عقب چهار شنبه: ورزش اسکیت بورد سواری بر روی عرشه برای بازی های المپیک

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

مورد علاقه من نظر از دختران است. شما خواهد شد شگفت زده چگونه بسیاری از بار در هفته آنها خواهد آمد تا به من و می گویند چیزی شبیه “وای شما خیلی سرد است. من آرزو می کنم من می توانم اسکیت بیش از حد.” اما زمانی که من بپرسید اگر آنها می خواهند به سعی کنید آنها می گویند “اوه نه من بیش از حد خجالتی” و یا “من سعی کردم skateboarding یک بار و من سقوط کرد. این قطعا نه برای من.”

در نهایت پس از شنیدن که یکی بیش از حد بسیاری از بار من شروع به سازماندهی ماهانه “دختران تنها” چاپ صفحه حوادث و تازه کار کلاس در مونترال برای کمک به دختران بیش از این ایده که آنها نمی توانند اسکیت و یا که آن را بیش از حد ترسناک است. هدف من این است که به آنها نشان می دهد که آنها می تواند جسمی اسکیت بورد و همچنین که آنها می توانند خود را شکستن موانع ذهنی خود را در مورد آنچه که می توانید و نمی تواند انجام دهد.

با وجود آن باغی تصویر, مردم نیاز به دانستن است که اسکیت سواری بسیار فراگیر و خرده فرهنگ است. شما لازم نیست که به خود آگاهانه در مورد آنچه دیگران فکر می کنم. اگر شما سعی می کنید و می خواهید به یادگیری اسکیت باز — دختران و پسران — همیشه احترام است. این آسان نیست اما هیچ چیز با ارزش تا کنون است.

در توکیو 2020 چاپ صفحه جدید خواهد بود, ورزش در المپیک برنامه. نه هر کس موافق است که این خوب خواهد بود برای اسکیت بورد سواری. برای بسیاری از اسکیت بازان آن است که یک ورزش نیست, آن را یک هنر و یک شیوه زندگی است. آنها احساس می کنید باید آن را نمی شود کاهش می یابد به یک عملکرد است که قضاوت بر معیارهای عینی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>