عقب چهارشنبه: کانادا می رود برای طلا در زنان بسکتبال با ویلچر جوانان

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

عقب جمعه را به عقب لحظات بزرگ برای کانادا در المپیک و پارالمپیک ورزشکاران است. در این هفته نسخه زنده لحظه کانادا زنان بسکتبال با ویلچر تیم در زمان در آلمان برای طلا در سال 2014 قهرمانی جهان در تورنتو است.

میزبان کانادایی شد و انتظار می رود به رقابت برای کسب مدال در 2014 زنان با ویلچر قهرمانی جهان وجود دارد شکی در آن نیست. این تیم تا به حال با هم کوک شش متوالی تریبون اتمام, اما آنها تا به حال نشده است قهرمان جهان از سال 2006.

کانادا با شکست انگلیس در مرحله یک چهارم نهایی قبل از اعزام قبلا شکست نخورده هلند در نیمه راه خود را به نهایی.

در ضمن آلمان حاکم پارالمپیک مدال طلای وارد مسابقات سنگین مورد علاقه و cruised از طریق round-robin با 5-0 رکورد. آنها ضرب و شتم فرانسه در مرحله یک چهارم نهایی قبل از شکست آمریکا در این نیمه به پایان رسید.

بطور منظم احساس اکشن از دراماتیک نهایی بین کانادا و آلمان با کلیک بر روی پلیر تصویری فوق روز چهارشنبه آغاز و در 9 a. m. ET.

در حالی که شما تماشای آن مسابقه به ما بپیوندید در CBC Sports Instagram کانال در روز شنبه در ساعت 9:30 p. m. و برای یک Instagram پخش زنده با کانادا ستاره سیندی Ouellet و CBC Sports میزبان اندی Jen.

سازمان دیده بان | به قلب با سیندی Ouellet:

کانادا Paralympian مدل لباس Ouellet سهام احساسات از قلب او از جمله تعداد کمی از چیزهایی که او سپاسگزار است. 1:00

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>