RNC محدود کنوانسیون حضور به عنوان فلوریدا coronavirus موارد صعود

Category: پلیتیکو Comments: No comments

کمیته ملی حزب جمهوری خواه در حال برنامه ریزی به شدت محدود برای حضور در آن کنوانسیون در جکسون ویل فلوریدا. ماه آینده کاهش این رویداد جشن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن renomination نگرانی در مورد کوروناویروس.

حزب رئیس Ronna McDaniel که نظارت بر برنامه ریزی برای کنوانسیون نوشته است نامه ای به RNC اعضا و گفت که برای حضور در اولین سه شب از چهار شب مراسم خواهد بود محدود به نمایندگان. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه نامزدی خود را پذیرش سخنرانی در چهارمین شب از کنوانسیون اوت 27, حضور و غیاب خواهد شد گسترش به نمایندگان یک مهمان خود را انتخاب و جایگزین نمایندگان.

فعالان قانونگذاران و اهدا کنندگان به طور معمول بسته عرصه را برای حوادث دیگر در انتخابات سال ایران فقط نقل مکان کرد و آن کنوانسیون به جکسون از شارلوت در ماه گذشته بیش از نگرانی های است که دولت و مقامات محلی در کارولینای شمالی اجازه نمی خواهد به عنوان بزرگ باش که تهمت می خواستم به پا زدن کردن کشش نهایی از سال 2020 مبارزات انتخاباتی. اما با کروناویروس موارد شاید در فلوریدا McDaniel نوشت: در نامه ای که “تنظیمات باید مطابق با دولت های محلی و دستورالعمل های بهداشتی.”

“من می خواهم برای روشن است که ما هنوز هم قصد میزبان فوق العاده کنوانسیون جشن در جکسون ویل” McDaniel نوشت. “ما می تواند جمع آوری و قرار دادن در یک درجه یک رویداد است که جشن های باور نکردنی دستاوردهای رئیس جمهور تهمت به دولت و re-نامزدی برای یک دوره دوم — در حالی که همچنین انجام این کار در شیوه ای امن و مسئول.”

بالای حزب عدالت و ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه شب برای هش کردن برنامه برای جکسون رویداد. در حالی که دموکرات ها تصمیم گرفته اند تا خود را نگه دارید کنوانسیون عملا رئیس جمهوری مصر در برگزاری کنوانسیون در فرد با وجود نگرانی در مورد بیماری همه گیر.

رئیس جمهور تیم نیز شروع به نقشه دقیقا همان چیزی است که کنوانسیون خواهد بود. تونی Sayegh سابق وزارت خزانه داری رسمی که همچنین کمک به هدایت کاخ سفید استیضاح دفاع است که به ارمغان آورد برای کمک به کنوانسیون های برنامه نویسی. Sayegh خدمت در ظرفیت داوطلب.

لارا مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور در قانون نیز فرض گسترده تر نقش شکل گیری کنوانسیون. دو برجسته West Wing دستیاران استفان میلر و امید هیکس نیز خواهد شد بازی در یک نقش است.

در حالی که کنوانسیون برنامه ریزی به طور معمول طول می کشد بیش از طول دو سال جمهوریخواه فقط دو ماه به برگزاری این رویداد در فلوریدا و بالا بردن ده ها میلیون دلار است. جف میلر یک جمهوری خواه جمع آوری کمک شنود گذاشته شده است برای کمک به جمع آوری پول برای این رویداد.

پارتی, مقامات می گویند که آنها انعطاف پذیر باقی می ماند در تعیین چگونگی ادامه. در این نامه McDaniel می نویسد که شب برنامه نویسی برگزار خواهد شد هر شب با استفاده از ترکیبی از “محیط داخلی و فضای باز سالن.”

جمهوری خواهان انتظار می رود رئیس جمهور برای ارائه سخنرانی پذیرش خود را در خارج از منزل اما این برنامه نشده اند نهایی, پارتی, مقامات می گویند.

McDaniel نامه همچنین می گوید که این حزب قصد دارد به “پیاده سازی انواع پروتکل های بهداشت” از جمله دما چک coronavirus تست و مایع.

“من می خواهم به تکرار که RNC در حال کار در سراسر ساعت برای اطمینان از کنوانسیون جشن در جکسون است که هنوز هم هیجان انگیز, برتر, رویداد” McDaniel نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>