رودخانه شیرها’ Muldrow سفر جهان بسکتبال, اما احساس مستقر در کانادا

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

سام Muldrow گذرنامه است که تقریبا به طور کامل خود را به عنوان آمار ورق.

با یک کار حرفه ای پوشا نزدیک به یک دهه دارد و چند کشور که در آن او نیست ساخته شده حضور خود را احساس. در یونان او به طور متوسط 5.7 ریباند و 2.3 بلوک در هر بازی تبدیل شدن به یونانی سبد رهبر در بلوک.

سال آخر خود را با دانشگاه, South Carolina Gamecocks او را به دست آورده SEC دفاعی بازیکن سال, ضرب و شتم کردن سوپراستار نام مانند DeMarcus Cousins و توبیاس هریس.

Muldrow به توانایی های ورزشی باید به او اعطا فرصت را به سفر در سراسر جهان انجام آنچه او را دوست دارد اما در 4 سال گذشته بوده است کانادا که او را به نام خانه.

سازمان دیده بان | فریزر دره مارک Klassen هیجان زده برای شروع از تابستان سری:

Fraser Valley راهزنان بازیکن مارک Klassen, مذاکرات در مورد هیجان پیش از CEBL سری تابستان شروع شده است. 3:54

آن را هرگز قصد خود را به یک زندگی در کانادا است. یک توقف سریع شاید در راه خود را به مقصد بعدی اما جذبه بزرگ سفید شمال بود بلافاصله آشکار به عنوان او را لمس آسفالته از او اخیر روی لئامت دادن در آلمان است.

نیاگارا از راه آلمان

این فرصت را به بازی برای رودخانه نیاگارا شیرها نمی آمد حسن نیت ارائه میدهد از یک طلایه دار یا نماینده ولی از حریف در بسکتبال بوندسلیگا ProA لیگ.

لوگان Stutz این NBL را حاکم MVP در آن زمان برای اولین بار در زمان اطلاع از Muldrow استعداد در حالی که پیدا کردن خود را در پایان دریافت از این مرد بزرگ دفاعی هنری.

بلوک با بلوک و سرقت با سرقت Stutz — با این حال نا امید Muldrow حضور — می دانستم که یک چیز: او در حال بازی در برابر بهترین, و او می خواست به بازی در کنار بهترین.

چند مکالمات و بلیط هواپیما بعد, و سام به او محبت شناخته شده به هم تیمی ها و طرفداران به طور یکسان — در راه خود را به رودخانه و ابشار نیاگارا شروع به تبدیل شدن به زندگی جدید خود را.

“من در برابر بازی [Stutz] در آلمان و به او توصیه می شود من به رودخانه نیاگارا شیرها. آنها به من یک شات و این که چگونه من به پایان رسید تا در تیم” Muldrow گفت.

سازمان دیده بان | چه Elam پایانی ؟

این CEBL خواهد بود در عمل در این ماه اما آنها با استفاده از یک روش جدید برای پایان دادن به بازی: ایلام ، دقیقا چه معنا است ؟ 2:45

رودخانه شیرها همیشه احساس می کردم که خانه را به قدرت رو به جلو است. در حالی که به خوبی درمان توسط هر تیم او تا به حال انجام شده تا کنون حس آشنایی او با احساس نیاگارا بود از احساس او در عین حال به تجربه به عنوان یک حرفه ای.

“در این سازمان است. رفتار آنها با من خوب واقعی از اولین روز من در اینجا و من فقط نوع در عشق سقوط کرد,” او گفت:.

رفته اند روز از تلاش برای یادگیری یک زبان جدید تنها به یاد یکی دیگر فصل بعد. او نمی باید به نگرانی در مورد عنکبوت در استرالیا تنظیم به جای کانادا قوانین از جاده و یک دلار و سکه.

Muldrow خریداری شده به رودخانه شیرها هم به عنوان یک تیم و سازمان است. حتی پس از Stutz نقل مکان کرد و در فصل بعد سام باقی مانده است.

رابطه پایاپای

استحکام رابطه بین Muldrow و رودخانه نیاگارا Lions است نه یک طرفه. هنگام انتقال از NBL, کانادا به CEBL رئیس جفری Sotiriou اصرار Muldrow بود در حال حاضر برای جلسات.

“یکی از بچه ها که مشغول به کار برای این تیم به ارمغان آورد و من را به دفتر با جف [Sotiriou] در طول NBL قبل از وجود حتی یک CEBL و پرسید: به نظر من در تابستان, لیگ” Muldrow گفت. “[او] پرسید: اگر من فکر می کردم بچه ها را بازی [برای تیم] در طول تابستان و گفتم ” آره! بسیاری از بچه ها می … بقیه بود تاریخچه پس از آن.”

سازمان دیده بان | CEBL قهرمانی آخر هفته 2019:

سازمان دیده بان به عنوان ساسکاچوان Rattlers خانه را به عنوان در CEBL مراسم تحلیف فصل است. 26:11

آیا با راه خود را از جنوب جذابیت و یا آنچه که او می تواند انجام دهد در دادگاه, Sotiriou و رودخانه شیرها به رسمیت شناخته شده است که Muldrow تجسم خود را حق رای دادن: قدرتمند و شجاع و قوی و افتخار.

Muldrow هدف برای سال 2020 تابستان سری پژواک که از هر بازیکن دیگر در لیگ را به نفع خود قهرمانی. با این تفاوت که برای Muldrow و آبشار آن است که هدف سال در ساخت.

عمل بالا بردن جایزه فقط یک بار خوب نیست به اندازه کافی برای Muldrow ، قصد خود گذشته این بی سابقه ای نجومی است که در کانادا باقی می ماند طولانی مدت است.

دیگر نمی خواهد او نیاز به خودتون شش پا-دو قاب به صندلی هواپیما برای بیش از 12 ساعت به بازگشت به کارولینای جنوبی به دیدار خود هشت ساله دختر مامان.

“من نزدیک به خانه” Muldrow گفت. “دختر من متولد شد و در سال 2011 پس از بازی در کانادا به من می دهد فرصت های بیشتر او را ببینید.”

در حال حاضر وجود دارد یک فرصت برای خانواده و دوستان به تماشای بازی های او و هر چند زمستان کانادا در حال سخت تر از کسانی که از جنوب آنها نیست چیزی در او نیست در حال حاضر تنظیم شده است.

Muldrow پیدا کرده و به خانه اش در رودخانه و ابشار نیاگارا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>