عقب چهارشنبه: کانادا سافتبال زنان تیم راب راه خود را به توکیو

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

عقب جمعه را به عقب لحظات بزرگ برای کانادا در المپیک و پارالمپیک ورزشکاران است. در این هفته نسخه زنده لحظه کانادا سافتبال زنان تیم رزرو نقطه خود را در توکیو بازی.

آخرین بار کانادا سافتبال زنان تیم به رقابت در بازی های المپیک, آنها کاهش یافت agonizingly کوتاه در برنز مدال بازی در سال 2008 بازی در پکن.

یازده سال بعد یک چند از جانبازان که از تیم تا به حال دیگر فرصتی برای بازگشت به بازی های المپیک است. یک پیروزی در سافتبال بانوان آمریکا, مقدماتی جام جهانی مقابل برزیل را به این گروه خاص از کانادا یکی از آخرین شات در المپیک مدال به عنوان ورزش نمی خواهد در برنامه دوباره حداقل تا 2028.

با که در ذهن کهنه پارچ دانیل Lawrie در زمان تپه با گیر Kaleigh خرپا پشت صفحه. عملکرد که باتری خواهد برچسبها بزرگ که در همه بازی مهم در سپتامبر. 1, 2019 در ساری, B. C.

بطور منظم احساس که هیجان بازی توسط کلیک کردن بر روی پلیر تصویری فوق.

سازمان دیده بان | Kaleigh خرپا می فرستد و تیم او به بازی های المپیک:

خرپا clubbed یک خانه اجرا در 5 دور به کانادا 7-0 رحمت قاعده پیروزی بر برزیل و یک محل در سال 2020 توکیو بازی های المپیک است. 1:35

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>