‘پاره پاره خانواده ما از هم جدا’: 5 مرد متهم در قتل ویرجینیا, زن و شوهر, 14-Year-Old Boy

Category: دیلی بیست Comments: No comments

پس از 10 ماه از قرار دادن خود را “خون و عرق و اشک” به بررسی وحشتناک سه گانه قتل یک زن دوست پسر او و او 14 ساله پسر Spotsylvania کلانتر, گفت:, آن را در نهایت ترک خورده در این مورد که “وحشت” تنگ گره ویرجینیا جامعه است.

Michael Coleman, 39, راشل Ozuna, 34 و نوجوان پسر Kyrrus Ozuna شدند و توسط پدر پسر در 29 مه سال 2019 در داخل خود فردریکسبورگ صفحه اصلی. هر سه دچار کشنده زخم چاقو به گردن در عمد حمله, مقامات گفت.

“وجود دو فرزند دیگر—یک کودک نو پا و نوزاد—همچنین در داخل صفحه اصلی” Spotsylvania دفتر کلانتر به عنوان الیزابت اسکات گفت: روزانه وحش در روز پنج شنبه بیان کرد که دو فرزند کوچک متعلق به کلمن و Ozuna. “آنها یافت آسیبی نرساند اما بسیار خشک. آن را هولناک, همه متاثر از این گفته ام.”

روز پنج شنبه پس از “توقف کار” و هماهنگی با 11 دیگر اجرای قانون پنج پنسیلوانیا مردان متهم شدند در سه نفر را قتل کلانتر دفتر گفت: کاهش به ارائه جزئیات بیشتر در مورد انگیزه به عنوان بررسی است “هنوز هم بسیار فعال است.” مقامات این را نشان می دهد که حداقل یکی از مردان مربوط است به کلمن همسر سابق.

“من تنفر و عدم نجابت انسانی در درون هر یک از این 5 نفر” Kaisha Ozuna راشل خواهر نوشت: در Facebook پنج شنبه پس از دستگیری اعلام شد. “این چهره از 5 تشکرها که پاره پاره خانواده ما از هم جدا… که در زمان زندگی می کند که نمی شد آنها را در سمت چپ و دو بچه به مرگ است.”

مردان—جیمز کریستوفر مایرز 30; Durward آنتونی آلن 27; جمال کلوین بیلی 30; هیو کامرون سبز 30; و Montel Jaleek ویلسون 26—تمام صورت سه فقره هر یک از قتل درجه اول. در حالی که آنها در حال حاضر در بازداشت و در مکان های مختلف در پنسیلوانیا پنج انتظار می رود که تحویل به ویرجینیا.

“ویرانگر جرم که کشف شد در 29 مه سال 2019 است پاره چندین خانواده از هم جدا و نهفته جامعه قوی است که ما را احاطه کرده,” Spotsylvania کلانتر راجر هریس در بیانیه ای گفت. “من بسیار سپاسگزار برای تلاش های خستگی ناپذیر ما کارآگاهان در مواجهه با همراه با همکاری چند سازمان کمک به این افراد مظنون به عدالت است. من همچنان دعا برای صلح و آرامش به Ozuna و کلمن خانواده است.”

تحقیقات آغاز شد و پس از Kyrrus’ پدر رفت و به خانه و خانواده خود را در Arlene هکتار رانندگی در صبح زود و پس از آنکه قادر به “تلفن تماس” با پسر خود. پس از ضربه زدن بر روی درب پدر peered به پنجره و دیدم سه نفر تخمگذار در طبقه.

ماموران در حدود ساعت 9 صبح پیدا کردن این سه نفر در حال حاضر “مرحوم در خانه است.” دو فرزند کوچک یک کودک نو پا و 6 هفته در بر داشت در داخل خانه بودند آسیبی نرساند اما پس از خشک شدن بدون نظارت چپ برای حداقل 24 ساعت.

رئیس معاینات پزشکی ویرجینیا بعد از تلقی این حادثه یک قتل و گفت که هر سه از درگذشت “حکاکی زخم به گردن.”

“ما خانواده ها و جامعه به طور کامل ویران شده” خانواده Ozuna که در اصل از یوتا نوشت: در یک GoFundMe صفحه: پس از قتل. “هیچ دلیلی قابل تصور است و دلیل کافی برای این 3 دیدار خود را در پایان راه آنها انجام داد.”

در حالی که کاهش برای رفتن به جزئیات در مورد آنچه که شواهد منجر به دستگیری پنج مرد که زندگی هزاران مایل دورتر از صحنه جرم, Scott روز پنجشنبه گفت که حداقل یکی از این مردان بود “مشکوک اتصال” با سه نفر.

“Montel Jaleek ویلسون بود برادرزاده Michael Coleman سابق همسر” اسکات گفت بیان کرد که در حالی که 26 ساله است نه “خون مربوط به” او تنها کسی بود که می دانست کلمن و تا به حال در یک نقطه در زندگی فیلادلفیا.

به عنوان “پر جنب و جوش ترین چیزی که در اتاق” Ozuna نقل مکان کرده بود به ویرجینیا از یوتا با کلمن و پسر او چند سال قبل و مشغول به کار به عنوان دستیار دندانپزشکی, مقامات گفت.

خواهر او که گفت او تا به حال سعی کردم به تماس با او برای روز قبل از قتل گفت: KUTV در آن زمان که او برادرزاده Kyrrus شد “شیرین بچه” که به تازگی به پایان رسید کلاس هشتم. او گفت: کلمن یک “شریک بزرگ.”

کلمن و Ozuna دو فرزند در حال حاضر “مطرح شده توسط راشل خانواده در ایالت یوتا است. آنها امن و سالم” اسکات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>