جناح راست فعالان مورد بحث شنود ست غنی خانواده سه نفر در اتاق می گویند

Category: دیلی بیست Comments: No comments

مجموعه ای عجیب و غریب از شخصیت های از برخی از بالاترین و پایین ترین موقعیت در سمت راست جمع شده بودند یک روز صبح در ماه سپتامبر 2017 در یک محله مرفه در خارج از دالاس.

یکی از موضوعات بود که در پاسخ به منتقدان آنلاین ثروتمند تگزاس تاجر اد Butowsky که اخیرا خواست به عنوان یک نیروی محرکه در پشت کردهاند همشهری داستان در مورد قتل کمیته ملی حزب دموکرات کارمند غنی ست.

گروهی که جمع شده بودند در Butowsky خانه شامل یک نظریه پرداز توطئه های روباه خبرنگار مبارزه برای حرفه ای سابق خصوصی هوش پیمانکار به ستاره نگار لارا لوگان و دموکراتیک روابط عمومی که عمل خود را از دست داده کسب و کار در صورت تجاوز جنسی به اتهامات. این گروه همچنین شامل توماس Schoenberger و مانوئل “Defango” چاوز دو بدنام اینترنتی تحریک بود که به تازگی راه اندازی یک خود اعلام کرد “نخبگان” شرکت است که وعده داده شده به استفاده از رباتها و ایجاد “هرج و مرج هدفمند” برای دفاع از مشتریان خود را آنلاین.

به گفته برخی از شرکت کنندگان به راه حل های مورد بحث در ماه سپتامبر هم به افراط رفت. سه نفر که با حضور در این گردهمایی گفت: این گروه حتی در مورد امکان شنود و surveilling غنی را عزادار پدر و مادر است.

در یک قسم رسوب سال گذشته Schoenberger ادعا Butowsky می خواستم به “شنیدن یک قطره پین” در غنی را اوماها ،

“آنها می خواستند آن را به نقطه که در آن آنها می توانند گوش دادن به هر اتاق و شنیدن بحث” Schoenberger گفت: در یک قسم رسوب سال گذشته در مورد جمع آوری شده است. “آنها به معنای واقعی کلمه می خواستم گوش در هر اتاق.”

Butowsky شدت اختلافات Schoenberger را شنود ادعا و روزانه وحش می تواند به پیدا کردن هیچ مدرکی وجود ندارد که هر کسی در این گروه در واقع انجام نظارت بر غنی ، Butowsky امتیاز به Schoenberger جنایی تاریخ — 2011 جنایت وسیله شارژ و یک 2014 تخطی از قانون DUI — به استدلال می کنند که ادعاهای خود در مورد آنچه رخ داده است در Butowsky خانه نمی توان اعتماد کرد.

“هیچ کس wiretapped کسی هیچ کس اقدام به استراق سمع کسی هیچ کس بحث شنود کسی و کاملا رک و پوست کنده من نمی دانم چه استراق سمع است” Butowsky گفت.

در مصاحبه با Daily Beast, Butowsky تایید لیست مهمانان در خانه خود اگر چه او مورد مناقشه خصوصیات آن را به عنوان یک “نشست.”

“آن را فقط مانند یک نشست و گپ زدن” گفت: Butowsky. “هیچ چیز اتفاق افتاده است. وجود ندارد مانند برخی از جلسه ای که در آن ما به سمت چپ با برنامه. آن دسته از مردم و توضیح داد که چگونه مدیریت شهرت مشغول به کار در توییتر.”

این گروه متنوع با توجه به Butowsky شامل Schoenberger چاوز صریح غنی توطئه نظریه پرداز مت نیمکت و یک دانشیار لوگان شوهر جو Burkett و همچنین فاکس نیوز خبرنگار مالیا زیمرمن که نویسنده از پس گرفت روباه داستان.

هیچ کس wiretapped کسی هیچ کس اقدام به استراق سمع کسی هیچ کس بحث شنود کسی و کاملا رک و پوست کنده من نمی دانم چه استراق سمع است.

اد Butowsky

آنها با ترور FitzGibbon سابق دموکراتیک روابط عمومی شخص مهم و برجسته که شرکت هنگامی که مشغول به کار با گروه هایی مانند MoveOn و trevor trust اما سقوط در سال 2015 در صورت آزار و اذیت جنسی و تجاوز اتهامات علیه او (FitzGibbon رد آن اتهامات و هرگز با آن مواجه اتهامات جنایی). با توجه به Schoenberger و چاوز FitzGibbon همکاری با آنها را در ماه اوت سال 2017 به راه اندازی “, Shadowbox,” خود را “نخبگان” شهرت آنلاین شرکت. Butowsky بود مشتری اول خود را.

زیمرمن FitzGibbon فاکس نیوز و غنی از پدر و مادر نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. Burkett سابق هوش پیمانکار نمی تواند نظر رسیده است. هر دو نیمکت و وکلا برای هارون غنی با استناد به طرح دعوی در دادگاه کاهش یافته است به نظر.

اما واقعیت این است که حاشیه های اینترنت شخصیت های مانند Schoenberger و چاوز می تواند به نام یک گردهمایی سیاسی با بازیکنان مانند Butowsky — که اتصالات به کاخ سفید فاکس نیوز و حداقل یک پیشرو در خانه جمهوریخواه — ارائه می دهد یک نگاه اجمالی به چه تئوری های توطئه در حال خونریزی به زندگی سیاسی. همچنین پرسش در مورد تا چه حد نسبت ناروا متحدان را به پشتیبانی کردن وحشی خود را نظریه ها در مورد غنی است.

غنی را حل نشده جولای 2016 قتل در واشنگتن دی سی که پلیس این باور بود botched, سرقت, کرده است, سوخت سال از جناح راست تئوری های توطئه است. در اکثر نسخه های بی اساس ادعا این است که غنی به قتل رسید توسط هیلاری کلینتون یا متحدان او برای نشت دموکراتیک ایمیل به ویکی لیکس در اجرا تا انتخابات ریاست جمهوری.

برای طرفداران تهمت که داستان دارای ارزش absolving هر گونه ارتباط بین رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی و روسیه از این امر به این معنی است که خودی و نه روسیه هکرها به دست آمده و به بیرون درز ایمیل.

Butowsky که لذت بردم جلو ردیف بلیط در مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح و به طور منظم به نظر می رسد در فاکس نیوز به عنوان یک پرداخت نشده دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن را در دستور کار دیدم که ارزش به عنوان خوبی است. در یک ضبط مکالمات به دست آمده توسط NPR در ژانویه 2017 او مضطرب است که سوالات در مورد انتخابات روسیه دخالت را تضعیف می کند مغلوب ساختن پیشی جستن مشروعیت—اما اشاره کرد که این نظریه در مورد غنی مرگ “تغییر همه که.”

Butowsky ارائه شده به صندوق خصوصی محقق به بررسی قتل در خانواده ثروتمند طرف در نهایت teaming تا با سابق سی پلیس میله چرخ. این جفت ارز در ملاقات با دبیر مطبوعاتی شان اسپایسر به بحث در مورد و ویلر ادعا کرد در یک 2019 رسوب که Butowsky همچنین ارتباط او با یک کارمند برای آن خانه اینتل رئیس Devin Nunes (R-CA) است.

که در آن دشمنان خود را به دروغ به رنگ شما به عنوان پسر بد, ما افشانده شدن بذر شک و ارائه ضد روایت این است که آنها در واقع خائنانی… ما این کار را از طریق پیچیده استفاده از اینترنت و فن آوری, الگوی رفتاری ایجاد روابط عمومی و cyber-چریکی تاکتیک.

, Shadowbox, اسناد داخلی

این دو همچنین از نزدیک با زیمرمن با Butowsky اصرار ویلر در یک نقطه به پنهان کردن خود را در اتصال به فاکس خبرنگار از غنی ، اما زیمرمن همشهری داستان این ادعا که FBI به حال دیده شواهد غنی بود در تماس با ویکی لیکس به سرعت در حال سقوط از هم جدا هنگامی که آن را منتشر شد در ماه مه سال 2017. با این وجود فردا میزبان Sean Hannity شد طرفدار صریح از ویکی لیکس ادعا می کنند از دست دادن تبلیغ به عنوان غنی به خانواده هایی التماس برای پایان دادن به سیاسی-گمانه زنی در مورد انگیزه خود را از قتل و روباه کردهاند ،

Butowsky fumed پس از آن. او ادعا می کند خانواده خود را دریافت تهدید میان توجه رسانه ها و ناراضی بود در مورد یک NPR داستان از خبرنگار دیوید Folkenflik که هر دو برجسته نقش او در داستان روباه و پرسش در مورد اینکه آیا Butowsky تا به حال اغراق آمیز کسب و کار خود و دستاوردهای آموزشی در مصاحبه با یک خبرنگار مجله D (Butowsky ادعا اشتباهات ساخته شده توسط این مجله که خبرنگار مورد مناقشه). در ماه مارس سال 2018 غنی برادر هارون غنی واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر Butowsky و کوچ وی از سوی مامورین که آنها آغشته او ارتباط او را به دموکراتیک ایمیل هک. (آن را از طریق رسوبات و اسناد و مدارک که در طرح دعوی در دادگاه است که امسال ، 2017 جمع آوری در Butowsky خانه اول به نور آمد.)

در ژوئن 2018, Butowsky شکایت کرد NPR بیش از Folkenflik گزارش. او گفت: روزانه وحش که NPR داستان و متعاقب آن توجه او را وادار به استخدام چاوز و Schoenberger طریق, Shadowbox,. پیش نویس قرارداد چاوز ارائه شده به هارون غنی وکلای مشخص شده است که Butowsky خواهد پرداخت این شرکت $40,000 یک ماه اگر چه روشن نیست که آیا Butowsky در نهایت آن را امضا کردند. در خود رسوب Schoenberger گفت Butowsky پرداخت این شرکت $20,000.

“همه این چیزهایی که اتفاق می افتد در توییتر این جهان و این افراد گفت: آنها کارشناسان در مدیریت اعتبار,” Butowsky گفت.

در حالی که Butowsky توصیف کار خود را به عنوان “مدیریت اعتبار,”, Shadowbox, داخلی, اسناد و مدارک به دست آمده توسط The Daily Beast, توصیف کار خود را بیشتر در تهاجمی تر شرایط. “ما آدرس لام ضرب و جرح سر-در سفارشی-ایجاد سایه ‘ربات’ کمپین به عنوان یک ضد استراتژی” یک زمین به عنوان خوانده شده. “ما با استفاده از هرج و مرج هدفمند به اشتباه مخالفان خود را.”

در آن اسناد داخلی این شرکت توصیف خود را به عنوان خود را “ارتش” و وعده به استفاده از “cyber-چریکی تاکتیک است.”

“که در آن دشمنان خود را به دروغ به رنگ شما به عنوان پسر بد, ما افشانده شدن بذر شک و ارائه ضد روایت این است که آنها در واقع خائنانی و شما شده اند به ناحق متهم” در این سند می خواند. “ما این کار را از طریق پیچیده استفاده از اینترنت و فن آوری, الگوی رفتاری ایجاد روابط عمومی و cyber-تاکتیکهای چریکی که خونریزی متوقف شود و شروع به نوسان افکار عمومی و رسانه ها را به نفع خود.”

یک دوم زمین وعده داده شده به استفاده از “عمیق recon بر رقبای خود (sic) بعدی حرکت می کند.”

چاوز و Schoenberger بدنام هستند آمار و ارقام در کوچک اما شدید جهانی از یوتیوب و توییتر پردازان توطئه که در آن Pizzagate و QAnon مؤمنان به اشتراک گذاشتن فضا با دیگران که فقط به علت مشکل. چاوز به طور منظم پخش جزئیات برادرکشی, اینترنت, توپ لیس به چند صد بینندگان خود را در کانال یوتیوب در حالی که Schoenberger فرو رفته در دشمنی استادانه درست شده است که حس را به هر کسی که خارج از آنها.

آنها ادعا می شود درگیر با “Cicada 3301” یک گروه مرموز در پشت مجموعه ای از معروف اینترنتی پازل است که برفلد در سنگ نورد. چاوز استفاده کرده است که اتصال به پیشنهاد inconclusively که او یکی از بنیانگذاران QAnon تئوری توطئه.

با وجود عجیب و غریب در دنباله آنها در سمت چپ بر روی اینترنت Schoenberger و چاوز موفق به فروش خود را به عنوان قادر به سرسپردگان برای پاکسازی Butowksy نام.

“هنگامی که من برای اولین بار صحبت کرد و به این مرد گفت:” من می تواند انجام این کار می توانم انجام دهم این, من این رباتها'” Butowsky گفت: از Schoenberger. “من حتی نمی دانم چه یک ربات است که توسط راه.”

اما در حالی که Butowsky اصرار دارد او تنها استخدام چاوز و Schoenberger برای کمک به خود را آنلاین تصویر ضبط شده به صورت ویدئو کنفرانس به دست آمده روزانه وحش نشان می دهد که رابطه خود را به حال بیشتر اهداف شوم حداقل در برخی موارد.

در جمع Butowsky به نظر می رسد به اصرار Schoenberger و چاوز به نوبه خود به اینترنت خود را آزار و اذیت مهارت در استوارت Blaugrund یک دالاس وکیل و یک بار Butowsky آشنایی که تا به حال تبدیل شدن به بحرانی از Butowsky نقش در غنی تئوری توطئه.

کالایی بیش از یک ایمیل از Blaugrund در این ویدئو کنفرانس Butowsky به نظر می رسد به اصرار چاوز و Schoenberger به اطلاع عموم Blaugrund اطلاعات شخصی آنلاین.

“من می تواند مانند در Facebook و اجازه دهید همه بدانند شماره تلفن خود را” Butowsky گفت: خواندن Blaugrund شماره تلفن و آدرس ایمیل. “و یا ایمیل خود را که می تواند در نوع خود عجیب و غریب و نشان می دهد تصویر خود را و سپس همه بگویید” هی نگاه در همه فعالیت های خود را, نگاهی به روابط او و پس از آن شاید احساسات خود را نسبت به او به طور مستقیم از هر نوع و انجام آن را برای بقیه عمر خود را. من می تواند انجام دهد و من فقط نمی دانم اگر آن را مناسب است.”

سپس Butowsky shrugged در دوربین اصرار Schoenberger و چاوز به “لطفا اجازه دهید من می دانم” آنچه که آنها فکر می کردند او باید انجام دهید.

خواسته در مورد این ویدئو و آنچه که او به معنای Schoenberger و چاوز انجام دهید پس از آن Butowsky گفت که او نمی تواند “یاد” آن است.

برای Blaugrund بود گیج تجربه بودن هدف اتحاد بین Butowsky, Madina و چاوز.

“من نمی دانم اگر اد را مؤمن اگر او فقط در تلاش برای مخلوط کردن آن و گرفتن تبلیغات و بد نامی برای خود من هیچ ایده” Blaugrund گفت: روزانه وحش.

Schoenberger و چاوز را ندارد و تنها مردم در Butowsky خانه که بعد در سپتامبر 2017. Butowsky ادعا می کند که Burkett, که, گزارش کار گیاه مثبت داستان در مورد سربازان آمریکایی در عراق در رسانه ها در طول اشغال این کشور وجود دارد برای دیدن او در مورد “منبع معنی صدای جیر جیر” در مورد Butowsky.

کوچ شده است یکی از مهمترین و آوازی طرفداران ست غنی توطئه اعلام کرد بدون شواهد که هارون غنی به حال دریافت پول از ویکی لیکس بود و دانش پیشرفته برادر خود را به قتل. در رسانه های اجتماعی پست های منجر به جمع آوری کوچ اعلام کرد که آن را “یکی از این جلسات که به معنای واقعی کلمه شما باید برای رفتن به” بدون ذکر که او دیدن.

“آن را خطرناک” نیمکت گفت: در livestreamed تصویری. “آن را به جهنم می ترساند از ما, اما ما می دانیم که ما باید وجود داشته باشد.”

در دادگاه تشکیل پرونده کوچ تایید کرد که او حضور داشتند هم با جاشوا Flippo که با این نسخهها کار برای نیمکت را آمریکا برای اولین بار از رسانه های گروهی برای به دست آوردن اطلاعات در ست غنی و دیدم زیمرمن وجود دارد.

این زمان برای متوقف کردن بازی در اطراف با این بچه ها و برخی از بازی بیس بال خود را با متنفرم.

مانوئل چاوز

“ما ترک جلسه نا امید شده و احساس می کنیم که بیشتر تحصیل بچه ها در اتاق در مورد” نیمکت را پر می خواند.

پس از آنها جدا از راه کوچ لعنتی Folkenflik و خانواده ثروتمند است و سپس-سخنگوی براد باومن—هر دو از آنها Butowsky را درک دشمنان در رسانه های اجتماعی ادعا که آنها در حال پرداخت توسط نیروهای سایه. با وجود نیمکت را شرح هم به عنوان مرتبط با غنی Butowsky ادعا می کند او نمی بحث در مورد غنی با نیمکت در سپتامبر جمع آوری است.

“او ست غنی در مغز” Butowsky گفت. “من نمی.”

Butowsky قاطعانه رد هر گونه بحث در مورد استراق سمع و یا نظارت در جمع آوری است. اما چاوز را تایید کرد که مردم در تجمع آیا بحث در مورد استراق سمع و یا در غیر این صورت surveilling ثروت اگر چه او ادعا می کند که Schoenberger نه Butowsky آورده است.

“توماس ارائه شد برای من گه که من فقط نمی گفت:” چاوز که انکار کرد که هر گونه هک استراق سمع و یا دیگر قانون شکنی در واقع رخ داده است.

یکی دیگر از, Shadowbox, کارمند که با حضور سپتامبر 2017 جمع آوری و درخواست شده بود به نام به خاطر نگرانی در مورد ایمنی خود را تایید کرد که این ایده از استراق سمع غنی خانواده مورد بحث قرار گرفت اما گفت آن روشن نیست به آنها در آن زمان چه جدی این ایده بود.

“آن را مانند برخی از رسمی گزاره” کارمند سابق گفت.

بدون در نظر گرفتن تشریفات از گزاره هارون غنی وکلا را در بر داشت از اتهام استراق سمع معتبر به اندازه کافی برای استفاده در حرکات دادگاه در مورد قانونی در برابر Butowsky و نیمکت.

“وجود دارد بحث در مورد هک و surveilling [هارون غنی] و” غنی وکلای نوشت: در یک دادگاه حرکت توصیف سپتامبر 2017 جمع آوری است.

Butowsky تایید کرد که او استخدام کرده بود, Shadowbox, ادعا می کنند که او می خواست کمک های خود را در مواجهه با یورش آنلاین حملات و تهدیدات پس از نقش خود در فاکس داستان غنی نازل شد.

Butowsky قرار داده و هر دو Schoenberger و چاوز در دالاس-منطقه هتل گفتن Daily Beast او صرف حدود $5,000 اجاره آنها اتاق برای بیش از یک ماه است. چاوز لیستی از Butowsky را بالا “متنفر” از جمله هارون غنی وکیل سابق نیویورک تایمز editor-in-chief جیل آبرامسون, HuffPost خبرنگار تراویس Waldron و سپس-عصر ایران خبرنگار مایکل هیدن.

“این زمان برای متوقف کردن بازی در اطراف با این بچه ها و برخی از بازی بیس بال خود را با متنفرم,” چاوز نوشت: در یک ایمیل به Butowsky.

اما Butowsky به زودی به این باور است که Schoenberger و چاوز کمتر علاقه مند به کار برای شرکت خود و بیشتر علاقه مند به در گر چه هنر خود را آنلاین personas.

“آنها فقط نشسته در یک اتاق هتل و همچنین در توییتر و یوتیوب در تمام طول روز” Butowsky گفت.

Schoenberger تصدیق میکند که اواخر شب یوتیوب livestreaming — و غیر معمول برنامه خواب آن منجر به یک نقطه از مشاجره میان چاوز و Schoenberger و خود را ثروتمند حامی.

“آن یک ظرف غذا” Schoenberger گفت: روزانه وحش.

آنها می خواستند آن را به نقطه که در آن آنها می توانند گوش دادن به هر اتاق و شنیدن بحث… آنها به معنای واقعی کلمه می خواستم گوش در هر اتاق.

توماس Schoenberger

آن را غیر معمول برای ارتباط با یک مرد ثروتمند که تعداد جمعه شب چراغ مدیر پیتر برگ به عنوان یک دوست ، ارائه مشاوره مالی به ورزشکاران و سهام یک وکیل استیون Biss با Nunes (Biss در حال کار برای Nunes در تحت پیگرد در میان دیگران اپراتور از یک تقلید مسخره امیز حساب نما به عنوان گاو متعلق به Nunes).

در نهایت Butowsky شد ناراضی با Schoenberger ادعا که Schoenberger موفق به انجام سایت کار برای Butowsky این خاخام که Schoenberger در حال حاضر پرداخت شده است (Schoenberger می گوید او مسترد خاخام).

Butowsky ادعا می کند او در نهایت لگد Schoenberger خارج از هتل. چاوز و Schoenberger باید پس از کاهش یافته خود را در دعوا بر سر این که چه کسی کنترل حقوق بالقوه نشان می دهد تلویزیون خود را با الهام از اینترنت پازل تلاش. این روشن نیست که تا چه حد در کنار تلاش برای پازل خود را نشان می دهد اما Schoenberger صحبت کرده بود به یک سرگرمی وکیل در مورد پتانسیل قرارداد.

“ظاهرا کسانی که بچه ها رو به مبارزه در پازل جهان ‘بسیار هیجان انگیز آنلاین پازل جهان” Butowsky گفت sarcastically. “آنها را به برخی از مبارزه و در حال حاضر یک جنگ وجود دارد که در پازل جهانی بین آنها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>