عقب چهارشنبه: کانادا زنان راگبی 7s تیم کتاب بلیط خود را به توکیو

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

عقب جمعه را به عقب لحظات بزرگ برای کانادا در المپیک و پارالمپیک ورزشکاران است. در این هفته نسخه زنده لحظه کانادا زنان rugby sevens تیم رزرو نقطه خود را در توکیو بازی.

در ماه ژوئن 2019 در کانادا زنان rugby sevens تیم ملی از دست رفته خود را شانس اول برای کسب راه خود را به توکیو.

در حالی که آنها انجام نمی توانستم که شاهکار در خاک خانه در Langford, B. C., رویداد, تیم – سرب توسط کاپیتان Ghislaine Landry – بسته کردن ناامیدی شد و به دنبال گرفتن کار انجام می شود بعد که ماه در بیاریتز, فرانسه.

در روز شنبه 15 ژوئن 2019 در کانادایی فقط تا به حال یکی از آخرین مانع برای روشن شدن. پیروزی بر تیم ایرلند در جهان Sevens Series توقف در بیاریتز و کانادایی در نهایت پانچ بلیط های خود را به توکیو.

بطور منظم احساس که هیجان مسابقه در روز جمعه آغاز و در ساعت 9 صبح و همکاران.

سازمان دیده بان | Ghislaine Landry هیجان زده در مورد تعداد دختران در حال حاضر علاقه مند در راگبی:

کانادا بازیکن راگبی است که انگیزه این واقعیت است که بیش از نیمی از افراد جوان نشان دادن خود راگبی اردوگاه در حال حاضر دختران جوان است. او ویژگی های این رشد برای افزایش دید از ورزشکاران زن است. 0:58

به ما بپیوندید پیش از آن مسابقه در CBC المپیک Instagram کانال روز چهارشنبه از ساعت 8:30 p. m. و برای یک Instagram پخش زنده با Ghislaine Landry و CBC Sports میزبان اندی Jen.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>