عقب چهارشنبه: کانادا vs. U. S برای المپیک هاکی زنان طلا

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

عقب جمعه را به عقب لحظات بزرگ برای کانادا در المپیک و پارالمپیک ورزشکاران است. در این هفته این برنامه زنده لحظه ای دلار کانادا در هاکی زنان تیم مواجه حریفان بکشند برای طلا در, هیجان انگیز در سوچی 2014.

2014, المپیک زنان هاکی طلا-بازی مدال رقابت شد توسط همان دو کشور که در حال مبارزه برای کسب مدال طلا در چهار در پنج بازی گذشته.

که نمی تواند به دور از درام در بازی در بولشوی یخ گنبد در سوچی, که برخی از آنها به نام هیجان انگیز ترین زنان بازی هاکی در المپیک تاریخچه.

این کانادایی ها اسیر بود هر طلا (Salt Lake City, تورین, ونکوور) پس از از دست دادن افتتاحیه مسابقات به آمریکا در ناگانو بازی در سال 1998 است.

گسترش که رگه هایی از سه مدال طلا را به چهار بود خیلی در شک در روسیه در ماه فوریه سال 2014. آن را تنها با توجه به کانادا تیم تمایل به بالا و کمی کمک از یک هدف پست – که آنها دوباره قادر به ایستادن بر بالای سکو.

بطور منظم احساس هیجان از این بازی توسط کلیک کردن بر روی پلیر تصویری فوق.

سازمان دیده بان | چگونه یک پست هدف تغییر همه چیز را در سوچی:

اعضای کانادا هاکی زنان تیم بازشماری چگونه دو اینچ از جراحی منتقل حرکت و کمک کرد تا این تیم برنده مدال طلای المپیک در سوچی. 2:40

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>