غنی سفید مربیان فوتبال خواهان بازگشت اما پرداخت نشده, سیاه, بازیکنان هستند بیشتر در معرض خطر

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

این ستون توسط مورگان کمپبل می نویسد که به نظر برای CBC Sports. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد CBC نظر بخشلطفا از پرسش و پاسخ.

بدن حاکم در حال اجرا کالج و دانشگاه ورزش در کانادا تصمیم گرفت در ماه ژوئن به انصراف از سقوط ورزش برای این سال تحصیلی و حرکت ساخته شده حس.

بدون یک واکسن برای COVID-19 و با مدارس مردد حتی میزبان کلاس های حضوری این سپتامبر آن را دشوار برای توجیه ورزشی تیم اول دانشگاه یا دانشکده. درخواست از دانش آموزان برای به اشتراک گذاشتن فضاهای زندگی وزن اتاق و بطری های آب در طول یک بیماری همه گیر است که شجاعانه آنها را به گسترش این ویروس مرگبار است.

در هفته گذشته لیگ آیوی — که شامل دانشگاه هاروارد و پرینستون و ییل — شد آخرین مستقر در ایالات متحده مدار را تعطیل سقوط, ورزش, یک تصمیم گیری است که به نظر می رسد منطقی تر به عنوان مورد تعداد صعود. توسط دوشنبه بعد از ظهر در ایالات متحده تا به حال ثبت نام بیش از 3.3 میلیون نفر و 135,000 مرگ و میر. آن را یک پرینستون گراد به کشف کردن که این ویروس نمی مراقبت در مورد یک برنامه زمانبندی فوتبال.

اما قدرت-5 کنفرانس ها و نام تجاری-نام برنامه هایی که نوشتن آنها اقدام به عنوان اگر همه گیر فروکش خواهد کرد در زمان kickoff. ده بزرگ و Pac 12 را حذف مسابقات در برابر مخالفان غیر کنفرانساما جنوب شرقی و سواحل اقیانوس اطلس در کنفرانس نشده اعلام کرد قصد دارد برای تنظیم سقوط ورزش های برنامه نویسی.

این سناریو باعث می شود خود به نوعی حس با توجه به میلیاردها دلار در معرض خطر و نژادی و نابرابری در هر بازی فوتبال کالج فصل است. بازیکنان از لحاظ فنی آماتور, اما, دانشکده فوتبال, مربیان سر همه پرداخت می شود. زیادی است. Dabo Swinney از Clemson Tigers ساخته شده $9.3 میلیون ما در فصل گذشته. که حقوق و دستمزد مانند بسیاری از عمده کالج فوتبال درخواست تجدید نظر به شدت به سیاه و استعداد. با توجه به NCAA تنوع پایگاه داده,مردم سیاه و سفید تشکیل شده 49 درصد از بخش 1 فوتبال بازیکن فصل گذشته اما فقط 14 درصد از مربیان سر.

بنابراین اگر شما به اشتباه در مورد اینکه چرا عمدتا سفید گروهی از مربیان و مدیران را تشویق تا حد زیادی سیاه گروهی از ورزشکاران برای از سرگیری عمل حتی به عنوان COVID-19 مورد افزایش در ایالات فلوریدا و کارولینای جنوبی به یاد داشته باشید که غنی تصمیم گیران فرض کنیم کمی از خطر است. پول انگیزه فشار به نجات فوتبال کالج فصل پاییز امسال اما مسابقه زیربنای همه آن را.

زمانی که کالج های انتاریو انجمن ورزشی خود را اعلام کرد سقوط ورزش shutdown در ماه ژوئن رئیس جمهور ناتان McFadden ساخته شده اولویت های ساده.

“این دشوار است اما لازم است تصمیم به حفاظت از سلامت و رفاه همه ما دانشجو-ورزشکاران گفت: در انتشار اخبار.

کنتراست McFadden واکنش با Oklahoma State football مربی مایک Gundy پاسخ وقتی پرسیده شد که در ماه آوریل در مورد بازی این پاییز.

“آنها 18, 19, 20, 21 و 22 سال سن و آنها سالم هستند و آنها توانایی مبارزه با ویروس خاموش” Gundy گفت: ورزش نشان داده شده است. “ما جدا کردن آنها و ما همچنان از آنجا که ما نیاز به اجرای برخی از پول از طریق ایالت اوکلاهما.”

Oklahoma State مربی مایک Gundy را رد کرد و نگرانی خود را در مورد بازیکنان پیمانکاری COVID-19 اگر یک پاییز فصل فوتبال اتفاق شد گفت: این مهم به “اجرای برخی از پول از طریق ایالت اوکلاهما.” (آسوشیتد پرس)

Gundy که ساخته شده $5.13 میلیون فصل گذشته یکی از یک لیست طولانی از مردم که درآمد به احتمال زیاد بستگی به بازی فوتبال کالج در یک برنامه شبیه به حالت عادی. بازیکنان دریافت نمی کنید اما همه از شبکه های تلویزیونی به ورزشگاه امتیازات کارگران یک خطر مالی در اقدام.

اما Gundy ساخته شده بیانیه ای که قبل از COVID-19 موارد انباشت اشیاء بدست آمده در عمده کالج فوتبال برنامه. ماه گذشته 23 Clemson بازیکنان آزمایش مثبت بود 37 اعضای کارولینای شمالی ورزشی, گروه هفته گذشته است. در اواخر ماه ژوئن بیش از 30 ایالت لوئیزیانا بازیکنان بودند قرنطینه پس از COVID-19 شیوع.

Gundy نیز به آن مصاحبه قبل از کشتن جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسر پلیس, Derek چوین. 46 سال از درگذشت نفس نفس نفس به عنوان چوین زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. فلوید مرگ شد زمین لرزه رویداد اجتماعی, تنظیم کردن تظاهرات در سراسر جهان و باعث صنایع از ورزش حرفه ای به رسانه های خبری به بررسی چگونگی نژاد پرستی شکل راه آنها انجام کسب و کار.

پس لرزه حتی لرزاند بزرگ فوتبال کالج است.

در اواسط ماه ژوئن Gundy عکس پوشیدن یک تی شرت تحمل لوگو یکی, امریکا, اخبار راست پخش از شبکه بهترین و شناخته شده برای نرم افزار-دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه نویسی و برای ترویج بی پایه و اساس تئوری های توطئه مانند یک ادعا رمان coronavirus ایجاد شده در یک آزمایشگاه — به عنوان حقیقت.

قبل از جورج فلوید Gundy ممکن است رفته اند بلامنازع برای ترویج یک شبکه یک, اخبار, متخصص ممکن است خیرخواهی توصیف به عنوان dabbling در Trumpist تبلیغات. اما پس از جورج فلوید با حتی واشنگتن تیم NFL ارسال در رسانه های اجتماعی در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند که در موضوع OAN تی شرت نمی تواند دوری کردن از موشکافی و Gundy نمی تواند گول زدن عواقب.

“من نمی خواهد پایه برای این” توییتی ستاره در حال اجرا به عقب و شروود پارک علتا. بومی Chuba هوبارد. “این کاملا غیر حساس به همه چیز در رفتن در جامعه است. من نمی خواهد انجام هر کاری با Oklahoma State تا همه چیز تغییر کند.”

که صدای جیر جیر باعث یک سری از رسانه های اجتماعی پست های سابق ایالتی اوکلاهما بازیکنان ادعا Gundy عادت ساخته شده نژادپرستانه نظرات و ضبط تعهد توسط Gundy برای انجام بهتر توسط خود بازیکنان حتی به عنوان یک مدرسه تحقیقات پاک او را از رفتار نژادپرستانه.

هوبارد به چالش کشیده مربی خود در چرا که در این نقطه در تاریخ او احساس او می تواند بود. او آمار — او led NCAA بخش 1 با 2,094 فتح کرد گرفته شد عجله متری و 21 touchdowns در سال 2019 مشخص شده او را به عنوان ایالتی اوکلاهما برترین بازیکن و یکی از بهترین و مجهز به برنده شدن در یک مبارزه قدرت با Gundy. و ناگهانی از فعالیت در میان سیاه NCAA ورزشکاران این بهار لنت او در حرکت است.

در دانشگاه ایالتی فلوریدا, بازیکنان, تهدید به تحریم پس از سر مربی مایک Norvell به دروغ ادعا می کردیم یک در یک با تمام بازیکنان تیم در مورد نژادی فرضی است که به دنبال فلوید مرگ است. بازیکنان فوتبال در دانشگاه تگزاس متعهد به متوقف کردن کمک به جذب مگر اینکه مدرسه متوقف شد “چشم تگزاس” یک قرن 19 آهنگ با نژادپرستانه شعر در UT رویدادهای ورزشی. و در کلمسون فعلی و سابق فوتبال بازیکنان پیوست یک جنبش برای حذف نام برده صاحب John C. Calhoun از دانشگاه افتخارات دانشگاه است.

ما را دیده اند تحریم بیش از COVID-19 اما ما نمی تواند سرزنش بازیکنان برای به دنبال انتخاب کردن با توجه به همه گیر را نامتناسب اثر در جوامع از رنگ. با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری آفریقایی-آمریکایی ها در بیمارستان بستری هستند و با COVID-19 در چهار بار رای از مردم سفید.

اگر در فوتبال برنامه های ارائه شده هیچ رشته متصل COVID-19 تست و مراقبت های بهداشتی برای دانش آموزان از یک گروه پر خطر ما می تواند احساس بهتری در مورد احضار سیاه دانشجو-ورزشکاران بازگشت به دانشگاه. اما Gundy گذاشته برنامه بازی برگشت در ماه آوریل است. آن را در مورد پول سیاه ورزشکاران از طبقه کارگر زمینه تولید نقدی به یارانه غیر, درآمد, ورزشی برای سرمایه گذاری در ساختمان بزرگتر فوتبال, برنامه و به صندوق هفت شکل سر مربی حقوق.

آن را سخت به اندازه کافی در خنثی زمان انتظار پرداخت نشده کار از ورزشکاران به قدرت کل ورزش کالج اقتصاد است. اما در طول یک بیماری همه گیر آن را بی رحمانه به انتظار آنها را به خطر زندگی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>