Rivkees کشیده شد از یک جلسه. رسمی همین دلیل است که در حال حاضر به نام شک

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Florida Surgeon General Scott Rivkees listens during a news conference. | AP Photo

فلوریدا جراح عمومی اسکات Rivkees گوش طی یک کنفرانس خبری. | AP Photo

تالاهاسی — coronavirus گسترده شد فلوریدا در ماه آوریل زمانی که دولت جراح عمومی اسکات Rivkees هشدار داد که مردم در کشور ممکن است مجبور به فاصله اجتماعی تا یک سال. دقیقه بعد با انتقاد از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis whisked او را به بیرون از جلسه.

دستیار, DeSantis مدیر ارتباطات هلن آگور Ferré سرزنش Rivkees’ حذف ناگهانی در برنامه ریزی جنگ است. اما دولت سوابق به دست آمده با چالش سیاسی که ادعای.

تبلیغات

Rivkees در مارس مطبوعاتی با خبرنگاران رفته بود پیام. به عنوان spring breakers فرود در سواحل فلوریدا در بهار DeSantis دولت اسکریپت بود به تطهیر خطرات ناشی از این ویروس در میان افراد جوان است.

Ferré در آن زمان گفت: Rivkees مجبور به ترک این جلسه اوایل به خاطر او تا به حال یکی دیگر از ملاقات با آدریان Lukis یک معاون رئیس ستاد در فرمانداری.

چهارشنبه DeSantis’ سوابق کارمند گفت: این دفتر تا به حال هیچ سابقه ای از دولت جراح عمومی جلسه با معاون رئیس ستاد. دفتر والی نیست پاسخ به یک درخواست برای Lukis’ calandar برای مارس 13.

جلسات در سطح بالا به طور معمول همراه با خلاصه پرونده, یادداشت زمینه اطلاعات و اسناد دیگر مانند تقویم و دعوت نامه. اما در مورد مارس 13 جلسه Ferré گفت: در زمان جای هیچ مقاله و یا ضبط دیجیتال به نظر می رسد وجود داشته باشد با توجه به پرونده مقامات در دفتر فرماندار.

در پاسخ به سیاسی درخواست برای چنین اسناد DeSantis’ روز یکشنبه در ارائه اسناد و مدارک از یک مارس 13 جلسه است که شامل Rivkees, Lukis و دیگران. که جلسه به پایان رسید و در ساعت 11 صبح و چهار ساعت قبل از 3 p. m. coronavirus جلسه Rivkees کشیده شد از.

این اسناد شامل یک تقویم دعوت به یک تعداد انگشت شماری از مردم از جمله Lukis و Rivkees و ایمیل اطلاع رسانی نشان Lukis پذیرفته در این نشست دعوت.

هیچ پرونده وجود داشته باشد در این جلسه که Ferré توصیف زمانی که خبرنگاران در مارس خواسته در مورد Rivkees’ ناگهانی خروج از جلسه.

در یک ایمیل به سیاسی در پنجشنبه Ferré گفت Rivkees و Lukis حال جدا ناخواسته نشست.

“دولت باز ارائه شده شما همه پاسخگو سوابق” Ferré گفت. “علاوه بر این که قبلا برنامه ریزی شده صبح جلسه دکتر Rivkees تا به حال یک جلسه با معاون رئیس ستاد Adrian Lukis در بعد از ظهر. جلسات در EOG همزمان هستند در طول روز است.”

Ferré که در روز پنج شنبه اعلام کرد که خروج DeSantis’, اتاق کار جواب نداد پرسش و Lukis پاسخ نمی دهند به ایمیل فرستاده سوالات.

Rivkiees و DOH سخنگوی آلبرتو Moscoso پاسخ نمی دهند به requesst برای نظر.

Rivkees که منجر فلوریدا وزارت بهداشت تا به حال چند ظاهر عمومی پس نمی توان با حضور یک DeSantis coronavirus جلسه پس ممکن است. او به طور منظم ملاقات خصوصی با فرماندار به گفته فرماندار عمومی روزانه تقویم.

Rivkees ساخته شده اجتماعی خود فاصله نظر در مارس 13, دو هفته پس از DeSantis صادر اول خود را coronavirus اجرایی سفارش. در آن زمان حزب جمهوریخواه فرماندار مشغول به کار بود به گوشت گاو تا برای حفاظت از خانه های پرستاری و کمک زندگی می کنند, امکانات, اما تا حد زیادی به عنوان شیوع کلی تاثیر است.

“ما لازم نیست که یک واکسن در حال حاضر, بنابراین ما کاهش اندازه گیری اجتماعی فاصله شش فوت دور از یکدیگر” Rivkees گفت: در جلسه. “تا زمانی که ما در حال رفتن به Covid در محیط و آن را دشوار است ویروس, ما در حال رفتن به تمرین این اقدامات است که همه ما محافظت می شود.”

او گفت: “احتمالا یک سال اگر نه دیگر” وقتی پرسید که چه مدت آن اقدامات بود.

یک هفته بعد DeSantis به نام نیروی کار از دولت و رهبران کسب و کار وظیفه ساخت فلوریدا یکی از اولین متحده به بازگشایی اقتصاد خود را پس از همه گیر مربوط به خاموش کردن. آن را وارد آن فاز یک بازگشایی مارس 18 و وارد بخش هایی از فاز 2 در تاریخ 1 ژوئن. فاز دوم برداشته محدودیت های خاصی بر روی, میله, رستوران ها سالن های ورزشی و سالن های سینما.

در آن زمان فلوریدا عفونت تعداد آنها نسبتا خوب است, اما آنها بدتر شده بعد از بازگشایی.

دولت در حال حاضر بین المللی تبدیل شده hot spot برای ویروس. فلوریدا گزارش دیگری 11,345 عفونت در روز جمعه گزارش شده نزدیک به 5000 مرگ و میر ناشی از Covid-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>