تل آویو—پس از چند سال و حدس و گمان های زیادی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را “معامله قرن” برای اسرائیل و فلسطین صلح رونمایی شد روز سه شنبه در کاخ سفید است.

با وجود این نام مورد آن است نه مقابله به پایان جهان طولانی ترین در حال اجرا درگیری و نه آن را به دستیابی به صلح بین اسرائیلی ها و فلسطینی ها است. بیشتر به احتمال زیاد سناریو این است که این دقیقا مخالف افزایش تنش ها در سرزمین مقدس منجر به ممکن است خشونت آمیز فلسطینی مقابله با واکنش است.

ایستاده در کنار یک بشاش و کف زدن بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل تهمت گذاشته گسترده سکته مغزی از یک برنامه است که می بینید اسرائیل حفظ تمام شهرک های یهودی نشین در کرانه غربی و کنترل بیش از همه از بیت المقدس و مقدس.

آینده فلسطینی شامل خواهد بود که حدود 70 درصد از خاک کرانه اما با برخی از آن 15 شهرک-تقدیر-قلمرویی که تشریح این ایالت از شمال به جنوب (در نقشه منتشر شده توسط تیم ایالات متحده لیستی از 15 سایت بود به نام “همه را شامل”). یک فلسطینی سرمایه خواهد بود قرار داده شده در “شرق بیت المقدس” در روستاها فراتر از امنیتی اسرائیل مانع; به عنوان تهمت قرار داده و آن را “اورشلیم باقی خواهد ماند و اسرائیل میخواهد سرمایه است.”

شرایط را برای تشکیل کشور فلسطین تقریبا به عنوان طولانی به عنوان به سلامتی از حزبی جمعیت مستقر در کاخ سفید ، فلسطینی ها را به رسمیت شناختن اسرائیل به عنوان یک دولت یهودی از جمله در آن گسترش یافته و مرزها و اسلامگرای حماس که کنترل نوار غزه را به خلع سلاح و غزه retaken در میان بسیاری از مقررات دیگر. با همین دلیل خوب نتانیاهو آن را به نام یک “روز تاریخی” و افزود که “معامله قرن” است که این فرصت را از قرن.”

رهبری فلسطینی ها روشن ساخته است از سال گذشته و به طور فزاینده ای در روزهای اخیر که ایالات متحده طرح “dead on arrival.” صائب صائب عریقات رئیس سازمان آزادی بخش فلسطین گفت: در اوایل امروز به سی ان ان قبل از طرح آزادی است که آن را “معامله قرن اما تقلب قرن.” یک مقام ارشد فلسطینی رسمی نزدیک به محمود عباس گفت: روزانه وحش که تهمت بود “رئیس جمهور آمریکا که به راه انداخته بیشتر اسرائیل پروژه کشته و چشم انداز یک راه حل موجودیت دو کشور.”

این واقعیت است که روند صلح خاورمیانه در حال حاضر به نظر می رسد تنها بین آمریکایی ها و اسرائیلی ها—نتانیاهو اصلی رقیب سیاسی Benny Gantz ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن دیروز—به نظر نمی رسد که fazed دولت ایالات متحده.

“ایالات متحده طرح نشان می دهد تقریبا هیچ توجهی به آنچه که فلسطینی ها فکر می کنم,” خلیل Shikaki برجسته فلسطینی ناظر انتخابات مشورت با مغلوب ساختن پیشی جستن آرامش تیم گفت: روزانه وحش. “آن را جدا از واقعیت… شما نمی توانید کاهش کل موضوع به شغل است.”

سفیر ایالات متحده در اسرائیل دیوید فریدمن به خبرنگاران گفت: پس از طرح آزادی امروز در یک جا از faux سخاوتمندانه که “مهم نیست که چه فلسطینی ها می گویند ما را حفظ خواهد کرد گزینه [از تشکیل کشور فلسطین] باز برای چهار سال است.” فریدمن در ادامه برای اضافه کردن که مناطق غرب بانک اختصاص داده شده برای یک دولت فلسطینی باقی خواهد ماند منجمد در طول این زمان”مهم امتیاز توسط اسرائیل,” او گفت:—اما که در بازگشت به ایالات متحده آمریکا به رسمیت شناختن اسرائیل برای الحاق مناطق آن را دریافت خواهید کرد از جمله تمام شهرک و استراتژیک دره اردن. “اسرائیل نمی خواهد که به صبر در همه” فریدمن افزود: “این تاخیر تنها وابسته به شرایط داخلی اسرائیل فرآیندهای.”

برای نتانیاهو در سخنرانی خود گفت که او آغاز خواهد شد فقط به این روند به احتمال زیاد به محض این که یکشنبه آینده است که در آن همه چیز ممکن است گرما هر دو به لحاظ سیاسی (در اسرائیل) و در زمین (در کرانه باختری).

پس از شکست به پیروزی در انتخابات مجدد دو بار در سال گذشته با نتانیاهو به رهبری به یک سوم تکرار انتخابات در اوایل ماه مارس. در طول این زمان او باقی مانده است نخست وزیر البته در راس یک انتقال دولت است. اسرائیل یک دولت می تواند ضمیمه خاک از طریق یک روش ساده تصمیم دولت; انتقال دولت از سوی دیگر به احتمال زیاد در برابر اجرا شدید محدودیت های قانونی از کشور و دادستان کل و دیوان عالی کشور به گفته دکتر امیر Fuchs, یک کارشناس حقوقی در اسرائیل دموکراسی موسسه غیر حزبی فکر می کنم تانک.

“مشکل این است که انتقال دولت—شما می توانید هر گونه افراطی تصمیم گیری قطعا کسانی که زمان حساس,” او گفت: روزانه وحش. “دادستان کل نمی خواهد آن را دفاع از خود در مواجهه با چالش های قانونی به دیوان عالی کشور است.”

در سمت تلنگر, اما نتانیاهو می تواند آن را به یک رای در کنست ، “است که می تواند کار” Fuchs مجاز است. در آن صورت او را Benny Gantz آبی و سفید را به یک آزمون بزرگ در گرما از انتخابات.

Gantz روشن ساخته و دوباره پنج شنبه شب که او تمایل به صبر کردن تا زمانی که پس از انتخابات بیان کرد که “به منظور برای اجرای [طرح] ممکن است اسرائیل باید حرکت رو به جلو به سمت قوی و پایدار دولت به رهبری یک فرد است که می تواند به طور مستقیم پری از زمان و انرژی خود را” به در حال اجرا از دولت است.

اورشلیم برای فروش نیست و همه حقوق ما نه برای فروش.

محمود عباس رئیس

این اشاره به نتانیاهو مشکلات قانونی عمیقتر بیشتر در اوایل امروز پس از برتر کشیده درخواست خود را برای مصونیت پارلمانی. دادستان کل پس از آن در زمینه اتهامات در دادگاه در برابر نتانیاهو برای رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد رسما او را متهم جنایی.

نتانیاهو ممکن است که در شکل یک کنست رای در برابر الحاق خواهد شد آسیب Gantz electorally در میان نرم جناح راست رای دهندگان آبی و سفید اقدام به تجاوز کردن. اگر ماه مارس انتخابات بازده یکی دیگر از بن بست بین رهبران دو کشور پس از آن ایالات متحده طرح می تواند پایه—با این حال بعید است—برای مشارکت سیاسی احتمالا اجازه می دهد نتانیاهو برای زنده ماندن از لحاظ سیاسی. “صلح فراتر از سیاست” مغلوب ساختن پیشی جستن tellingly گفت: در سخنرانی خود پس از مشاهده است که سیاست اسرائیل تولید کرده است که “طولانی ترین انتخابات در حال اجرا تمام وقت.”

اسرائیل سیاست کنار تاثیر واقعی از مغلوب ساختن پیشی جستن gambit به احتمال زیاد احساس می شود در داخل فلسطین سیاست است. رئیس جمهور عباس به نام امشب یک جلسه اضطراری از کل رهبری فلسطینی ها در رام الله خودگردان فلسطینی عملا سرمایه در بانک غرب. در یک گام بی سابقه او نیز دعوت نمایندگان سیاسی خود را از دشمنان قسم خورده در حماس و جهاد اسلامی (و این پس از تماس با حماس سیاسی رئیس اسماعیل هانیه).

با توجه به گزارش های رسیده از این نوشتن عباس به شدت رد کرد که ایالات متحده طرح گفت: “اورشلیم برای فروش نیست و همه حقوق ما برای فروش نیست…و [ایالات متحده] توطئه مقابله خواهد شد.”

بیشتر ominously عباس قول داد به تغییر نقش کارکردی فلسطینی—تاسیس در سال 1993 پس از نزاع اسرائیلی-فلسطینی اسلو—و او بلافاصله شروع به اجرای گذشته تصمیمات گرفته شده توسط کلید فلسطینی نهادهای سیاسی ظاهرا از جمله تعلیق حیاتی اسرائیلی-فلسطینی هماهنگی امنیتی.

عباس برای مطمئن شود, ساخته شده است این تهدیدات قبل از—و در عین حال موقعیت خود را در حال حاضر حاد تر. الحاق کرانه باختری توسط اسرائیل را در شرایط واقعی در زمین بود یک پارادایم شیفت بعد از بیش از دو دهه از تلاش های صلح (به عنوان برگ برنده دولت در نظر گرفته شده). عباس 84 یابد خود را نسبتا جدا شده در سطح بین المللی; سفرای, بحرین, عمان و امارات متحده عربی و حتی با حضور تهمت-نتانیاهو تشویق متحرک در کاخ سفید است.

معلوم نیست اگر یک جلسه از وزرای خارجه برای این شنبه در قاهره که عباس را در حضور, مورد نظر را تولید فلسطینی پاسخ. دولت مصر امشب بنا به گزارش خواست هر دو طرف اسرائیلی و فلسطینی را به “مطالعه” طرح آمریکا.

“ما انتظار داریم همه به ایستادن برای خود چشم انداز و قطعنامه” ارشد فلسطینی رسمی گفت: روزانه وحش اشاره به کشورهای عربی و جامعه بین المللی حمایت خوبی تثبیت پارامترهای یک راه حل دو کشور.

بدتر هنوز, برای سال و نیم گذشته اسرائیل شده است به طور غیر مستقیم مذاکره با حماس در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده گروه تروریستی—بیش از دراز مدت توافق آتش بس در غزه در تلاش برای متوقف کردن پی در پی شلیک راکتی و مرز درگیری.

“ما تروریست نیست مردم … ما متعهد به مبارزه با ترور” عباس گفت: امشب. “اما جهان باید درک کند که این مردم سزاوار یک زندگی است.”

اصلی خود را مراجعه به اسرائیل در ایالات متحده و جهان درک است که به احتمال زیاد توسط بسیج تظاهرکنندگان را به خیابان های کرانه باختری است. به عنوان بخشی از آن با هماهنگی های امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطینی به نیروهای امنیتی اغلب این تظاهرات از coalescing و ریختن به حساس درز مناطق—بزرگراه بازرسی شهرک—بین فلسطین و اسرائیل در کنترل است.

گزارش های تایید نشده از روزهای اخیر نشان می دهد عباس ممکن است انتخاب کنید برای رفتن در این مسیر البته با نیروهای امنیتی هنوز هم توقف (به عنوان آنها را در گذشته) مسلح شدند. شدید تر گزینه خواهد بود اگر عباس بسیج مردمی شبه نظامی از جنبش فتح جنبش Tanzim طولانی خفته پس از انتفاضه دوم (2000-2005). به عنوان یک اسرائیلی مقام امنیتی گفت: روزانه وحش در سال گذشته اگر Tanzim شد تا کنون بسیج دوباره پس از آن اسرائیل “را در پیدا کردن خود را در یک روز جدید است.”

ارتش اسرائیل در اوایل امروز مستقر اضافی پیاده نظام تیپ به دره اردن با تقویت در حالت آماده باش قرار, در صورت نیاز, در کرانه باختری است. حماس در غزه به احتمال زیاد خواهد شد همچنین تلاش برای تشدید در یک همبستگی و به شرم عباس اگر او در نهایت پشت پایین.

نتانیاهو در اظهارات خود امروز گفت که او به “مذاکره با فلسطینی ها بر اساس [تهمت] طرح صلح.” با اسرائیل دریافت تقریبا تمام آنچه در آن همیشه می تواند می خواهید به صورت (و در واقع بیشتر) در یک قرارداد صلح که مشخص نیست پس از امروز چه خواهد بود سمت چپ به مذاکره—به جز احتمالا پایان به یکی دیگر از چرخه اسرائیلی-فلسطینی خشونت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im