عقب چهارشنبه: کانادا اسکی اوج در هوا بزرگ است اولین المپیک

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

عقب جمعه را به عقب لحظات بزرگ برای کانادا در المپیک و پارالمپیک ورزشکاران است. در این هفته نسخه بطور منظم احساس اکشن از اولین مردان المپیک هوا بزرگ اسنوبرد مسابقات در Pyeongchang 2018.

مقدمه ای از هوا به المپیک برنامه شد خبر خوب برای کانادا شانس مدال در Pyeongchang بازی در سال 2018 به عنوان دو نفر از مردان رویداد مورد علاقه های شما اتفاق افتاده است به کانادا.

علامت McMorris بود گذشته کلی جام جهانی قهرمان بزرگ هوا بود و شش زمستان X بازی مدال در این رشته در حالی که حداکثر طوطی تا به حال برنده سه مستقیم X بازی عناوین در آسپن.

اما آن Sebastien Toutant کهنه کانادا سه نفر در فینال که با افزایش از رقابت به ادعای تاریخی طلا و کانادا 500 مدال در تاریخ المپیک.

بطور منظم احساس اکشن از دراماتیک نهایی آغاز روز چهارشنبه در 9 a. m. ET.

به ما بپیوندید در CBC المپیک Instagram کانال روز چهارشنبه در 9 p. m. و برای یک Instagram پخش زنده با سباستین Toutant و CBC Sports میزبان اندی Jen.

سازمان دیده بان | Seb Toutant برنده 1st المپیک هوا بزرگ رقابت:

کانادا افزایش یافت و به ارتفاعات جدید و پیروزی قرار می دهد نام خود را در کتاب رکورد کانادا و 500 مدال های المپیک. 0:43

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>