ریچارد Grenell برنده اوایل پشتیبانی از دو کلید از اعضای رهبری عربستان به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کنید به عنوان سرپرست و مدیر اطلاعات ملی. اما معلوم نیست اگر بیشتر خواهان — به خصوص در کمیته اطلاعات مجلس سنا — راحت هستند با این انتخاب رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت جمعه به جای یوسف مگوایر در پست در حال حاضر موجب واکنش شدید از حزب دموکرات و دیگر منتقدان که می گویند شدید تهمت متحد و سفیر آلمان نیست برای این کار واجد شرایط. تا کنون اما جمهوری خواهان که هفته هاست به نظر نمی رسد نگران است.

“اگر شما سفیر برای برخی از زمان در یک کشور مثل آلمان شما باید مقدار زیادی از قرار گرفتن در معرض اینتل فعالیت های روزانه و جلسات و چیزهای دیگر و او بسیار هوشمند قادر به مرد” سناتور. Roy Blunt (R-Mo.), یک عضو کمیته اطلاعات مجلس سنا و اوباما رهبری گفت: در یک مصاحبه کوتاه پنج شنبه.

بی پرده نظرات در Grenell بودند اول از هر جمهوری خواه در هوش پنل که نظارت بر جامعه اطلاعاتی. اطلاعات مجلس سنا رئیس ریچارد با مته سوراخ کردن (R-N. C.) است نه اظهار نظر در Grenell. دیگر اعضای کمیته مانند بهداشت ، بن Sasse (R-Neb.) کاهش یافته است به نظر.

اگر مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام دائم نامزد به زودی Grenell نقش ممکن است به عنوان مهم و برخی از جمهوری خواهان ممکن است انتظار برای دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن بعدی حرکت می کند.

آمریکا به نظر می رسد بیشتر effusive در حمایت خود را از Grenell.

خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی ستایش انتخاب کنید, به tweeting, جمعه که او “دارای یک پیشینه ثابت از مبارزه برای کشور ما و در حال حاضر او خواهد شد کار هر روز را به مطمئن شوید که آمریکایی ها امن هستند.” تشکر. کریس استوارت (R-یوتا) یک هوش عضو کمیته نیز دیده می شود به عنوان یک پتانسیل رئیس اطلاعات نیز تحسین تصمیم به ضربه بزنید Grenell.

بلانت نیز به نظر می رسد برای منحرف کردن انتقاد که Grenell هرگز خدمت در یک آژانس اطلاعاتی ایالات متحده با این استدلال که مگوایر در زمان کار با شبیه سطوح از تجربه و تخصص. مگوایر تایید شد به عنوان مدیر مرکز ملی مبارزه با تروریسم در ماه دسامبر 2018 و ساخته شده اقدام آمریکا در ماه اوت سال 2019 پس از دن مانتو چپ دولت.

“او تا به حال فقط به سختی گرفته شده دیگر به شغل و او تا به حال هیچ مطلب خاص اینتل پس زمینه از Grenell می کند” بی پرده گفت.

نامگذاری یکی دیگر از سرپرست تهمت به دور زدن یک برنامه به طور بالقوه دشوار سنا تایید مبارزه است. دموکرات ها را پاره پاره انتخاب Grenell که شناخته شده است به عنوان یک لبه تهمت رسمی و آسیب پذیر نوروزی نشده اند ممکن است مشتاق به رای به نامزدی.

“اگر وجود دارد هر گونه شک که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارزش اطاعت بی چون و چرا بر امنیت مردم آمریکا این انتصاب حل و فصل این سوال گفت:” سناتور. Ron Wyden (D-سنگ.), هوش کمیته عضو است.

“متاسفانه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر قرار دادن منافع سیاسی خود جلوتر از امریکا منافع امنیت ملی با انتصاب یک سرپرست و مدیر اطلاعات ملی که تنها صلاحیت مطلق خود را به وفاداری به رئیس جمهور گفت: سخنران نانسی پلوسی.

Grenell تاکید کرد در توییتر شنبه که او در نقش بازیگری و گفت: تهمت به زودی اعلام نامزد به طور دائم مدیر اطلاعات ملی. مگوایر بود که توسط قانون مورد نیاز برای ترک خود اقدام ارسال توسط مارس 12.

کاخ سفید در حال حاضر با توجه به چند نام را به طور دائم انتخاب کنید و آن شخص می تواند اعلام کرد در روزهای آینده.

پیشرو نامزد سابق Rep. پیت Hoekstra (R-I.), با توجه به یک دولت رسمی.

Hoekstra سابق رئیس خانه هوش کمیته تایید شد توسط سنا در یک صدا رای در سال 2017 به پست فعلی خود را به عنوان سفیر آمریکا در هلند که در آن او موفق به کسب ستایش از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“او یک کنگره برای سال های بسیاری ، او در اینتل کمیته. او فقط یک پس زمینه خوب است” گفت: این مقام. “شاید او را دعوت بیشتر موشکافی این بار اما یکی فکر می کنم که مردم باید بیش از نگاه اعتبار و هر گونه مشکل بالقوه لکه های قبل از.”

رئیس جمهور نیز با توجه به Rep. داگ کالینز (R-Ga.), مغلوب ساختن پیشی جستن متحد که به تازگی اعلام کرد که گرجستان سنا پیشنهاد است و کناره گیری از پست خود به عنوان جمهوری خواه در کمیته قضایی مجلس, با توجه به کاخ سفید استخر گزارش اواخر پنج شنبه شب.

کاش پاتل سابق بالا کارمند برای تشکر. Devin Nunes (R-کالیفرنیا.) در خانه هوش کمیته نیز در حال حاضر مشاور ارشد برای Grenell با توجه به چند نفر آشنا با این موضوع.

پاتل سابق top شورای امنیت ملی رسمی که به کمک جمهوری خواهان بی اعتبار روسیه به عنوان پروب تپه کارمند.

در برلین مقامات جايزه در اخبار Grenell شغل جدید. سپس آنها متوجه او می خواهم هنوز هم باقی می ماند به عنوان سفیر.

“این افسرده گفت:” یک جانباز دیپلمات آلمانی که گفت Grenell را wrecking ball رویکرد آورده بود آلمانی-آمریکایی ارتباط با یک وقفه. پشت صحنه, Grenell تا به حال کمی مشکل دست واشنگتن را تحت تاثیر قرار, که آیا در مورد مسائل مانند ایران و یا در سیاست انرژی.

اما عشق دشوار است و در یک قیمت می آیند — هیچ کس حتی می خواهد دیده می شود با او. Grenell تاریخ از حمله به آلمان و شهرت او به عنوان یک قسم خورده تهمت حزبی باعث شد که بسیاری از سیاستمداران ارشد برای جلوگیری از جلسات عمومی با او بیش از نگرانی های این انجمن می تواند آسیب خود را ایستاده با ترکیبات.

دیگران می گویند Grenell به سادگی قادر نخواهد بود به انجام هر دو در یک بار.

“من فکر نمی کنم که واقع بینانه در همه” گفت: جان Koenig, که در خدمت به عنوان کاردار ایران آگهی موقت و معاون رئیس ماموریت در سفارت آمریکا در برلین از سال 2006 تا 2009. “در حال سفیر آلمان یک کار تمام وقت است. این واقعا بسیار خواستار است. بنابراین من واقعا نمی توانید ببینید که چگونه شما می توانید انجام دهید که کار دشوار و به همان اندازه و بیشتر از طاقت فرسا بودن اقدام DNI در همان زمان.”

یکی دیگر از فرماندهان آمریکایی ها آن را به نام “غیر ممکن است تعادل است.”

“نقش مدیر اطلاعات ملی است 24-7-365 کار است که کاملا مصرف و هنگامی که شما در حال نظارت بر 16 سازمان های دیگر و تلاش برای هماهنگ کردن تمام اطلاعات است که می آید در سراسر سیم خود را در هر روز به صورت 24 ساعت عملیات با شیفت و غیره و غیره” گفت: این مقام اضافه کرد که آن را “بسیار تکان دهنده” به یاد کسی که انتخاب شد با “هیچ وجه تجربه در هوش است.”

Grenell خواهد بود مستقر در واشنگتن در حالی که خدمت به عنوان سرپرست DNI هر دو نفر آشنا با وضعیت. او برنامه ریزی شده بود به ترک آلمان برای چند ماه با امید ورود بخش خصوصی یا به طور بالقوه حتی پیوستن به تهمت و مبارزه است. و با مگوایر مدت انقضای کاخ سفید نیست که کسی آماده است تا برای یک وقت ملاقات. اما آنها آگاه بودند Grenell تمایل به خانه می آیند در آینده نزدیک و با ارزش وفاداری خود را به رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به نام Grenell به عنوان سرپرست DNI می افزاید: به تعداد فزاینده ای از اقدام مقامات در دولت او. سناتور. جان Boozman (R-ارک.) گفت: “او “می خواهم به مردم در جایی که سنا را تایید کرد” و آن را “مناسب” برای رئیس جمهور برای معرفی جایگزینی دائمی.

بی پرده گفت: در مصاحبه ای که “کنگره دارای یک نقش” به دامپزشک نامزد شاگردانش تلاش دموکرات ها برای به تاخیر انداختن و تهمت میدارد و ایجاد یک محیط که در آن رئیس جمهور نمی قدر که نقش مهمی در راه است که او در غیر این صورت ممکن است.”

“من امیدوارم که ما می توانیم حرکت فراتر از این را در آینده, اما من درک می کنم که چرا رئیس جمهور در این لحظه ممکن است می خواهم به عقب بر گردیم به یک وضعیت که مواد مخدر توسط دموکرات مانند آنها مواد مخدر بسیاری از این نامزد از دو سال اول” بی پرده گفت.

دانیل Lippman, Meridith McGraw, بورگس اورت اندرو اینکه desiderio, Natasha برتراند و متی Karnitschnig کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de