افزایش طلا برای جبران سه ماهه دوم همه گیر بازدید در فلزات گرانبها معدن: تحلیلگران

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

با وجود اثرات منفی از COVID-19 همه گیر در تولید و هزینه های افزایش قیمت طلا انتظار می رود به شناور نتایج کانادا و فلزات گرانبها, معدن آغاز خواهد شد نورد از سه ماهه دوم سال مالی نتایج در هفته آینده.

در سه ماه منتهی به 30 ژوئن قیمت طلا به طور متوسط US$بود 1,713 در هر اونس تا هشت درصد بیش از سه ماهه اول گفت: بازارهای سرمایه RBC در گزارش این هفته است.

ادامه مطلب: فدرال خواست به انجام خود را بررسی پیشنهاد معدن زغال سنگ گسترش نزدیکی Hinton

“Q2 ممکن است که بعد از همه بد” گفت: این گزارش. “سه ماهه چهارم ما پیش بینی است که در آمریکای شمالی طلا و نقره ای تولید خواهد شد گزارش هفت درصد بهبود در مجموع درآمد و دو برابر شدن جریان نقدی آزاد است.”

بانک تحلیلگران می گویند آنها انتظار دارند معدن تعلیق و کاهش بهره وری با توجه به اقدامات لازم برای کنترل این بیماری همه گیر خواهد شد در نتیجه 11 درصد پایین تر طلا و نقره تولید و چهار درصد افزایش در هزینه های کلی, اما بالاتر از قیمت طلا را تا حد زیادی جبران آن اثرات.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: آینده خط لوله باید خنثی کربن تا سال 2050 قوانین جدید می گویند

در یک گزارش اولیه در اوایل این هفته Barrick Gold Corp. گفت: در سه ماهه دوم تولید طلا کاهش یافت و هشت درصد عمدتا به دلیل COVID-19 مربوط به اختلال در آن Veladero معدن در آرژانتین.

موقت, معدن, بسته شدن, تولید, زیان, مراقبت و نگهداری هزینه های و هزینه های درمانی جدید و پروتکل های ایمنی را به شدت وزن در سه ماهه دوم سال نتایج جستجو برای معدن گفت: خدمات مودی سرمایه گذار در یک گزارش اخیر.

“با این حال اکثریت قریب به اتفاق این عملیات قبلا قرار داده شده در مراقبت و نگهداری هستند ramping تا تولید و سطح انتظار می رود برای عادی در نیمه دوم ،

“به عنوان محدودیت ها برداشته و عملیات عادی انتظار داریم معدن طلا برای بهره مندی از یک کاهش شدید در قیمت نفت و انرژی و مواد خارجی و کاهش ارزش پول و همچنین به عنوان بالا قیمت طلا.”

مودی گفت: کم قیمت انرژی می تواند به کاهش سه تا پنج درصد از هزینه های عملیاتی اشاره انرژی باعث می شود تا 15 تا 20 درصد از هزینه ها از جمله در نمونه معدن طلا.

ادامه مطلب: Coronavirus چکش بازار کار اما تحلیلگران می گویند هنوز هم وجود دارد ‘فرصت’

هر دو طلا و نقره ضرب و شتم انتظارات قیمت برای سه ماهه دوم و هر دو در حال آماده کردن خود برای ادامه به افزایش است گفت: تحلیلگران با Haywood اوراق بهادار در سه ماهه دوم پیش نمایش گزارش.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما به حفظ دیدگاه ما این است که طلا در حال حاضر در اوایل سال جدید بازار گاو نر و نمی شود شگفت زده برای دیدن طلا از طریق فشار های قدیمی 2011 از ایالات متحده$1,923 در هر اونس در این سال ،

“طلا می تواند بسیار بالاتر است اما ارزیابی همچنان به طور متوسط با بسیاری از معامله سهام در mulitiples که تنزیل طلا قیمت زیر قیمت نقطه.”

Haywood است و پیش بینی طلا خواهد شد به طور متوسط ما از 1800 دلار در هر اونس در نیمه دوم سال 2020 در حالی که نقره به افزایش US$18 در هر اونس از آن در سه ماهه دوم سال متوسط $16.38.

ادامه مطلب: ایالات متحده به آژانس اجازه می دهد تا شرکت کانادایی به پیش نویس خود محیط زیست گزارش: اسناد و مدارک

طلا افزایش در سه ماهه دوم نبود همسان با دیگر فلزات نقره کاهش یافت و سه درصد مس تضعیف پنج درصد سرب پایین بود هشت درصد و روي خاموش هفت درصد گلبول قرمز گزارش شده است.

به گفته تحلیلگران آنها خواهد بود نتایج شرکت نزدیک برای نشانه ای از برنامه ریزی های آینده به عنوان رسمی راهنمایی بود به حالت تعلیق در حدود نیمی از آمریکای شمالی شرکت های استخراج معدن RBC را پوشش می دهد به دلیل بیماری همه گیر.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>