بازنشانی کانادا المپیک چشم انداز با بازی نقل مکان کرد و تا 2021

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

شمارش معکوس ساعت بازنشانی شده است. کانادا تحت فشار قرار دادند برای تعویق توکیو بازی و آنها را کردم.

2020 المپیک و پارالمپیک در حال حاضر باز در 23 ژوئیه و اوت. 24 به ترتیب در 2021.

در میان تردید COVID-19 همه گیر است ساخته و بر تمام جنبه های زندگی ورزشکاران حداقل باید یک هدف در افق دور.

چگونه برای رسیدن به آنجا آماده رقابت برای جایگاه تیره است اما. تبدیل زمان اضافی به یک برکت و رحمت به جای نفرین یک پازل ورزشکاران و مربیان باید حل کند.

کانادا پرس پردازد برخی از سوالات در اطراف کانادا 2021 ورزشکاران و تیم های.

چه عمده چالش های کانادا ورزشکاران در صورت به دلیل به تعویق افتادن?

مدرک تحصیلی: اکثر هنوز رتبهدهی نشده است ملاقات کرد و هر دو داخلی و بین المللی استانداردهای به نام خود در 2021 المپیک و پارالمپیک فهرست اسامی. برنده شدن در مسابقات قهرمانی جهان و جام جهانی مدال در یک رویداد سال گذشته ممکن است واجد شرایط کانادا ورود در توکیو اما ورزشکاران هنوز هم باید برای اثبات به خود ملی فدراسیون سزاوار آنها به پر کردن آن. هنگامی که صلاحیت دوباره شروع کنم ؟ را معیار تغییر دهید ؟ یک سال دیگر زمان برای حرکت به بالا و پایین نمودار عمق. ملی فدراسیون به احتمال زیاد نیاز به اثبات تناسب اندام در سال آینده برای چند ورزشکار که در حال حاضر واجد شرایط.

آموزش: آنها آموزش نمی تواند به درستی و نمی دانم زمانی که آنها می توانند. امکانات توقیف. در حالی که رعایت نصایح از مقامات بهداشت عمومی به ماندن در خانه آنها انجام flips در تشک تخت عمل بالا بردن کتری زنگ در حیاط پشت و بلند کردن وزنه در اتاق نشیمن. دوندگان و دوچرخه سواران می توانید قطار خارج خود را, مطمئن, اما چقدر که وجود ندارد دسترسی به ماساژ یا فیزیوتراپی?

سازمان دیده بان | کمیته بین المللی المپیک انتخاب جدید المپیک تاریخ:

کمیته بین المللی المپیک اعلام کرد توکیو 2020 برگزار خواهد شد در تابستان سال 2021 از 23 جولای تا آگوست 8. 2:48

پول: ورزش کانادا در ورزشکاران کمک برنامه — یک تکه بزرگ از یک ورزشکار مالی تله خط را ادامه خواهد داد اما نرخ پایه آثار به کمتر از $22,000 سالانه است. آنها در حال بدست آوردن پول جایزه یا پاداش عملکرد. برای کسانی که تکیه بر اجرای اقتصاد برای تکمیل درآمد خود را که شده است خرد شده و توسط این بیماری همه گیر. گسترش حمایت های مالی و جذب حامیان مالی جدید می تواند دشوار در نامشخص مالی آب و هوا.

چه نام های بزرگ هنوز به واجد شرایط?

شناگران پنی Oleksiak و کایلی مرتبه, پارا المپیک شناگر Aurelie Rivard, trampolinist روزی MacLennan, قایقرانی لورنس وینسنت Lapointe صندلی چرخدار مسابقه برنت Lakatos, ژیمناست, Ellie سیاه و سفید.

چه نام های بزرگ باید واجد شرایط?

قهرمان المپیک کشتی گیر اریکا Wiebe, جهان, زنان والیبال ساحلی قهرمانی سارا Pavan و ملیسا Humana-Paredes, مردان, ورزش, کوهنورد شان McColl غواصان جنیفر هابیل و ملیسا Citrini-Beaulieu (در هماهنگ پرشی تنها).

آنچه که کانادا تیم و آن تیم هنوز هم شانس دارد ؟

زنان سافت بال, بازی بسکتبال, فوتبال, واترپولو و rugby sevens و همچنین مردان هاکی, والیبال و rugby sevens باید المپیک اسکله قفل شده است.

مردان بسکتبال تیم برنامه ریزی شده بود به میزبان آخرین شانس مقدماتی مسابقات در ویکتوریا در ماه ژوئن. تاریخ جدید را هنوز اعلام نشده است.

سازمان دیده بان | مندی Bujold بودجه راه خود را به توکیو بازی:

بوکسور جوان, دختر,, اما در حال حاضر فشار به 2021 معنی خواهد بود که در انتظار فرزند دوم. 5:22

مردان تیم بیس بال در انتظار تاریخ جدید برای هشت کشور آمریکا مقدماتی مارس 22-26 در آریزونا.

مردان واترپلو تیم باید پایان سه در یک 12-کشور مسابقات موکول به 31 مه تا 7 ژوئن در روتردام, هلند.

کانادا longshot به پایان بالا دو در یک به تعویق افتاد هشت کشور مردان فوتبال مقدماتی جام جهانی در مکزیک که با نتیجه پنج شنبه.

برای پارالمپیک صندلی چرخدار بسکتبال و راگبی goalball و زنان والیبال نشسته تیم هستند. یک مارس مقدماتی برای مردان والیبال نشسته تیم در ایالات متحده نامیده می شد ،

چه عمده کانادا حوادث تأثیر المپیک و پارا شده است به تعویق افتاده و یا لغو به دلیل COVID-19?

المپیک و پارالمپیک شنا و دو و میدانی محاکمه کلگری صنوبر مرغزار اسب سواری سری تابستان, سازمان ملل, لیگ برتر والیبال مردان در کلگری المپیک بسکتبال مردان مقدماتی مسابقات در ویکتوریا جهان سری مسابقات سه گانه در مونترال هری جروم بین المللی پیگیری کلاسیک در ونکوور کانادا مردان فوتبال دوستانه مقابل ترینیداد در Langford, B. C., کانادا زنان فوتبال بازی دوستانه مقابل استرالیا در ونکوور.

که کانادایی ها در نظر گرفته شده بالا مدال رقبای ؟

قهرمان دو سرعت Andre De Grasse در مسیر زنان شنا تیم به رهبری مرتبه, Oleksiak مگی MacNeil و تیلور چین و چروک وتاه, قایقرانی, Vincent Lapointe, پارا Rivard و Lakatos, ژیمناستیک MacLennan و سیاه و سفید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>