بازنشستگی نه در ذهن کانادا بزرگ فوتبال کریستین سینکلر

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

او گل است گل بیش از هر کس دیگری در فوتبال و همچنین بازی های بیشتر از هر بازیکن فعال اما بازنشستگی نیست فوری افق کریستین سینکلر.

کانادا کاپیتان تیم ملی را به نظر می رسد در چهارم بازی های المپیک در تابستان امسال در توکیو و مانند کسی که در حال برنامه ریزی برای بازی های دیگر.

“همه همراه من خودم با توجه به توکیو پس از آن ما را دوباره ارزیابی چیز” 36 ساله برنابی B. C. بومی کرد. “آن را به عنوان نزدیک که من می دانم که اگر شور و شوق و میل به نگه داشتن بازی وجود دارد من را از رفتن نگه دارید.

“شما قطعا می توانید تنها این کار را برای یک مقدار مشخصی از زمان و من قصد دارم به سعی کنید به آن را انجام دهد زمانی که من می توانم.”

خواسته به طور مستقیم اگر او را حفظ خواهد کرد بازی پس از بازی سینکلر خندید و گفت: آن را به سرمربی تیم ملی Kenneth Heiner-مولر.

“شاید اگر Kenneth می خواهد من در اطراف” او گفت:. “خواهیم دید.”

سازمان دیده بان | سینکلر می شود بین المللی فوتبال بهترین گلزن:

کانادا کریستین سینکلر نمرات 185th هدف از زندگی حرفه ای اش عبور آمریکایی ابی Wambach در همه زمان اهداف لیست. 1:10

سینکلر 186 اهداف باعث می شود او تمام وقت به ثمر رساند رهبر بین المللی در فوتبال. او را شکست علامت از 184 برگزار آمریکایی ابی Wambach به ثمر رساند و دو بار در یک Jan. 29 بازی در برابر سنت کیتس و نویس در کونکاکاف المپیک مقدماتی.

به 293 بازی سینکلر بازی های برگزار شده است بیش از هر فعال بازیکن بین المللی. او همچنین دومین بازیکن از هر دو جنس را به نمره در پنج جام جهانی.

شب او را شکست هدف های قدیمی-به ثمر رساند رکورد سینکلر گرفتگی شد با تبریک میگم. شنیدن از سابق تنیس بزرگ Billie Jean King شد “خیلی خاص, من قصد ندارم به دروغ.”

از اهداف سینکلر گفت: سه ایستاده بود ،

وجود دارد اول او به ثمر رساند و در دوم بین المللی بازی در تاریخ 4 مارس سال 2000 برابر نروژ است. او فکر می کند او زیباترین بود یک چپ پا یک تایمر به پست دور در طول مسابقات در برزیل در سال 2011. مهم بود که او به ثمر رساند در برابر برزیل در سال 2016 بازی های تابستانی به کانادا دوم آن متوالی المپیک مدال برنز.

طی یک کنفرانس خبری در B. C. ورزشی سالن از شهرت سینکلر نشان داد که توپ او به ثمر رساند رکورد شکستن هدف با. او همچنین در زمان پرسش از اعضای یک 13 سال دختران تیم فوتبال.

سازمان دیده بان | سینکلر اعتبارات Wambach برای هل دادن او به عظمت:

پس از تبدیل شدن به فوتبال بین المللی است جلال گلزن کریستین سینکلر صحبت در مورد تاثیر میا هام و ابی Wambach تا به حال در زندگی حرفه ای خود را. 1:10

در یکی جواب سینکلر توضیح داد که او می پوشد شماره 12 از آنجا که در حال رشد او عاشق بیس بال و مورد علاقه او بازیکن سابق Toronto Blue Jay روبرتو Alomar. Alomar که هم عینک شماره 12 شد و یکی از افرادی است که به خارج سینکلر زمانی که او مجموعه ای از رکورد.

بودن در نقش یک مدل برای خانمهای جوان است که چیزی سینکلر طول می کشد بسیار جدی است.

“این یکی از مهم ترین نقش های من برای الهام بخشیدن به نسل بعدی” او گفت:.

چالش بعدی این است که شکست آمریکا

به دنبال به سمت توکیو سینکلر گفت که ایالات متحده تیم زنان همچنان بزرگترین مانع برای کانادا موفقیت است.

دفاع از جام جهانی قهرمانی ضرب و شتم کانادا رتبه شماره 8 در جهان 3-0 در آخر هفته گذشته نهایی از کونکاکاف مقدماتی مسابقات است.

دو تیم بازی کرده اند 60 بار در تمام مسابقات با آمریکا برگزاری 50-3-7 رکورد. کانادا آخرین پیروزی آمریکایی ها بود و در پیروزی 3-0 در سال 2001 پرتغال در جام حذفی بازی که در آن سینکلر به ثمر رساند یک هدف است. کانادا شده است 0-29-6 پس اما به دو تا از شش جلسات.

“من تنها بازمانده از تیم ما است که [آخر] دهکدهای مورد ضرب و شتم آنها گفت:” سینکلر. “آنها در حال شماره یک تیم در جهان برای یک دلیل. که می شود گفت آنها نمی رسد.”

سوئد ناراحت آمریکا در یک چهارم نهایی بازی های المپیک 2016 ارسال آمریکایی خانه دست خالی.

“به آنها را ضرب و شتم شما باید به بهترین مطلق خود را برای 90 دقیقه گفت:” سینکلر. “در کونکاکاف نهایی, ما بهترین های ما برای حدود 60 دقیقه است. سپس برخی از اشتباهات فردی و شما 3-0. این که چگونه سریع آن را می تواند رخ دهد.

“فقط عمق آنها بازیکنان آنها مجبور به ترک خود rooster احتمالا می تواند شروع در بسیاری دیگر از تیم ملی است. ما فقط باید در بهترین ما در این تابستان به قادر به گرفتن آنها را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>