بیش از 1,100 بازان امضا برای کانادا Birkebeiner (Berkie) اسکی جشنواره خوشحال هستند این رویداد است دوباره پس از سرمای شدید مجبور رویداد به لغو در سال 2019.

شرکت کنندگان از سراسر کانادا و حتی ایالات متحده برای شرکت در رویدادهای مختلف مانند 55 کیلومتر 31-کیلومتر 13-کیلومتر دو کیلومتر و چهار کیلومتر نژادها.

ادامه مطلب: کانادا Birkebeiner اسکی جشنواره مجبور به لغو 2019 رویداد با توجه به سرمای شدید

با توجه به اسکی بازان, شرایط امسال عالی بودند.

“همه بسیار antsy. در سال گذشته لغو شد و آن را کاملا ویران کننده برای همه و نه فقط سازمان اما اسکی بازان و ما باید 500 داوطلب” کانادا Birkebeiner جامعه رئیس جمهور جیم سیاه گفت.

“این بسیار ناامید کننده است.”

این جشنواره تنها تا به حال شش لغو پس از آن آغاز شده در سال 1985 با توجه به سیاه و سفید — چهار دلیل وجود دارد کافی نیست و دو دلیل دماهای بسیار سرد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“بنابراین این 30 سال ما در واقع در حال اجرا آن را” سیاه گفت. “ما فقط خیلی خوشحال ما قادر به انجام آن در این سال است.”

“بودن خارج و هوای تازه و آن را فقط یک روز زیبا” اسکی باز رابرت Hornbrooke گفت. “آنها آهنگ شگفت انگیز بود و این فقط یک مقدار زیادی از سرگرم کننده است.”

پرینت این

Hornbrooke شده است از آمدن به Birkie برای 23 سال گذشته.

“من 55-کیلومتر 17 بار و من انجام شده است 31-کیلومتر پس از من کمی بزرگتر است.”

صورت تساوی در شرکت کنندگان جدید در هر سال است. گرگ Kilroy از Vernon, B. C., به پایان رسید برای اولین بار در 55 کیلومتر Birkie Lite نژاد این سال است.

“من شتافت آمریکا Birkie بنابراین من فکر کردم من می خواهم مسابقه کانادا یکی بیش از حد” Kilroy گفت. “خوب بود [اما] آن سخت بود.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de