سواران طرفداران مصرف لغو خاکستری جام نامشخص فصل در گام

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

ساسکاچوان Roughriders طرفداران در حال حاضر مقابله با از دست دادن Grey Cup بازی در استان خود و به طور بالقوه کل لامپ کم مصرف شود.

این 108th خاکستری جام بازی در Regina برگزار شد در موزاییک ورزشگاه در نوامبر. 22 رسما لغو شنبه با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. لغو همچنین شامل خاکستری فنجان جشنواره اطراف این بازی بزرگ است.

این لامپ کم مصرف گفت: بهترین سناریو این است که در حال حاضر کوتاه تر شروع فصل در ماه سپتامبر با مقدماتی تیم که کلی بهترین رکورد فصل میزبانی نهایی matchup — اگر یکی وجود دارد.

Arlene Mongovius یک سواران فن و نجومی بلیط دارنده از ساسکاتون شده است که حضور در جام جهانی برای 30 سال به نام این سال را “بی سابقه است.”

اما او گفت که او می داند که چرا لامپ کم مصرف ساخته شده تصمیم گیری آن است.

“من خوشحالم که آنها در حال گرفتن آن را به طور جدی” او گفت:. “اگر بازیکنان مریض شما نمی توانید نمی توانید نگه دارید نجومی به هر حال. بنابراین من باقی مانده و امیدوار است که آنها در حال رفتن به این را بفهمند.”

او گفت که او نمی خواهد بود قادر به حضور بدون یک واکسن برای COVID-19. گروه او می رود به سواران صفحه اصلی بازی با بیشتر از سالمندان دو نفر از آنها در 80s.

نلسون Hackewich میانه بوده است Roughriders فصل دارنده بلیط برای 20 سال است. (فرستاده شده توسط Nelson Hackewich)

نلسون Hackewich که برگزار سواران فصل بلیط دقیقا 20 سال گفت: او را نا امید از خبر اما که آن را به اتفاق می افتد.

او هنوز هم امیدوار است او می خواهید برای دیدن معشوق خود را سبز و سفید ضربه زمینه این سال است.

“من دوست دارم به تماشای لامپ کم مصرف” Hackewich گفت. “اگر آن را به معنی رفتن به بازی برای ایمنی از خودم و هر کس دیگری پس از آن می شود. من در تلویزیون اگر من به. اما پس از آن هیچ چیز وجود دارد مانند تجربه زنده, بنابراین من ترجیح می دهم به آن بروید.”

این لامپ کم مصرف نیز می گوید: از آن نیاز به کمک به اطمینان حاصل شود وجود دارد چیزی برای طرفداران مانند Hackewich برای دیدن رفتن به جلو. این خواسته دولت فدرال تا 150 میلیون دلار در کمک های مالی از جمله 30 میلیون دلار برای کمک فوری و 120 میلیون دلار باید در لیگ یک فصل در همه.

Hackewich گفت که او خوشحال به Roughriders خود را حفظ 2020 بلیط فصل پول به عنوان سپرده کمک می کند تا اطمینان حاصل شود فوتبال کانادا شده در آینده است.

“امید من این است که لامپ کم مصرف می تواند آن را از طریق. من واقعا معتقدم که ما را از دیدن فوتبال در برخی از ظرفیت آمده سپتامبر توان آن را با طرفداران و یا بدون فن.

“و من امیدوارم که در آینده که لامپ کم مصرف می تواند با استفاده از این برای کار بر روی مدل کسب و کار خود و نگاه کنید که چگونه آنها می تواند به تولید درآمد برای لیگ در حال حرکت رو به جلو است.”

استفان Safinuk سمت چپ دیده می شود در اینجا با همکار فن جو Lozito در یک 2018, عکس امید لامپ کم مصرف می تواند زمینه برخی از بازی ها در سال 2020 با یا بدون فن در می ایستد. (فرستاده شده توسط استفان Safinuk)

استفان Safinuk که شرکت میزبان Piffles پادکست — فن پادکست اختصاص داده شده به Roughriders — گفت: آن را “وحشتناک” را به فکر می کنم در مورد لامپ کم مصرف بودن قادر به بازیابی از یک برنامه به طور بالقوه از دست رفته شود.

“این لامپ کم مصرف چنین بازی های سنگین محور لیگ است که اگر شما به دور است که فن های حضور و غیاب, البته, شما در حال رفتن به, مسائل,” او گفت:.

“من فکر می کنم آنها گفت: پنج نفر از نه تیم های سودآور هستند در حال حاضر در بهترین شرایط است. چگونه آنها می رویم به انجام این کار با تمام هزینه های آنها هنوز هم شما را مرتبط با سال اما … هیچ یک از تلویزیون درآمد هیچ کدام از دروازه درآمد? این ترسناک است.”

مانند Hackewich, Safinuk امیدوار است که لامپ کم مصرف می تواند زمینه برخی از بازی ها در این سال با یا بدون فن در می ایستد. او نشان می دهد لیگ سعی کنید به دنبال رهبری آلمان بوندسلیگا (لیگ فوتبال) که از سر بازی مسابقات خالی استادیوم.

“در پایان, من فقط می خواهم به تماشای فوتبال لامپ کم مصرف. من اهمیتی نمی دهند اگر آن را پاورهای من اهمیتی نمی دهند اگر آن را 30,000 [fans],” او گفت:. “فقط به من فوتبال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>