بازنشسته دروازه بان کارینا LeBlanc ‘قوی’ پس از جدایی از دختر نوزاد

آن را بزرگتر از هر لحظه و یا بازی از طریق او 17 سال به عنوان یک دروازه بان برای کانادا ملی زنان, تیم فوتبال.

کارینا LeBlanc بازگشت به خانه اش در باهاما از دومین بیمارستان بازدید و در کمی بیش از یک هفته پس از تولد اولین فرزند او در مارس 24, تنها در این زمان او را به صرف 14 روز در انزوا پس از پزشکان می ترسیدند او قرارداد coronavirus در طول دو شب اقامت.

“برای مدتی طولانی در زندگی من بود در مورد بازی فوتبال و همه از ناگهانی این خیلی بزرگتر از یک بازی است. آن بود که مرگ و زندگی” LeBlanc به یاد می آورد در مورد شب شوهرش Jason Mathot سوار به بیمارستان در حالی که همسر خود را تلاش برای نفس کشیدن نشستن در کنار دختر خود را ، LeBlanc غافل شد او دچار نارسایی قلبی است.

“همانطور که ورزشکاران ما می دانیم بدن ما و من می دانستم که چیزی خاموش بود,” او گفت:. “من از تلاش برای نفس کشیدن, ‘Oh my God, من از رفتن به مرگ؟’ من می خواهم برای دیدن پاریس رشد می کنند؟’ من غیرمنتظره بود با ترس است.”

پس از سی تی اسکن پزشکان گفت: 40-year-old LeBlanc او پلورال افيوژن و یا یک مقدار غیر معمول از مایع در اطراف ریه ها در آورده با نارسایی قلبی است. پلور در حال غشاء نازک است که خط ریه ها و در داخل حفره قفسه سینه و عمل به روان و تسهیل تنفس.

با باهاماس در مستند با توجه به همه گیر, Jason صرف بعد از چهار ساعت با آرام پاریس در پارکینگ بیمارستان قبل از رفتن به خانه پس از یادگیری خود خواهد بود اقامت در بیمارستان.

“من یک طعم و مزه خود را و سپس آن را رفته بود LeBlanc است که در آمریکا و کانادا گفت: ژاکلین Doorey CBC ورزشی در طول یک زوم تماس در روز دوشنبه.

پدر و مادر با از طریق FaceTime

در حالی که پاریس به صدا در شبکه در او و مادرش احساسات به عنوان او در رختخواب دراز پس از بازگشت به خانه LeBlanc به سرعت متوجه شدم مشکلات مقابله با این وضعیت. او را به گریه چون از هورمون تماشای دختر خود را از طریق شیشه ای در درب قادر به دریافت بیش از حد عاطفی به عنوان یک افزایش در فشار خون می تواند به معنای سفر دیگری به بیمارستان.

برای حفظ اشغال او نوشت: افکار خود را در یک مجله و parented با جیسون از طریق FaceTime.

“این سخت بود اما مقدار زیادی از قدرت آمد از ایمان من و از دیگر مردم رسیدن” گفت: LeBlanc که حمایت قوی گروه به رهبری Jason — که او در اکتبر 2016 — همراه با خانواده و هم تیمی های سابق.

“نوشتن یک مجله [است] آنچه من را از طریق بسیاری از این چون در چند روز اول من احساسی بود. روز احساس 80 ساعت بود و من فقط در تلاش برای پیدا کردن من خوشحال متوسط.”

در مارس 17, LeBlanc و دختر او ملحق شد و پس از 17 روز. برگزاری پاریس دوباره او اشاره کرد چنان قدرتمند بود “بهترین لحظه است.”

دو بار المپیک که برنده یک مدال برنز در سال 2012 در لندن, بازی LeBlanc معتقد است او مبارزه ویروس قوی تر می شود و “من قوی تر برای فصل بعد در زندگی من چه که برای مادری یا برای من برای به اشتراک گذاشتن [من] داستان دوباره.”

پاریس شده است ما نور’

Jason یک هافبک در فوتبال-بازی روز شد “دور باد” چگونه پاریس را به مادر او بلافاصله پس از اتصال مجدد.

“هیچ تردیدی” او گفت:. “این یک اتصال فوری و زیبا به تماشای.”

“پاریس شده است ما نور” اضافه شده LeBlanc بود که به نام به کانادا, فوتبال, سالن از شهرت در فوریه. 5. “من امیدوارم که بسیاری از مردم پاریس در زندگی خود به آنها لبخند را از طریق این [گیر] و خوشحال می شود.”

در طول سال گذشته جام جهانی فوتبال زنان در فرانسه LeBlanc بود مستقر در پاریس برای 45 روز به عنوان یک تحلیلگر با Fox Sports و تصمیم گرفت به نام اولین فرزند خود را بعد از شهرستان پایتخت.

“آن را در میان [جیسون و من] بالا-سه شهرستانها مورد علاقه به سفر و جایی که او تصور می شد گفت:” LeBlanc که برنده 110 کلاه برای کانادا و بازنشسته در سال 2015 به عنوان دومین-طولانی ترین عضو در خدمت زنان تیم ملی. “این یک جام جهانی و نشان دادن قدرت به زنان قدرت زنان و زنان چه می توانید انجام دهید در این جهان است. ما می خواهیم او را به باور او می تواند هر چیزی را انجام دهید.

“من در حال حرکت رو به جلو مایل به بهترین نسخه از خودم برای [پاریس] به طوری که او می بیند یک زن است که باعث می شود او افتخار می کنم. من می خواهم او را به می گویند این چیزی است که یک زن باید ” و او فراتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر