رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه شده است و مقدار زیادی از انتقاد از دموکرات ها در طول بیماری همه گیر کوروناویروس — از جمله برای امتناع خود را به پوشیدن ماسک.

اما بر اساس یک نظرسنجی جدید حتی اکثر جمهوری خواهان فکر می کنم تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس باید ورزش پوشش صورت در هنگام سفر ، این نادر نقطه اجماع دو حزبی در طول بحران بهداشت عمومی که تبدیل به شدت سیاسی شده است.

آیا تشویق اقتصادی سریع بازگشایی و یا excoriating چین برای قراضه اولیه شیوع توافق قانونگذاران و رهبری حزب ارقام را تا حد زیادی کاهش یافته است در خط با دولت coronavirus پیام به عنوان تهمت به دنبال مهندس مالی بهبود و نجات خود را از انتخاب مجدد مبارزه است.

در موضوع ماسک, اما بیش از 70 درصد از پاسخ دهندگان در سیاسی/صبح مشورت نظرسنجی منتشر شود روز شنبه می گویند که زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس سفر آنها باید پوشیدن پوشش صورت در اماکن عمومی. Concurring با آن موقعیت در حال 82 درصد از دموکرات ها 70 درصد از مستقل و 58 درصد از جمهوری خواهان.

تنها 12 درصد می گویند که رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور نباید از ماسک در اماکن عمومی و 17 درصد می گویند که آنها نمی دانند و یا هیچ نظر.

“وقتی که می آید به رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور پنس وجود دارد نادر اجماع دو حزبی در میان رای دهندگان است که آنها باید با پوشیدن ماسک در ملاء عام. این موضوع این است که مطمئن شوید که برای باقی می ماند, مرکز, مرحله, به کاخ سفید می پردازد و آن را شیوع COVID-19” گفت: Tyler سینکلر معاون رئیس جمهور در صبح مشورت کنید.

نتایج بررسی آمده به عنوان ماسک را بدل به یک عجیب و غریب سیاسی توتم مصرف در جدید ایدئولوژیک معنی برای آمریکایی ها تقسیم بر فضیلت فداکاری شخصی در مقابل ارزش آزادی فردی.

کاخ سفید در ابتدا تمایلی به تایید پوشیدن ماسک به عنوان بیماری شروع به گسترش در سراسر ایالات متحده با جراح عمومی جروم آدامز به خصوص تردید اثر خود را.

اما در اواخر ماه مارس, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی نشان داد کاخ سفید coronavirus نیروی کار شد به طور جدی با توجه ماسک-پوشیدن راهنمایی و اوایل مارس مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شروع به تشویق استفاده از پارچه ماسک زمانی که خارج از خانه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اما اذعان می کند پس خود را مدیریت نمایید. “به نحوی نشستن در دفتر بیضی پشت که مصمم میز — بزرگ مصمم میز — من فکر می کنم با پوشیدن یک ماسک صورت به من خوش آمد می گوید رئیس جمهور و نخست وزیر دیکتاتورها پادشاهان و ملکه و من نمی دانم. آن را به نحوی — من آن را نمی بینم برای خودم,” او گفت:.

اما شیوع این بیماری بدتر شده و فشار عمومی به پوشیدن ماسک های نصب شده پنس در بر داشت خود را درگیر جنجال در اواخر ماه آوریل در یک تور از کلینیک مایو. معاون رئیس جمهور را رد کرده بود مشهور بيمارستان سیاست است که تمام بازدید کنندگان خود را پوشش چهره و اذعان روز بعد که “من باید پوشیده است.”

تهمت بود همچنین با انتقاد هفته گذشته هنگامی که او در بازدید از یک شرکت Honeywell کارخانه در ققنوس تولید N95 ماسک صورت برای کارکنان مراقبت های بهداشتی اما نمی پوشیدن ماسک در طول تور خود را.

شخصی اقدامات حفاظتی از مقامات کاخ سفید آمده اند و حتی بیشتر تحت نظارت در روزهای اخیر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن valets و کتی میلر پنس وزیر مطبوعات و کاخ سفید مشاور استفان میلر آزمایش مثبت برای coronavirus — تشدید خطر عفونت درون رئیس جمهور دایره درونی.

استفان هان کمیسر غذا و دارو وارد 14 روز از خود قرنطینه پس از قرار گرفتن در معرض میلر و Fauci و CDC مدیر رابرت Redfield همچنین فاش کرد قصد دارد برای منزوی کردن بیش از دو هفته آینده پس از “کم خطر” تماس با فرد آلوده.

روز دوشنبه کاخ سفید مدیریت دفتر صادر یادداشت نیاز به بال غربی کارکنان به پوشیدن ماسک یا دیگر پوشش صورت در همه زمان ها در ساختمان به جز در خود میز. و در یک باغ گل رز جلسه در تست بعد که بعد از ظهر هر نشسته کاخ سفید کارمند می تواند دیده می شود پوشیدن ماسک — از جمله رئیس جمهور و مشاور ارشد و son-in-law, Jared کوشنر.

سیاسی/صبح مشورت نظرسنجی انجام شد ممکن است 8-10 نقشه برداري نمونه ملی از 1,994 ثبت نام رای دهندگان. حاشیه خطای نمونه گیری است به علاوه یا منهای 2 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر