رودخانه ایمنی رو مکرر کاربران South Saskatchewan

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

به عنوان بخشی از ایمنی قایق هفته آگاهی از ساسکاتون باشگاه قایق رانی در رابطه با دریایی داخلی فن آوری راه اندازی دو رو به نشانه در جنوب Saskatchewan River به یاد کسانی که در این آبراه از محدودیت های ترافیک در بین سناتور Sid Buckwold و Gordie Howe پل.

“ما بودجه شناور نشانه های مجریان زنجیر به آنها را نگه دارید و ما نیز آنها را نصب کنید و آنها را در پاییز” IMT صاحب مایک Steckhan گفت.

ادامه مطلب: 2 نفر را نجات داد از South Saskatchewan River در ساسکاتون در دو رویداد جداگانه

نشانه ها قرار داده شد و پس از ساسکاتون قایق رانی باشگاه عضو هیئت مدیره جان مک کلین شروع به توجه به برخی از مشکلات در تعامل بین موتور و انسان-صفحه عروق.

“وجود دارد که این محدودیت در رودخانه با محدودیت سرعت و مناطق که صفحه, عروق, مجاز نیست به,” مک کلین گفت. “ما دریافتیم که هیچ کس نمی دانست در مورد آنها در مورد این محدودیت ها پس از, البته, آنها آنها را پیروی نمی کنند.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Coronavirus: Saskatchewan شناور اپراتورها خواست برای حفظ ایمنی در ذهن

نشانه ها و پیام خود را ساده.

موتور قایق باید اقامت در عرض 30 متر از شرق رودخانه بانک بین Sid Buckwold و Gordia هاو پل در حالی که حفظ سرعت بیش از 30 متر/ثانیه.

هر دو گرایش بینالمللی مارکسیستی و ساسکاتون قایق رانی باشگاه امید که علائم را بهبود بخشد شناور اطلاع کاربران بر روی رودخانه که در آن یک مکالمه ساده شکست خورده بود در گذشته است.

“بسیاری از مردم نمی خواهم به شنیدن هر چیزی از ما” مک کلین گفت. “ما با آن مواجه جت اسکی رفتن بین گروه ما که 50 فوت از ساحل و ساحل.

این گفتگوها نیست و همیشه الهام بخش ترین برای کسانی که در تلاش برای اطلاع رسانی به قایق یا جت اسکی اپراتورها از رودخانه ها محدودیت ترافیک.

“اگر ما موفق به گرفتن توجه خود را و آنها را متوقف شایع ترین واکنش (ما) است انگشت” مک کلین گفت.

اما تا کنون نشانه ها به نظر می رسد به انجام کار خود را.

“من افرادی را دیده ام که رفتن شده بود یکی از راه گذشت اشاره و سپس آنها را علامت تبدیل به اطراف و نقل مکان کرد به جایی که آنها باید باشد” مک کلین گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>