بازنشسته کانادایی المپیک Joannie Rochette به کار در کبک دراز مدت مراقبت از خانه

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

سابق کانادا شکل اسکیت باز و المپیک مدال Joannie Rochette خواهد شد مشغول به کار در کبک دراز مدت مراقبت از خانه های ضربه سخت COVID-19.

Rochette که رقابت برای کانادا در تورین 2006 و ونکوور 2010 بازی های المپیک — برنده شدن یک فرد برنز در آخر موفق به دریافت مدرک پزشکی جمعه از دانشگاه مک گیل و گفت: او می خواهم استقرار به زودی.

Rochette, 34, بحث شده بود پایان مطالعات خود را با مطبوعات کانادا در اواسط ماه فوریه در سالگرد 10 از ونکوور بازی های المپیک است.

در پاسخ به پیام تشکر از برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت, Rochette نوشت: در حساب توییتر یکشنبه آن را در پاسخ به لیگ برتر را مکرر برای کمک تماس بگیرید در کوتاه کارکنان خانه های سالمندان.

سازمان دیده بان | Joannie Rochette پاسخ تماس به کمک دراز مدت مراقبت از خانه در طول همه گیر:

بازنشسته کانادا شکل اسکیت باز Joannie Rochette خواهد شد مشغول به کار در کبک دراز مدت مراقبت از خانه های ضربه سخت COVID-19. المپیک مدال خود را دریافت مدرک پزشکی جمعه از دانشگاه مک گیل و گفت: او می خواهم استقرار به زودی. 3:39

“من فقط یکی از صدها نفر از فارغ التحصیلان به اقدام” Rochette نوشت و اضافه کرد او می تواند یکی از هزاران نفر در حال حاضر متعهد به COVID-19 مبارزه است.

در شنبه Rochette گفت: فرانسه-زبان-شبکه ورزش RDS در حالی که او شاید کمی ترس برای سلامت او, او را بیشتر از ترس در مورد کمبود کارکنان در دراز مدت مراقبت از خانه.

Rochette, از, Ile-Dupas, Que., الهام گرفته از کل کشور در زمانی که او موفق به کسب یک مدال در ونکوور پس از مادر ترزا, 55, درگذشت یک حمله قلبی فقط دو روز قبل از شروع این رقابت ها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>