکنده و در حالی که بسیاری از جمهوری خواهان بر این باورند مارشال دارای یک سرب, تبلیغات سراسیمگی در بسته شدن روز ممکن است درهم چیز راست به عنوان رای دهندگان پرداخت نزدیک توجه است. حداقل پنج خارج از گروه و چهار مبارزات خواهد شد در حال اجرا تبلیغات در هفته آینده با توجه به تبلیغات تجزیه و تحلیل ترافیک.

دموکرات ها در ضمن باید بسیج پشت دولت سن. باربارا Bollier, یک پزشک و سابق جمهوری خواه که روشن احزاب به تازگی و همواره outraised او بالقوه جمهوریخواه مخالفان. Bollier شده است در حال اجرا یک سری از مثبت تبلیغات تلویزیون و صرف بیش از $800,000 در حالی که مذاکرات اولیه با شدت گرفتن.

ملی جمهوری خواهان صرف نیست ماه افزایش مارشال با وجود فوری انصراف از Kobach انتخاباتی بیش از یک سال پیش. خود را در پایین جمع آوری کمک های مردمی نا امید برخی از فعالان حزب و مک کانل و دیگران صرف ماه wooing وزیر امور خارجه مایک Pompeo سابق کانزاس کنگره که در نهایت کاهش یافته است به اجرا. هنوز مارشال تثبیت پشتیبانی در میان نفوذ Kansans از جمله سابق بهداشت ، باب دل این مزرعه ای در کانزاس اداره و ضد سقط گروه Kansans برای زندگی است.

نی اتاق بازرگانی استراتژیست به نام دل و رابرتز تاییدیه “یک-دو پانچ” و گفت: کمپین “پایان بالا.”

دیوید Kensinger جانباز جمهوری خواه عمل در کانزاس گفت: ظاهر دموکراتیک دخالت روشن مخاطرات اولیه هر چند او گفت که او احساس امن تر در مورد شکست Kobach نبود چنین شلوغ اولیه زمینه است.

“دموکرات ها هزینه های بیشتر برای نامزد کریس Kobach از جمهوری خواهان هستند” Kensinger گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>