جمهوری خواهان در تلاش برای پین کردن مغلوب ساختن پیشی جستن در جاسوسی قدرت

Category: پلیتیکو Comments: No comments

جمهوری خواهان مجلس سنا فکر کردم بحث بر سر این که آیا به گسترش فدرال نظارت قدرت حل و فصل شد و سپس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است.

در یک سری از مصاحبه های جمهوری خواهان مجلس سنا گفت: آنها مبهوت هفته گذشته توسط رئیس جمهور را تهدید به وتو خود لایحه دو حزبی به تمدید و اصلاح کلید مقررات در نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند. و آنها می گویند آنها هنوز هم بینش کمی به رئیس جمهور فکر کردن در مورد چگونه برای نجات آن.

“مرا شگفت زده کرد” گفت: سن لیندزی گراهام (R-S. C.) که در جلسه این هفته در اتهامات که FBI مورد آزار قرار گرفته FISA قدرت در هدف قرار دادن یک سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور. “ما باید برای پیدا کردن آنچه رئیس جمهور می خواهد. او یک هدف متحرک است.”

با کمی وضوح از کاخ سفید در مورد چگونگی حرکت به جلو, کنگره بعید است که برای احیای امنیت ملی ابزار به صورت بالقوه هفته آمده است. این قسمت همچنین نمایانگر یک موضوع کلیدی از مغلوب ساختن پیشی جستن عصر که جمهوری خواهان مجلس سنا همه به خوبی می دانیم در حال حاضر: وقتی که می آید به سیاست های رئیس جمهور است تنها خود را درست کنند.

فقط هفته قبل از آن مجلس سنا به تصویب رسانده قانون به گسترش منقضی شده FISA مقررات پس از گسترده آینده مذاکرات و رایزنی با دادستان کل ویلیام Barr که داده بود به دولت برکت و رحمت است.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن ناگهانی مخالفان پیش از مجلس رای در این لایحه مهر و موم شده و سرنوشت آن و در حال حاضر قانونگذاران روبرو هستند معجونی از پیام های متناقض از مغلوب ساختن پیشی جستن و خود دولت. از یک طرف مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد او را وتو اندازه گیری از آنجا که آن را انجام نمی دهد به اندازه کافی برای جلوگیری از FBI نظارت قدرت. در همان زمان وزارت دادگستری با صدور بیانیه ای که این تغییرات بیش از حد تهاجمی و می تواند لرز روابط خارجی با هوش همکاران.

اوباما اذعان کرد که تهمت فروختن بر آن موضع قبلی.

دولت جدید موقعیت بود “پیام های مختلف از دادستان کل Barr گفت: اما این بار پیام هشت هفته” گفت: سناتور. Roy Blunt (R-Mo.), یک عضو جمهوریخواه رهبری است. “من تعجب نیست اما این امر شده اند مفید است اگر ما شنیده ام که قبل از آن.”

رئیس جمهور حق وتو تهدید هفته گذشته فرستاده اوباما به قانونگذاران در خانه مسابقه برای رد گیری یک نسخه از آنها که قبلا پشتیبانی اکثریت خود را. یک شبیه شورش در میان خانه های ترقی خواهان نسبت به این لایحه را حمایت از حریم خصوصی تضمین اندازه گیری خواهد شکست. رهبران دموکرات در نهایت تصمیم گرفتند به جلو و این لایحه قبل از آن ضربه زدن به کف.

در حال حاضر کنگره است دقیقا همان جایی که آن را نزدیک به سه سال پیش — و یا حتی بدتر — که نظارت داخلی برنامه های اول برگشته. روشن نیست آنچه را برآورده چالاک تهمت که محکوم به FISA برنامه بیش از اتهامات آن را نامناسب استفاده می شود برای جاسوسی بر روی کارتر صفحه یک مشاور سابق به کمپین 2016. داخلی وزارت دادگستری ناظر گزارش به این نتیجه رسیدند که FBI ساخته شده قابل توجه خطاها و حذفیات در کاربرد آن برای نظارت, صفحه, اما آن را متوقف کوتاه از اعلام حکم نامشروع.

سنا و اندازه گیری هر چند گام خود را به آدرس برخی از نگرانی های ابراز شده توسط طرفداران حفظ حریم خصوصی و خانه به نظر می رسد آماده برای اضافه کردن یکی دیگر از حفاظت: حد FBI که توانایی به دسترسی به تاریخچه مرور وب آمریکایی است.

بن بست مجبور است سخنران نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) به مذاکرات پشت صحنه, سفارش, یک, کنفرانس, کمیته سعی کنید به چکش سازش نسخه از این اقدامات است که قبلا به تصویب مجلس نمایندگان و سنا.

در عین حال سناتورها نگران تاخیر در حال خروج از کشور بی ارزش در معرض.

“بدیهی است که مجلس نمی تواند آن را گذشت و من نگران هستم به دلیل گذشت. اما من نمی دانم. با همه چیز در رفتن این نوع گرفته صندلی عقب گفت:” از سوی دیگر ، شلی مور Capito (R-W. Va.), با اشاره به coronavirus همه گیر و اعتراضات پس از جورج فلوید را به قتل توسط پلیس است.

“ما باید رای دادند و در آن هشت ماه پیش و من هرگز نفهمیدم که چرا ما” اضافه کند. “به نظر من ما از دست رفته لحظه ای در اینجا.”

برخی از جمهوری خواهان گفت که آنها در نهایت نبودند شوکه هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن طرح میتوانست برنامه خود را.

“ما هرگز جای تعجب بسیار در اطراف در اینجا دیگر” گفت: اکثریت سنا شلاق جان Thune (R-S. D.). “ما امیدوار بودند بدیهی است که ما تا به حال یک راه حل است که کار کرده اند اما بدیهی است که خانه Rs و کاخ سفید آمد به نتیجه گیری های مختلف. بنابراین ما سعی خواهیم کرد و کار را از طریق آن.”

“این کاملا قابل پیش بینی بر اساس رئیس جمهور نا امیدی” افزود ایالت John Cornyn (R-Texas.)

بحث بر سر تجدید نظارت قدرت در حالی که همچنین اجرای اصلاحات تقسیم کرده است ایران کنفرانس.

خانه در ماه مارس تصویب خود را FISA تعمیرات اساسی لایحه که تا به حال حمایت از رهبری است. در حالی که مک کانل به دنبال حرکت رو به جلو در اندازه گیری آن مواجه سفت مخالفان از سنسور. مایک لی (R-یوتا) و رند پل (R-Ky.), که به نام برای رای دادن در خود اصلاحات. سنا تصویب تمدید موقت آن خانه هرگز در زمان.

سپس در ماه مه سنا صرف روز بحث FISA در کف و تایید شده توسط هر دو حزب 77-19 رای اصلاحیه به مجلس لایحه از سوی دیگر ، پاتریک لیهی (D-Vt.). اصلاح و تقویت حمایتهای قانونی برای اهداف فدرال نظارت — یک پیروزی برای طرفداران حفظ حریم خصوصی و مدنی و آزادی خواهان. نهایی تصویب در یک 80-16 رای دادن.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری با اشاره به قانون به عنوان یک دلیل کلیدی برای کوه در می رم در برابر این لایحه گفت: این تغییر می تواند مانع از شرکای خارجی از اشتراک گذاری اطلاعات.

سناتور. کوین کرامر (R-N. D.) گفت که او “نا امید” توسط این لایحه را متزلزل در خانه و توصیف وزارت دادگستری استدلال به عنوان “بسیار قانع کننده است.” کرامر گفت که او می داند “[تهمت] و ناکامی با سازمان های, اما این که چرا ما قادر به دریافت این اصلاح انجام شده است که ما انجام می شود: به دلیل آنچه که رئیس جمهور را از طریق رفتن.”

“به نظر می رسد” او افزود: “وزارت دادگستری نیست و در هماهنگی با رئیس جمهور و یا به احتمال زیاد او تغییر ذهن و یا وحی و یا چیزی.”

کایل چنی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>