جمهوری خواهان می گویند اوت کنوانسیون امن خواهد بود

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Sen. Rick Scott (R-Fla.) speaks | Getty Images

سناتور. ریک اسکات (R-Fla.) | مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

تالاهاسی فلوریدا. — جمهوری خواهان در روز سه شنبه تلاش برای tamp پایین ترس اطراف ماه آینده کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه یک روز پس از جکسون کلانتر هشدار داد که او نمی تواند نگه داشتن مردم امن و بدون تزریق از کمک و پول است.

تیم Murtaugh یک سخنگوی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین عنوان هشدار از جکسون کلانتر مایک ویلیامز در طول یک شنبه ظاهر در سی ان ان.

تبلیغات

“ما باید اعتماد به نفس آن را یک رویداد بزرگ خواهد بود, یک سری از حوادث در طی چهار روز و از آن خواهد شد امن” Murtaugh گفت. “اجرای قانون در جکسنویل دسترسی به یک توده بزرگ از پول فدرال.”

Murtaugh استدلال اما شامل یک مثال موقع توجه کرد توسط جکسون کلانتر ،

“مردم در اجرای قانون در شهر جکسون یک مقدار زیادی از تجربه با ارائه امنیت برای مقیاس رویدادهای” Murtaugh گفت و اشاره کرد که Jacksonville Jaguars می توانید بسته 70,000 مردم به یک استادیوم فوتبال است. “من کاملا مطمئنم که آنها می توانید مسئولیت رسیدگی به امنیت در یک رویداد مانند کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه.”

جکسون Undersheriff پت Ivey گفت: مقایسه یک بازی فوتبال به یک گردهمایی سیاسی بود “سیب و پرتقال است.” مقامات اجرای قانون باید یک plug-and-play طرح آنها استفاده می شود برای چندین دهه برای رسیدگی به رویدادهای ورزشی. این multinight سیاسی تجمع در مقابل نیاز به وعده های غذایی و اتاق های هتل ها و هزاران نفر از پرسنل.

“این یک مقدار بزرگتر حیوانات” گفت: Ivey. یکی از چالش های لجستیکی است که سازمان به دنبال به حرکت رویدادهای از Vystar یادبود سربازان عرصه در مرکز شهر در نزدیکی استادیوم فوتبال یا لیگ کوچک بیس بال پارک.

ریاست جمهوری نامزد کنوانسیون شده بود: در طول شب پس از جمهوری خواهان نقل مکان اصلی رویدادها از جمله مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی از کارولینای شمالی در میان دشمنی با رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر بیش از محدودیت ایمنی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. پس از coronavirus عفونت افزایش یافت در فلوریدا. جکسون تحمیل یک ماسک قیمومیت بر ساکنان و کنوانسیون سازمان را محدود به تعدادی از شرکت کنندگان.

جکسون شهردار لنی کاری سابق حزب جمهوری خواه از فلوریدا صندلی که کمک وو کنوانسیون خیمه حوادث دور از شارلوت, N. C., گفت که او در حال کار برای اطمینان از این شهر به اندازه کافی پرسنل اجرای قانون در دست این کنوانسیون و هر گونه تظاهرات. این شهر همچنین انتظار بیش از 30 میلیون دلار در فدرال اعطای پول برای پرداخت هزینه های امنیتی.

کاری گفت که او تعجب نیست توسط ویلیامز تصمیم به عموم هوا نگرانی های خود را و گفت: “او می داند آنچه که او صحبت کردن در مورد به وضوح.”

“موقعیت است که او طول می کشد که ما در حال آماده شده برای این حق در حال حاضر بله من موافق با او” کاری به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه. “با این حال او نیز ابلاغ شده است که او را از ادامه کار با برنامه ریزان به پیکربندی این در راه است که امن و برای به دست آوردن منابع است که او نیاز دارد.”

سناتور. ریک اسکات یک جمهوری خواه و همسر سابق دو دوره فرماندار فلوریدا به تمجید ویلیامز به عنوان یک “بسیار خوب کلانتر” و گفت: مسئولیت برای کشیدن امن کنوانسیون سقوط خواهد کرد به بسیاری از.

“این RNC مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین شهردار کلانتر من می دانم که آنها در حال رفتن به محل کار با هم به انجام همه چیز آنها می توانند به امن کنوانسیون” اسکات گفت: فاکس کسب و کار در روز سه شنبه.

مت دیکسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>