جمهوری خواهان به تور نشویل به عنوان پتانسیل کنوانسیون سایت

Category: پلیتیکو Comments: No comments

جمهوری خواه کمیته ملی مقامات با توجه به نشویل و مکان های دیگر به عنوان سایت های بالقوه برای جمهوریخواه در میان بست با کارولینای شمالی بیش از این که آیا آن را اجازه خواهد داد که حزب به آن را نگه دارید در شارلوت به عنوان برنامه ریزی شده.

حزب عدالت و انتظار می رود به سفر به نشویل در اواخر این هفته به احتمال زیاد شنبه یا یکشنبه, با توجه به یک فرد آشنا با این مذاکرات.

نشویل یکی از مکان های مختلف که در آن جمهوری خواهان ابراز علاقه. دیگر شامل لاس وگاس; اورلاندو فلوریدا.; جکسونویل فلوریدا.; و گرجستان است. همه از سایت آینده نگر را به طور مستقیم ابراز علاقه به میزبانی کنوانسیون و مقامات می گویند این احتمال وجود دارد آنها را به بازدید چند تن از آنها در روزهای آینده.

“رئیس جمهور و رئیس باید روشن شده است ما قصد نگه داشتن ما کنوانسیون در شارلوت. ما منتظر تایید از فرماندار که اصل قرارداد کنوانسیون هنوز هم می تواند برگزار شود در طیف Center” گفت: RNC سخنگوی مایک رید با اشاره به کمیته رهبر Ronna McDaniel.

لیبریا روی کوپر کارولینای شمالی قرار گرفته و به تعهد در واکنش به نشان دادن آنها می توانید با خیال راحت باید کنوانسیون در شارلوت. شهر را تجربه کرده است یک چشم انداز مثبت در coronavirus موارد به تازگی و کوپر دولت اصرار حزب نگه دارید و اجتماعی فاصله گرفته کنوانسیون با محدودیت های دیگر در محل. که پیچیده خواسته های رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبران جمهوری خواه که ماه را صرف برنامه ریزی در مقیاس کامل کنوانسیون در شارلوت.

در طول هفته گذشته McDaniel و کارولینای شمالی مقامات ارسال نامه به عقب و جلو تخمگذاری سند چشم انداز خود را برای چگونه یک کنوانسیون انجام می شود می تواند. خواهان تعیین کرده اند یک شنبه مهلت پاسخ از کوپر.

جمهوری خواهان می گویند که آنها هنوز هم می خواهم به این رویداد در شارلوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>