برای 34 سال آلن جوان تدریس حقوق جزا در Osgoode Hall Law School در دانشگاه یورک در مبارزه فحشا و قوانین ماری جوانا و تاسیس Osgoode بی گناهی پروژه که به دنبال عدالت برای ناحق محکوم کرد.

جوان نیز منتشر شده بیش از 50 مقالات حقوقی و نوشت: کتاب در سال 2003 به نام عدالت پلید: اولین Potheads, Serial Killers & وکلا.

اما جوان گفت: او همیشه می خواستم برای نوشتن یک بازی و این چیزی بود که او هرگز به دلیل حرفه حقوقی خود را در راه.

ادامه مطلب: GTA شهرداران روسای پلیس تماس برای قوی تر اجرای مرزی برای مبارزه با خشونت اسلحه

“در ابتدا من قرار بود به عنوان یک هنرمند پس به صحبت می کنند اما با توجه به بسیاری از فشارهای خانواده و نامردی در بخشی از من, من به پایان رسید تا به دنبال قانون تقریبا به عنوان یک شوخی است چرا که مردم به من جرأت آن را انجام,” او گفت: اخبار جهانی را به عنوان او آرام بر روی نیمکت خود را در مرکز شهر تورنتو ساختمان آپارتمان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“حرفه ای خوب پیش رفت و من قادر به کمک به مردم و به طوری است که به من اجازه خواب در شب, اما من هرگز راحت با آن است.

“من منتظر 34 سال برای رسیدن به این نقطه که در آن من می توانم بازنشسته و انجام آنچه که من می خواستم برای انجام وقتی که من 20 بود.”

ادامه مطلب: مونترال پلیس راه اندازی تیم اختصاص داده شده به مبارزه با خشونت اسلحه

پس از ترک Osgoode Hall در سال 2018 جوان گفت: او صرف مقدار زیادی از زمان, و تماشای تلویزیون — به ویژه در آمریکا, اخبار کابل — و این چیزی است که الهام گرفته از اولین بازی علت و معلول.

یک عمل بازی متشکل از 10 دوپهلو متصل صحنه لمس در افزایش پدیده جرم تیراندازی و قتل عام های انجام شده توسط یک کمپانی تئاتر از مونترال در روز شنبه.

“من فقط هولناک با تماشای تلویزیون به مدت دو سال گفت:” جوان است. “من فقط نیاز به اجازه دهید این کار را.”

“انفجار از سال 2018 به دو سال گذشته — در درجه اول در ایالات متحده, اما دیگر اماکن در جهان بیش از حد — حتی تکان دهنده برای کسی مثل خودم که تا به حال زمان زیادی را صرف به عنوان یک دانشگاهی تحصیل سریال killing. به نظر می رسید مانند جهان اینقدر عصبانی بود و بسیاری از مردم تا به حال کینه.

ادامه مطلب: جوان رپ در میان 3 نفر کشته در تیراندازی آخر هفته در Airbnb پلیس تورنتو می گویند

علمی گفت: او را تماشا کارشناسان حدس و گمان وجود دارد چرا تا این حد خشونت اسلحه و گفت: بازی, آدرس که سوال و همچنین عدم پاسخ میان بحران است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این اتفاق می افتد, آن را هولناک و همه نظر اما در نهایت هیچ کس نمی داند چرا این اتفاق می افتد و نگران هستند بدیهی است و نمی توانید هر چیزی را به آن را متوقف کند به خصوص ایالات متحده,” او گفت:.

جوان را بازی انجام شده توسط یک کمپانی تئاتر از مونترال به نام هی خانم Productions. بازیگران آمد به تورنتو برای یک شب عملکرد.

“بزرگترین طنز از زندگی من از زندگی جدید من است که من تا به حال یک بازی در مورد جرم قتل در حال انجام پنج شنبه شب و از خواب بیدار به قتل در Airbnb مرکز شهر و من, بازیگران در یک Airbnb, پایین خیابان” توضیح داده شده است.

“من تا به حال به صرف یک ساعت و نیم تلاش برای پیدا کردن که آیا من بازیگران به ضرب گلوله کشته شدند.”

شهردار تورنتو میزبان خشونت اسلحه اجلاس برای GTHA پلیس و سیاستمداران

شهردار تورنتو میزبان خشونت اسلحه اجلاس برای GTHA پلیس و سیاستمداران

جوان گفت: او نمی تواند توضیح دهد که چرا ما شاهد تیرباران های دسته جمعی.

“ما می دانیم که بسیاری از مردم عصبانی در جهان, اما نه همه یک بمب ساعتی تیک تاک,” او گفت:.

“اما وجود دارد برخی از هسته گروه از مردم که در حال انفجار در این وحشتناک تیراندازی و ما نیاز به دانستن آنچه که تغییرات یک فرد عصبانی به یک بمب ساعتی و من فکر نمی کنم هر کسی می داند.”

جوان گفت: بازی باعث سرگرم کننده از برخی از نظریه ها.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای مثال یک صحنه را نشان می دهد تحقیقات دانشمند که فرضیه که جرم قاتلان خوردن بیش از حد بسیاری از Frosted Flakes و خواندن ناطور.

او گفت: سیاستمداران و قانونگذاران به ایجاد جامعه امن تر اما اضافه می کند که “من فکر نمی کنم ما باید یک سرنخ در مورد اینکه چرا جامعه مدرن تبدیل شده است به طوری فرار.”

جوان گفت: او تامین می شود کسی او pro bono کار می کنند اما آن را تنها برای یک شب عملکرد. او به دنبال پشتوانه مالی پس از بازی او می تواند بازگشت به تئاتر در تورنتو است.

درآمد حاصل از این بازی اهدا شد به قربانی عدالت, شبکه یک گروه حمایت از قربانیان جرم و جنایت است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تورنتو رئیس پلیس صحبت می کند در اسلحه و باند خشونت در پایان سال در کنفرانس مطبوعاتی

تورنتو رئیس پلیس صحبت می کند در اسلحه و باند خشونت در پایان سال در کنفرانس مطبوعاتی

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im