RNC تشریح پروتکل های ایمنی برای اوت کنوانسیون در نامه ای به N. C. رژیم صهیونیستی است. کوپر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

جمهوری خواه کمیته ملی افغانستان در پنج شنبه شب با صدور نامه ای به کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر ترسیم بهداشت و دستورالعمل های ایمنی برای کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه و درخواست راهنمایی بیشتر از مقامات وزارت امور خارجه ،

آن را نشانه دیگری فشار توسط رهبران ایران به اطمینان حاصل شود کوپر دموکرات را متعهد به تضمین این کنوانسیون خواهد بود قادر به گرفتن محل در چرخش دولت با وجود نگرانی در مورد گسترش coronavirus وجود دارد.

در این نامه به تشریح پروتکل های جمهوری خواهان می گویند که طرح به دنبال در این کنوانسیون از جمله حرارتی اسکن گسترده مطابق با اصول بهداشتی اقدامات و سلامت روزانه چک های تحویل داده شده از طریق برنامه. در این نامه می گوید: شرکت کنندگان مورد نیاز خواهد بود به تصویب تمیز بررسی سلامت قبل از ورود طیف مرکز که در آن کنوانسیون است که به جای برنامه ریزی شده.

“افرادی که بازدید از منطقه شارلوت در این کنوانسیون و همچنین به عنوان کسب و کار و کارگران خواهد شد که بهره مند هستند که به دنبال شما را به مجموعه ای از قوانین و الزامات مورد نیاز برای RNC برای برگزاری امن مراسم” در این نامه می خواند. “ما هنوز هم دستورالعمل جامد از دولت نمی تواند در ایمان خوب است, درخواست هزاران بازدید کننده شروع به پرداخت سپرده ها و ساخت برنامه سفر بدون دانستن تعهد کامل از فرماندار و مقامات منتخب و سایر ذینفعان در حمایت از کنوانسیون.”

نامه گام مهمی برای کنوانسیون قصد دارد به عنوان رویداد خاص شده اند در شار. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی ترویج تمایل خود را برای به طور کامل تکامل یافته کنوانسیون به عنوان وسیله ای برای ایجاد شور و هیجان در میان رای دهندگان برای چهار سال دیگر از ریاست جمهوری خود و در عین حال کارولینای شمالی باقی مانده در مرحله دوم بازگشایی استراتژی است که اجازه نمی دهد برای جمع های بزرگتر از 10 نفر است.

اوایل این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن صادر شده یک سری از توییت محکوم کوپر برای “خاموش کردن خلق و خوی” از فرماندار یک هفته به تصمیم می گیرید که چگونه به جلو حرکت کند.

“ما یک فرماندار که نمی خواهید برای باز کردن دولت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بنحوی که کوپر بود سیاسی این رویداد است. “او شده است اقدام بسیار به آرامی و به طرز مشکوکی.”

در این نامه همچنین بار دیگر اماکن مسئولیت دموکرات به تعریف این رویداد — که انتظار می رود به منظور جلب بیش از 50000 نفر — را با خیال راحت می گیرد. روز دوشنبه در پاسخ به رئیس جمهور توييتها, کارولینای شمالی, بهداشت و خدمات انسانی وزیر مندی کوهن با صدور نامه ای به مارسیا کلی کنوانسیون رئیس جمهور و مدیر عامل, درخواست یک طرح احتمالی از خواهان برای میزبانی قرارداد خود را در طول بیماری همه گیر.

کارولینای شمالی ایران با رهبران حفظ کند که قصد دارد برای میزبانی RNC در حال پیشرفت هستند. آنها متعهد به دیدن این کنوانسیون را در این چندساله نوسان دولت با وجود برخی از پیشنهادات از دیگر فرمانداران.

همچنین CC می خواهم در این نامه بودند شارلوت مسئولان شهرستان از جمله هشت نفر از اعضای آن به شدت دموکراتیک شورای شهر و شهردار ششم Lyles. Lyles را حفظ کرده است او عملکرد مشاوره از مقامات بهداشتی دولت و کوپر دولت اما این شهر قرارداد موظف به میزبان کنوانسیون.

الکس Isenstadt کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>